Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Szkolenie Secret Lashes Warszawa

09 gru 2014 - 23:35:13

Dziewczyny szukam informacji na temat szkolenia, kursu przedłużania rzęs Secret Lashes w Select w Warszawie. Czy mają metodę Russian Volume? Czytałam gdzieś, że tak, ale czy tylko? Macie jakieś info, kusi mnie dobra cena. POMOCY!!
To ta szkoła: http://www.select.edu.pl/

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-09 23:36 przez fallingsky.

zweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

Szkolenie Secret Lashes Warszawa

10 gru 2014 - 00:24:58

chciało Ci się zakładać konto tylko dlatego aby wkleić darmową reklamę?":)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Szkolenie Secret Lashes Warszawa

11 gru 2014 - 14:16:41

Nie kochana, chciało mi się założyć temat ponieważ od ilości szkoleń secret lashes w Warszawie słabo mi się robi. W związku z tym, że nie jestem majętna szukam dobrego rozwiązania. Znalazłam szkołę Select bo na forach mają niezłą opinię i 690 zeta za kurs russian style volume. Chaiłam jedynie zapytać, czy ktoś wie coś więcej o tej szkole i czy kurs jest dobry... tyle.
Widzę, że nie można na szafiarence już o nic pytać, tylko wkleja się tutaj teklame?

Szkolenie Secret Lashes Warszawa

11 gru 2014 - 14:25:49

Podobno byłaś już u nich na kursach, więc powinnaś wiedzieć :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Szkolenie Secret Lashes Warszawa

22 gru 2014 - 20:11:58

Boszz... moja gafa. Byłam na wizażu, ale już jakiś czas temu, szukałam rzęs bo mają od niedawana i nie wiedziałam czy warto. wszystko rozbija się o to, że nie mam wielu znajomych i czasem net pomaga mi znaleźć najlepszą opcję. Robię rzęsy u dziewczyny, która tam pracowała stąd moje pytanie. Never Mind!! Już mam kupione szkolenie, ale nie powiem gdzie :)

Szkolenie Secret Lashes Warszawa

10 mar 2015 - 14:07:54

W Select masz Russian Style i 1:1. wszystkie zabiegi i kursy wykonuje Patrycja Zielińska, także warto bo ma autoryzację Secret Lashes. Poza tym robi też rekonstrukcję brwi. Poniżej masz efekt przed i po. Jak coś to pisz na priv, to podam Ci do niej numer.



niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Szkolenie Secret Lashes Warszawa

22 kwi 2015 - 23:59:05

Pieknie!

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Szkolenie Secret Lashes Warszawa

27 kwi 2015 - 07:22:41

Jeśli chcesz zawodowe szkolenie to moim zdaniem wyłącznie Beauty Lux - dobre warunki, a przede wszystkim fajny program tryb open, porządne kosmetyki, darmowe modelki i egzamin. Próbowałaś?

Szkolenie Secret Lashes Warszawa

23 gru 2015 - 00:42:35

Hej, byłam na szkoleniu z przedłużania rzęs w Europejskiej Szkole Stylizacji SELECT w Warszawie. Jestem mega zadowolona! Świetna instruktorka Patrycja, która bardzo profesjonalnie prowadzi kursy. Ma cierpliwość do nawet najbardziej nieudolnych osób. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu-kobieta z sercem podchodzi do tego co robi. Cały czas siedzi przy kursancie i tłumaczy wszystko krok po kroku. Oby więcej takich osób! :-)
Polecam instruktorkę jak i szkołę a przede wszystkim dziewczyny naukę przedłużania rzęs ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyższa Szkoła Rehabilitacji, co myślicie?