Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poszukuje osoby do pomocy

08 sty 2014 - 13:50:58

Witam, czy któraś z Was ma za sobą napisana pracę inżynierską i jest w stanie mi pomóc? Nie chodzi mi o napisanie pracy, mam już 40 stron, tylko zacięłam się w pewnym momencie i nie mogę dalej ruszyć. Jeśli jest ktoś w stanie mi pomóc za opłatą proszę o kontakt

poszukuje osoby do pomocy

08 sty 2014 - 14:00:46

a nie możesz się poradzić swojego promotora ?

poszukuje osoby do pomocy

08 sty 2014 - 14:03:34

mogę i właśnie to co kazała mi dopisać za nic nie mogę ruszyć:/

poszukuje osoby do pomocy

08 sty 2014 - 14:06:07

co studiujesz i na jaki temat ta praca?

poszukuje osoby do pomocy

08 sty 2014 - 14:07:21

logistykę, specjalizacja inżynier jakości, temat nie jest trudny, o szkoleniach pracowników

poszukuje osoby do pomocy

08 sty 2014 - 14:09:41

to niestety nie moje klimaty i nie bede w stanie Ci pomoc, myslalam ze cos z budownictwa. Co Ci sprawilo taka trudność? Podejrzewam, ze masz czysto teoretyczna prace

poszukuje osoby do pomocy

08 sty 2014 - 14:13:10

Hej jestem po zarzadzaniu i inzynierii produkcji mialam stydzniość ze secjalnościa logistyka i sporo wiem na ten temat pisz a pomoge.

poszukuje osoby do pomocy

08 sty 2014 - 14:14:13

praca jest w połowie teoretyczna w połowie praktyczna. druga część jest o szkoleniach na podstawie wybranej firmy. mam mało materiałów i nie potrafię nic sama wymyślić na temat w jaki sposób doszło do oceny szkoleń w firmie

poszukuje osoby do pomocy

08 sty 2014 - 14:18:13

niestety nie umiem Ci pomoc, jakby chodzilo o jakies liczenie czy rysowanie, to z przyjemnoscia. Brak materiałow to najgorsze co moze byc. Moze zglosc sie jeszcze raz do tej firmy i porozmawiaj z kadra na ten temat. Jak bedzie ktos uprzejmy to udzieli Ci takich informacji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studentki Pedagogiki Ogólnej