Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

34 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prosze o pomoc PRAKTYKI

26 sty 2014 - 11:34:28

Witajcie, uczę się zaocznie w policalnej szkole na kierunku: opiekunka środowiskowa.
Jak wiecie na tym kierunku praktyki najlepiej odbyć w Domach Opieki itp. Niestety nie mogłam odbyć w takim miejscu, bo pracuję i ze względu na to praktyki odbywam w swoim zakładzie pracy, szkoła udzieliła zgody na praktykę (w Przedszkolu Integracyjnym), bo mam tam doczynienia z chorymi dziećmi, tylko właśnie mam problem z opisaniem tych wszystkich czynności które wykonuję w dzienniczku praktyk. Czy znalazła by się jakaś chętna osoba która pomogła by mi to napisać? Mam do opisania 20 dni (malutkie tabelki) więc krótko.
ktoś pomoże? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 12:02 przez Eweliiinka.

Prosze o pomoc PRAKTYKI

27 sty 2014 - 00:00:40

Ale jak to? No jak w przedszkolu pracujesz na co dzień, to chyba wiesz, co tam robisz:) Więc nie będzie problemów z opisaniem ;)

Prosze o pomoc PRAKTYKI

27 sty 2014 - 00:13:55

Cytat
imena
Ale jak to? No jak w przedszkolu pracujesz na co dzień, to chyba wiesz, co tam robisz:) Więc nie będzie problemów z opisaniem ;)


no właśnie ty tam robisz. nikt za ciebie nie ma oczu, uszu i nie jest jasnowidzem.

Prosze o pomoc PRAKTYKI

27 sty 2014 - 01:25:33

Wpisz w google "koweziu opiekunka środowiskowa" i ściągnij dokument z programem nauczania. Od strony 55 masz program praktyk. Dziwne, że szkoła Ci nie wydała programu razem z dzienniczkiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Psychologia