Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studia. Które?

15 sty 2014 - 20:35:51

Hej... Jestem tegoroczną maturzystką i zastanawiam się nad studiowaniem Architektury Krajobrazu w Sopockiej Szkole Wyższej lub nad Turystyką i Rekreacją o specjalizacji gastronomia i dietetyka w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Czy są jakieś dziewczyny, które mogą mi coś powiedzieć na temat tych szkół, lub doradzić który kierunek byłby lepszy. Dodam że oba kierunki bardzo mi się podobają, tyle że architektura jest droższa niż TIR. :) Pomożcie? Jak myślicie- który ciekawszy?

Studia. Które?

16 sty 2014 - 11:11:05

studiuję w trójmieście i o tej sopockiej szkole słyszałam same negatywne opinie. Jest bardzo drogą szkołą dla ludzi, którzy tylko chcą mieć papierek.(taką opinię znam, sama tam nie studiowałam) WSB jest najlepszą uczelnią ( z prywatnych oczywiście) jednak kierumnek, który wybrałaś ma marne perspektywy... Sama zastanawiałam się nad Finansami na WSB, jednak zdecydowałam się na PG. Jeżeli chcesz studiować dziennie to oczywiście polecam PG lub UG, natomiast zaocznie WSB. ;)

Studia. Które?

16 sty 2014 - 16:27:39

Proponuję nie patrzeć na to jak przebiega nauka i przedmioty, zamiast tego wyobraź sobie siebie w przyszłej pracy, zorientuj się jak NAPRAWDĘ wygląda taka praca i zdecyduj na tej podstawie.

Studia. Które?

21 sty 2014 - 19:00:06

ktoś jeszcze..?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błagam, pomóżcie