Obecnie rozmawiamy o:

Monitoring domu

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 12:45:42

Witam wszytkich zgromadzonych:)

Potrzebuję pomocy od kogoś kogo interesuje ten temat lub kogoś kto ma cos na ten temat do powiedzenia. Ja szczerze się wcale nie wgłębiałam w ten konflikt, wiem że się zaczeło ale jakoś polityka i te sprawy mnie nie interesują dlatego mam z problem z zadaniem.
A mianowicie muszę napisać opinię w sprawie konfliktu na wschodzie Europy.
- od czego się zaczął konflikt
- opisać obecną sytuację
- jak według mnie można było zakończyć konflikt (można napisac ale nie trzeba)
- wnoski

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc. Pewnie na stronę a4 będę się musiała rozpisać ale ważne żebyście chociaż coś mi nakreślili tutaj.
Dzięki:*

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 12:55:41

nie pomogę ale podbijam:)

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 13:04:34

Co to za wysiłek wpisać w Google i znaleźć kilka stron?

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 13:08:11

taki, że wszystkiego jest pełno a mi chodzi o konkretne informacje. A jak już wcześniej wspomniałam nie interesowała mnie nigdy za bardzo polityka to jest to dla mnie jakiś problem. Dlatego liczę, że może ktoś zamiast "uświadamiać" mnie o istnieniu Google, napisze coś od siebie.!

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 13:30:22

Cytat
siwa92
taki, że wszystkiego jest pełno a mi chodzi o konkretne informacje. A jak już wcześniej wspomniałam nie interesowała mnie nigdy za bardzo polityka to jest to dla mnie jakiś problem. Dlatego liczę, że może ktoś zamiast "uświadamiać" mnie o istnieniu Google, napisze coś od siebie.!

I dziewczyny z forum są wiarygodnym źródłem informacji, tak?

Hahahahahahahaha.

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 13:30:28

--> dayANDnight89 - dzięki to widziałam już wcześniej tyle że tam jest pełno wszystkiego a ja musze mieć w skrócie na ok strone. i najważniejsze informacje. właśnie próbuje coś z tego powyłapywać ale przydały by się też wasze komentarze

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 13:48:17

Cytat
siwa92
--> dayANDnight89 - dzięki to widziałam już wcześniej tyle że tam jest pełno wszystkiego a ja musze mieć w skrócie na ok strone. i najważniejsze informacje. właśnie próbuje coś z tego powyłapywać ale przydały by się też wasze komentarze
haha tam jest za dużo informacji, a Ty potrzebujesz konkretnych, i nie chce Ci się przeczytać tej dużej ilości informacji, by wybrać te potrzebne Ci? I liczysz, że ktoś Ci streści? To, że się nie interesowałaś polityką nie znaczy, że przeczytać i streścić nie możesz, to nie jest fizyka kwantowa.

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 14:00:57

Poczytaj o tym w google.
Dla własnej wiadomości, bo to nie polityka a nasze życie.
Dla własnej inteligencji dowiedz się od czego się zaczęło co jest teraz.
Poczytasz dowiesz się, wyrobi Ci sie własne zdanie.
Wystarczy obejrzeć wiadomości i juz coś będziesz wiedziała.

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 14:03:22

Cytat
skasna

haha tam jest za dużo informacji, a Ty potrzebujesz konkretnych, i nie chce Ci się przeczytać tej dużej ilości informacji, by wybrać te potrzebne Ci? I liczysz, że ktoś Ci streści? To, że się nie interesowałaś polityką nie znaczy, że przeczytać i streścić nie możesz, to nie jest fizyka kwantowa.

nie chodzi mi że ktoś ma mi za mnie to streścić czy całą pracę napisać. w wikipedii jest wszystko napisane podręcznikowo a mi chodzi o prostą opinię, jak to jest odbierane przez nas Polaków. jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia w sprawie o której pisze to daruj sobie te wypociny.!!

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 14:17:16

Jak jest dużo informacji to przejrzyj je wszystkie i wyłuskaj te najważniejsze....Noooooo bez przesady, nikt za Ciebie pracy nie napisze. Masz jakieś filmiki, wikipedię, inne źródła informacji...No jak tak można XD

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 14:21:34

Cytat
siwa92
Cytat
skasna

haha tam jest za dużo informacji, a Ty potrzebujesz konkretnych, i nie chce Ci się przeczytać tej dużej ilości informacji, by wybrać te potrzebne Ci? I liczysz, że ktoś Ci streści? To, że się nie interesowałaś polityką nie znaczy, że przeczytać i streścić nie możesz, to nie jest fizyka kwantowa.

nie chodzi mi że ktoś ma mi za mnie to streścić czy całą pracę napisać. w wikipedii jest wszystko napisane podręcznikowo a mi chodzi o prostą opinię, jak to jest odbierane przez nas Polaków. jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia w sprawie o której pisze to daruj sobie te wypociny.!!

To jest forum, każdy może się wypowiedzieć, nie zabronisz tego nikomu. Natomiast nikt nie musi pomagać Ci w napisaniu pracy, proste.

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 14:28:10

halloo ludzie czy wy czytacie to co się do was pisze??? czy ja napisałam NAPISZCIE ZA MNIE PRACĘ??? no chyba NIE.

jak już napisałam wcześniej:
"Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc. Pewnie na stronę a4 będę się musiała rozpisać ale ważne żebyście chociaż coś mi nakreślili tutaj."

Chciałam, żeby ktoś w miarę możliwości napisał mi od siebie co o tym myśli. Napisałam co muszę zrobić żeby nie było niejasności i o co was proszę.
Jeśli to dla niektórych problem to nie muszą nawet tego komentować. Ale jeśli któraś chciałaby mi pomóc to bardzo chętnie wysłucham.

i powtarzam raz jeszcze:
1. WIEM CO TO GOOGLE I WIKIPEDIA
2. NIE PROSZĘ O STRESZCZENIE AKTYKUŁU CZY NAPISANIE GOTOWCA !!!!

teraz już chyba wszyscy wszystko wiedzą więc nie musicie się pocić nad pouczaniem mnie !
Dziękuje:)

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 14:35:52

Na stronę A4 rozpisać? U nas jak się nie ma co najmniej 20 stron jakiejś pracy na zajęcia to można nie przychodzić.

UKRAINA opinia pomocy :)

10 cze 2014 - 14:36:59

Sama musisz nauczyć się wyciągać najistotniejsze informacje. To przydatna umiejętność ;) Nikt na tacy Ci gotowca nie poda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebne korepetycje angielski?