Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Szkoły policealne-opinie

13 kwi 2016 - 15:06:20

ja rowniez polecam szkole NOVA. wykwalifikowana kadra , wszystko na plus. uczeszczalem przez 1,5 roku na technika bhp. polecam!!

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

10 maj 2016 - 16:17:38

Dziewczyny ja wam polecam szkołę NOVA w Rzeszowie. Jestem zapisana na technika usług kosmetycznych i jestem mega zadowolona, dużo ciekawych rzeczy można się nauczyć, zabiegi wykonujemy na zajęciach, kosmetyki są dostępne. Myślę jeszcze żeby się na wizaż zapisać. Polecam wszystkim

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Szkoły policealne-opinie

30 cze 2016 - 10:06:06

kurcze mi się wydaje że lepiej iść do takiej szkoły <moderacja-spam> niż nie robić nic przez rok i czekac na poprawkę matury - ludzie zupełnie inaczej patrzą na ludzi którzy mają luki w swoim cv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 13:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 3/5

Szkoły policealne-opinie

19 lip 2016 - 12:56:46

Polecamy Szkołę Delta Edukacja. Wykwalifikowana kadra, zajęcia prowadzone tylko w weekendy w centrum miasta, wyposażone specjalistyczne pracowanie i co najważniejsze ZERO opłat !!!! <moderacja-spam>

zobaczcie jakie mają ciekawe kierunki w ofercie ! wszystko za darmo ! zaświadczenia, legitymacje, indeksy ! wystarczy mieć ze sobą świadectwo poprzedniej ukończonej szkoły i dowód osobisty





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 13:15 przez moderator.

Szkoły policealne-opinie

20 lip 2016 - 16:56:12

Byłam w takiej szkole pół roku i nie mile wspominam.

Szkoły policealne-opinie

21 lip 2016 - 13:09:23

Hej dziewczyny :) mam pytanie czy polecacie jakieś konkretne szkoły w Kędzierzynie Koźlu ?? Przeprowadziłam się do woj. opolskiego do Ujazdu, i nie mam pojęcia jaka szkoła jest warta uwagi?? Pozdrawiam

Szkoły policealne-opinie

22 lip 2016 - 12:24:52

może Opole? Jest tam żak

Szkoły policealne-opinie

22 lip 2016 - 13:36:25

Ja chodziłam kiedyś do Cosinusa (Organizacja reklamy) i byłam bardzo zadowolona

zweryfikowana
Posty: 469
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

22 lip 2016 - 19:06:42

Policealna szkoła kosmetyczna Akademia Zdrowia i Urody - z Poznania - właśnie zmieniła adres - przenieśli się po 10 latach, będzie szkoła połączona z gabinetem kosmetycznym. Uczą się panie w różnym wieku, to jest fajne.



Szkoły policealne-opinie

23 lip 2016 - 12:29:08

ja polecam sukces edukację w Krakowie tańczy zapisałam się na technika usług kosmetycznych i przy okazji zrobiłam tam kurs przedłużania rzęs, bo się dowiedziałam o zniżce dla słuchaczy i powiem wam, że jestem zadowolona serce chyba się zapiszę jeszcze na stylizację paznokci, ale to jeszcze poczekam, chociaż podobno dużo chętnych jest na taki kurs ... ale szkołę polecam! dostajemy materiały na zajęcia za darmo, co jest ogromnym plusem ! love

Szkoły policealne-opinie

27 lip 2016 - 17:07:00

Ja też chodziłam do Sukces Edukacji, właśnie skończyłam florystę i z chęcią bym coś takiego powtórzyła :-) zapisałam się, bo nie dostałam się na studia i chciałam porobić coś przez ten rok, w sumie to przypadkiem dostałam ulotkę, poczytałam o nich w domu i dwa dni później poszłam się zapisać. Całkowicie mi to odbiegało od planów studiowania (chciałam studiować prawo), ale nie narzekam! Polecam wręcz - dużo zajęć praktycznych, a i teoria nie była nudna :-)

Szkoły policealne-opinie

28 lip 2016 - 17:41:21

Też polecam sukces edukację w krakowie, byłam tam na kursie stylizacji paznokci i był świetny, niska cena i przefajna trenerka. Z początku nie byłam przekonana, ale koleżanka mnie namówiła, która się tam uczy i nie żałuję, że jej posłcuhałam. Teraz zastanawiam się na kosmetyką bo też mają ciekawą ofertę, koleżanka mi mówiła, że zajęcia są w pracowni i ma wszystko za darmo.

Szkoły policealne-opinie

04 sie 2016 - 14:06:46

Moja kumpela chodziła do Twojej Szkoły na kierunku chyba Florysta. Założyła teraz firme z dofinansowania, ma swoją kwiaciarnię. Widać po szkole policealnej można.

Szkoły policealne-opinie

31 sie 2016 - 14:18:08

W Sukcesie jest naprawdę spoko :-) zapisałam się też na kurs stylizacji paznokci, bo trwa teraz i pani trener jest naprawdę genialna ! Co chwilę są fajne promocje, także jak najbardziej można się zapisywać :)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Szkoły policealne-opinie

07 wrz 2016 - 07:21:15

Bezsens. Robisz kilka szkoleń zawodowych w Beauty lux i to już naprawdę Cię do zawodu przygotuje. Nie twierdzę, że wszystko ogarniecie od razu, bo tak to nie działa, ale z czasem na pewno efekty będą zauważalne. Trzeba po prostu działać z głową.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta- praca magisterska studenci i studentki