Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 12:41:21

Orientujecie się może kiedy będą wyniki matur poprawkowych? ;) szukam na różnych stronach, ale jakoś nie mogę znaleźć . Nie wiem czy jestem taka nierozgarnięta czy co.. ;p

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 12:43:01

ooo matko , ale to trzeba byc zeby pisac taka mature...

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 12:45:29

a ja tez bylam na poprawce tylko ustnej,zdalam i 13.09 jest swiadectwo a twoja pewnie miesiac

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 12:48:35

Cytat
k0lorowa
Orientujecie się może kiedy będą wyniki matur poprawkowych? ;) szukam na różnych stronach, ale jakoś nie mogę znaleźć . Nie wiem czy jestem taka nierozgarnięta czy co.. ;p
Jak zdawałaś maturę poprawkową to raczej jesteś lekko nierozgarnięta :)

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 12:53:34

przesadzacie ostro,jest poprawka tzn jeden przedmiot nie powiodlo sie,lepiej w ogole nie zdac i wszystkie maje nasze;/

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 12:55:35

już tak na nie nie najeżdżajcie, każdemu może się potknąć noga ... ważne żeby się ogarnąć i starać się poprawić ! :D

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 12:57:16

Nie rozumiem uszczypliwości niektórych osób, można przecież być super dobrym z przedmiotów humanistycznych i zdać je na wysokim poziomie, a nie radzić sobie z np. matematyką i nic się nie zrobi...
Troszkę wyrozumiałości :)

Nie mam pojęcia kiedy mogą być :(

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 12:58:43

ja tez wczoraj pisałam poprawkę i wcale sie tego nie wstydze.
wyniki 13 września ;)

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 12:59:07

13.09 są wyniki matury poprawkowej.
wczoraj pisała moja koleżanka, więc ten termin obowiązuje :)

wyniki matur poprawkowych

28 sie 2013 - 13:03:24

Piszecie,że Autorka taka nierozgarnięta skoro miała poprawkę a same czytać ze zrozumieniem nie umiecie. Autorka nie napisała,że to ONA ma poprawkę i pytała się kiedy są wyniki. Wasza opinia jej nie interesuje, więc po to te komentarze? Nie mam pojęcia, Autorko. Nie ma stronie CKE,albo na stronie szkoły? Zawsze można też do szkoły przedzwonić i się dowiedzieć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

korepetycje - cena