Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakie tabletki?? proszę o pomoc

30 wrz 2014 - 18:33:11

Kochane! zauważyłam ze ostatnio mam problemy z nauką i koncentracja.uczę się kilka dni tego samego i nadal nic nie umiem. nie mam na nic siły, ochoty. próbuję się skupić i coś mi nie idzie. uczę się kilka godzin i gdy zamykam zeszyt, aby sprawdzić co umiem mam pustkę. Wtedy jeszcze dochodzą nerwy. polecacie jakieś sprawdzone tabletki? bądź domowe sposoby na naukę, koncentrację?? proszę pomóżcie

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-30 18:35 przez heroinee.

jakie tabletki?? proszę o pomoc

30 wrz 2014 - 19:00:18

Polecam zjadać kilka orzechów dziennie, najlepiej włoskich które mają chyba najlepszy wpływ na tego typu problemy. Ale ogólnie myślę, że włączenie do jadłospisu garstkę orzechów będzie na plus :))

jakie tabletki?? proszę o pomoc

30 wrz 2014 - 19:35:45

czekolada gorzka! :) mi bardzo pomagała. z tabletek to brałam neo mag young i całkiem ok było, tylko ciekawe czy to faktycznie czy efekt placebo ;)

jakie tabletki?? proszę o pomoc

30 wrz 2014 - 19:42:06

A moze masz jakis stres lub problem i dlatego nic ci nie zostaje w glowie.podswiadomie myslisz o klopotach.jesli nie to ja polecam nauke poprzez ukladanie piosenki lub smiesznego wierszyka powtarzane na glos.tak sie z siostra uczylam laciny:-)

jakie tabletki?? proszę o pomoc

30 wrz 2014 - 20:16:47

Ucz się, gdy nie jesteś zmęczona i nikt Ci nie zawraca tyłka. Np. po szkole zjedz obiad, zrób sobie drzemkę i wtedy zacznij naukę. Wzbogać dietę. Ja w żadne tabletki nie wierzę.

jakie tabletki?? proszę o pomoc

30 wrz 2014 - 20:31:26

najlepiej znaleźć przyczynę. coś się zmieniło w twoim trybie życia? masz więcej na głowie? do tej pory nie miałaś kłopotów z nauką i nagle się pogorszyło czy od zawsze trudno ci się koncentrować? albo może masz dużo stresu albo się nie wysypiasz?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Klej do zaproszeń