Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

18 lis 2015 - 11:13:55

Ja skończyłam technika administracji w szkole Gowork w Warszawie. Szkoła miała być darmowa, okazała się płatna. Poza tym niczego się tam nie nauczyłam. Przygotowanie do egzaminu kwalifikacyjnego też było słabe na 100% zdawało 20% więc to mówi samo za siebie.. Miejsce zajęć często zmieniane. Ogólnie nie polecam

Szkoły policealne-opinie

25 lis 2015 - 16:18:09

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia są na weterynarii w szkole Omega w Katowicach. Jestem już na IV semestrze i nie mogę złego słowa powiedzieć o tej szkole.
Polecam.

Szkoły policealne-opinie

25 lis 2015 - 16:29:27

Cytat
LaTorina
ancyka

Wierzyć mi się w to nie chce... Jak ktoś chce się nauczyć, to się nauczy..ja jestem zadowolona, notuję wykłady i uwazam, że to jest podstawa żeby zdać egzamin i wynieść coś ze szkoły...

Nie chcesz nie musisz wierzyć. A jeśli ktoś ma się czegoś nauczyć to tak, owszem nauczy się i bez żadnej szkoły. Ja jednak zapisując się do szkoły chciałabym się tam czegoś nauczyć/dowiedzieć a nie słuchać jak to Pani X ma ból dupy bo jak ją zacytuję "faceci śmierdzą" i wywodzi o tym cały 10 godzinny zjazd. Ja ze swojego kierunku zrezygnowałam jak i ponad 100 innych osób, bo to jest żałosne co tam się wyczynia. Wiem że np administracja jest chwalona, więc może wszystko zależy od kierunku/wykładowców i ich podejścia...

Szkoły policealne-opinie

04 gru 2015 - 15:00:29

Ja mogę polecić Delta Edukacja :) Jestem tam zapisana i jestem bardzo zadowolona z nauki w tej szkole :) Wszystko jest darmowe :)

Szkoły policealne-opinie

04 gru 2015 - 17:25:12

A coś w Warszawie?

Szkoły policealne-opinie

09 gru 2015 - 17:27:39

Dobrą szkołą jest Sukces Edukacja w Krakowie - nie ma u nich żadnych opłat.
Ciekawe zajęcia są z weterynarii i kosmetyki także warto się zapisać jeżeli ktoś szuka darmowej szkoły policealnej chcę to!

Szkoły policealne-opinie

14 gru 2015 - 11:41:02

Jest dużo darmowych szkół, ale trzeba uważać na ukryte koszty. Często szkoły o tym nie wspominają.
Jestem pewna tylko Delta Edukacja bo tam chodzę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-14 12:02 przez AnnaMacarz.

Szkoły policealne-opinie

14 gru 2015 - 15:08:01

..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-18 16:37 przez Wojtek_K.

Szkoły policealne-opinie

22 gru 2015 - 10:07:33

Rejestratorka medyczna ? hmmm jakoś bardzo często nie spotykam się z ogłoszeniami na pracę, ale sporadycznie coś widzę. Ostatnio zauważyłam, że jest większe zapotrzebowanie na asystentki stomatologiczne lub higienistki. Myślałam, żeby na to iść, ale jeszcze się nie zdecydowałam :)

Na techniku farmacji jest więcej kucia :) Wiem bo kiedyś sama chodziłam na ten kierunek i niestety musiałam zrezygnować ze względu na ilość materiału ;/ Chciałam to pogodzić ze studiami, ale nie dałam rady ;/ Po około 3 miesiącach czy 2 zrezygnowałam. Najbardziej dziwiło mnie to, że pomimo nauki, oceniali nauczyciele bardzo rygorystycznie i często, ledwo co dostawałam 2 ;/ i chyba tak mnie to dobiło :<



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-22 11:45 przez AnnaMacarz.

Szkoły policealne-opinie

17 sty 2016 - 16:32:24

Hej zastanawiam sie nad pójściem na ASYSTENT KIEROWNIKA PRODUKCJI w szkole ap edukacja lub futura edukacja ( TYLKO KRAKÓW ) i sie zastanawiam czy warto...czy to nie będą zmarnowane pieniądze ( 150 zł / mies) ... Pomocy, jakieś rady ? opinie? Pozdrawiam

Szkoły policealne-opinie

14 mar 2016 - 18:13:53

Polecam sukces Edukację w Krakowie masz tam dużo darmowych kierunków i fajne promocje, tysiaka za polecenie znajomych i stypenidum, chyba żadna szkoła tak nie ma ;)

Szkoły policealne-opinie

22 mar 2016 - 11:04:14

ja jestem po rachunkowosci w Żaku w Stargardzie i moge to polecic, zajecia konkretne, mozna sie duzo nauczyc, ale jak sie chodzi na nie, gwiazdy co byly raz na 2 miesiace egzaminow nie zdaly i byly zdziwione.. po praktykach zostalam na stale w biurze rachunkowym, takze jedna z lepszych decyzji jakie podjelam. na plus ze szkola w stargardzie i ze za darmo, minus to weekendy zajete, no ale cos za cos

Szkoły policealne-opinie

23 mar 2016 - 14:04:24

Polecam Wam szkołę Delta Edukacja. Dużo teraz jest policealek ale Delta ma chyba najlepszą kadrę i do prowadzenia zajęć podchodzą profesjonalnie. Ja skończyłam już administrację, moja siostra robi technika usług kosmetycznych. Duży nacisk jest kładziony na zdobycie faktycznych umiejętności, co jest teraz priorytetem na rynku pracy.No i fajnie, że sporo kierunków mają za darmo.

Szkoły policealne-opinie

23 mar 2016 - 14:30:15

Ja uczeszczałam do cosinusa na technika administracji i szczerze polecam egzamin koncowy zdalam bez problemu

Szkoły policealne-opinie

23 mar 2016 - 15:32:36

Ja skończyłam już asystenta nauczyciela przedszkola w nova centrum edukacyjnym i teraz jestem na administracji:) moge smialo polecic :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Anietka do wypełnienia - krótko i przyjemnie