Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

18 minut temu

Ginekolog Rzeszów

21 minut temu

Budowa domu

35 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, czy jest może tutaj ktoś kto studiuje lub studiował na owej uczelni? Jeśli tak to byłabym zainteresowana wszelkimi opiniami/ spostrzeżeniami? Jeśli można to proszę o podzielenie się nimi. Czy w ogóle warto brać pod uwagę studia on-line?

Już to kiedyś pisałam - skoro uczelnie takie jak Politechnika Warszawska umożliwiły studia online, to nie widzę przeciwwskazań, bo to znaczy, że DA SIĘ.

Mogę się wypowiedzieć na temat pedagogiki: studia megaczasochłonne. Jeśli myślisz o takiej formie studiów, bo masz mało czasu, to od razu daj sobie spokój. Wypowiedzi na forach, niezliczona ilość prac do napisania, projektów do zrobienia...przy na przykład 12 przedmiotach naprawdę ciężko wszystko poodsyłać na wyznaczony przez prowadzących zajęcia czas. Te studia kosztowały mnie mnóstwo wyrzeczeń, zarwanych nocy i nerwów. Bardzo wymagające, ale naprawdę można się dużo nauczyć jeśli pracuje się samodzielnie. Zajęcia w uczelni fantastyczne, wykładowcy to prawdziwi pasjonaci, zajęcia w większości prowadzone metodą warsztatową, aż żal, że tak ich mało.
Panie w dziekanacie bardzo pomocne i miłe. Z indeksami nie trzeba latać, studenci PUW w ogóle nie zajmują sobie tym głowy - to duży plus.
Podsumowując: studia te odradzam wszystkim, którzy liczą na to, że wybierając taką formę będą mieli łatwiej niż na przykład na studiach zaocznych. Polecam wszystkim, którzy mają dużo czasu.

Moim zdaniem studia online są tak samo wartościowe jak te tradycyjne. Ja studiuję rachunkowość na Akademii Polonijnej z Częstochowy. Program studiów bardzo fajny, mam więcej czasu dla siebie, bo nie muszę stać w korkach, także super.

Cytat
Agnieszkakacz
Moim zdaniem studia online są tak samo wartościowe jak te tradycyjne. Ja studiuję rachunkowość na Akademii Polonijnej z Częstochowy. Program studiów bardzo fajny, mam więcej czasu dla siebie, bo nie muszę stać w korkach, także super.

Ja studiuję na AP i uczelnia jest naprawdę fajna, więc myślę, że studia przez internet też mają ciekawe. A jednak dużo czasu się zyskuje.

Też uczyłam się na AP i na pewno polecałabym ci każde studia tam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

filologia słowiańska