Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 22:43:49

Witam. Wybaczcie, że się "ogłoszę", ale z racji tego, że często pojawiają się wątki, w których ktoś prosi o pomoc w rozwiązywaniu zadań, bądź tłumaczeniu lub sprawdzaniu tekstów po angielsku, piszę właśnie tutaj :) Może komuś się przydam.
Otóż oferuję pomoc w takich dziedzinach jak matematyka (podstawówka, gimnazjum, liceum, zadania maturalne) oraz język angielski (jak wyżej), w niektórych przypadkach także język polski (pomoc w wypracowaniach, sprawdzanie prac i poprawa błędów). Żeby było wygodniej-oczywiście wszystko on-line. Zainteresowanych zapraszam na priv.
Pozdrawiam.

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 22:46:24

Oferujesz pomoc w pisaniu wypracowań i poprawie błędów, a nie wiesz, że w tytułach nie stawia się kropek?

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:03:41

Odsyłam do ENCYKLOPEDII PWN. Gdyby się jednak komuś nie chciało to proszę: 87.7. "Po tytule możemy postawić kropkę, jeśli pierwsza litera tego tytułu jest napisana wielką literą, a pozostałe małymi"
Poza tym proszę poczytać o tym, co to jest zdanie pojedyncze nierozwinięte.
Zdanie pojedyncze nierozwinięte napisałam w tytule, a każde zdanie należy zakończyć znakiem interpunkcyjnym, jakim jest w tym przypadku kropka.
Dziękuję, do widzenia.

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:18:34

Ale ty wszystko napisałaś wielkimi lireami :P

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:23:55

rany świata, ale się czepiacie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-11 23:40 przez gansittoblue.

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:24:00

Cytat
dzuska
Ale ty wszystko napisałaś wielkimi lireami :P

HAHA! OWNED autorko !!! :D

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:24:40

Owszem, aby zwrócić większą uwagę. Drukowane też się pisze wielkie, prawda?

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:27:10

Cytat
Unique_thing
Oferujesz pomoc w pisaniu wypracowań i poprawie błędów, a nie wiesz, że w tytułach nie stawia się kropek?
słyszałam o zasadach pisania tytułów w pracach naukowych, publikacjach itp., ale o zasadach pisania tematu wątku na forum internetowym nie słyszałam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-11 23:29 przez pauli05.

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:28:47

masakra,ale niektore tu dziołchy to zołzy o byle gówno sie czepiają:|.....

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:29:05

Cytat
pauli05
Cytat
Unique_thing
Oferujesz pomoc w pisaniu wypracowań i poprawie błędów, a nie wiesz, że w tytułach nie stawia się kropek?
słyszałam o zasadach pisania tytułów w pracach naukowych, publikacjach itp., ale o zasadach pisania tematu wątku nie słyszałam :D


Dokładnie. Najlepiej powiedziane.

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:30:15

Ale się czepiacie:P to tytuł wątku, nie wypracowanie na ocenę -.-

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:30:44

Cytat
tylkonachwile112
Odsyłam do ENCYKLOPEDII PWN. Gdyby się jednak komuś nie chciało to proszę: 87.7. "Po tytule możemy postawić kropkę, jeśli pierwsza litera tego tytułu jest napisana wielką literą, a pozostałe małymi"
Poza tym proszę poczytać o tym, co to jest zdanie pojedyncze nierozwinięte.
Zdanie pojedyncze nierozwinięte napisałam w tytule, a każde zdanie należy zakończyć znakiem interpunkcyjnym, jakim jest w tym przypadku kropka.
Dziękuję, do widzenia.
Czyli walnęłaś byka w tytule, kumasz? ;)
A tak w ogóle to rozumiem że za pomoc, jak to za pomoc, kasy pobierać nie będziesz? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-11 23:33 przez majka51.

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:31:00

Cytat
gansittoblue
rany świata ale się czepiacie..
A kto tu się świata czepia?!;)

Ja mogę ewentualnie w angielskim pomóc i polskim, ale mam mało czasu;)

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:38:00

Ja mogę pomóc w pisaniu prac dyplomowych :)

OFERUJĘ POMOC.

11 wrz 2013 - 23:39:40

Cytat
majka51
Cytat
tylkonachwile112
Odsyłam do ENCYKLOPEDII PWN. Gdyby się jednak komuś nie chciało to proszę: 87.7. "Po tytule możemy postawić kropkę, jeśli pierwsza litera tego tytułu jest napisana wielką literą, a pozostałe małymi"
Poza tym proszę poczytać o tym, co to jest zdanie pojedyncze nierozwinięte.
Zdanie pojedyncze nierozwinięte napisałam w tytule, a każde zdanie należy zakończyć znakiem interpunkcyjnym, jakim jest w tym przypadku kropka.
Dziękuję, do widzenia.
Czyli walnęłaś byka w tytule, kumasz? ;)
A tak w ogóle to rozumiem że za pomoc, jak to za pomoc, kasy pobierać nie będziesz? ;)

Cieszę się, że rozumiesz znaczenie słowa POMOC. Sama odpowiedziałaś sobie na to pytanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sesja poprawkowa