Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam wszystkie szafowiczki i szafowiczów!
Mam do Was ogromną prośbę, pomóżcie mi w ostatnim rozdziale mojej pracy mgr. która dotyczy bezrobocia. Proszę Was wszystkich razem i każdego z osobna o wypełnienie ankiety która jest niezbędna do zakończenia dzieła które zaczęłam! Mam nadzieję że znajdziecie chwilkę i mnie wesprzecie.

Oto link:
http://www.ankietka.pl/ankieta/154786/bezrobocie.html

Będę bardzo wdzięczna!

pyt. 9 trochę niejasne... bo pracę byle jaką można znaleźć zawsze, ale taką odpowiadającą naszym oczekiwaniom ciężej - nie zawsze kierujemy się tylko tym jakie mamy doświadczenie i wykształcenie tylko co chcemy robić w życiu - bankowiec może zechce zostać kucharzem, tylko nie dostanie za to dobrych pieniędzy (mam na myśli zwykłą restauracyjkę)

Cytat
Carmesi
pyt. 9 trochę niejasne... bo pracę byle jaką można znaleźć zawsze, ale taką odpowiadającą naszym oczekiwaniom ciężej - nie zawsze kierujemy się tylko tym jakie mamy doświadczenie i wykształcenie tylko co chcemy robić w życiu - bankowiec może zechce zostać kucharzem, tylko nie dostanie za to dobrych pieniędzy (mam na myśli zwykłą restauracyjkę)


no tak ale niektórzy maja problem ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy przez co są na długotrwałym bezrobociu i ankieta ma na celu zbadanie tego przyczyn...

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

wypełniłam

zweryfikowana
Posty: 2.982
Ostrzeżenia: 2/5

dziękuję tym co wypełnili;) czy ktoś jeszcze chce pomóc? ankieta jest nadal dostępna;)

Cytat
lepszy_dawid
dziękuję tym co wypełnili;) czy ktoś jeszcze chce pomóc? ankieta jest nadal dostępna;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-24 21:04 przez lepszy_dawid.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zarządzanie w turystyce-opinie