Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:08:33

Chciałam spytać czy są tu dziewczyny, które studiują trzy kierunki jednocześnie? Czy jest bardzo ciężko i da się to pogodzić czy nie bardzo? Dodam,że dwa kierunki studiuje jednocześnie od trzech lat, a chciałam się poradzić osób które ciągną 3 kierunki.

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:22:12

a takie pytanie mam - po co?

bo z tego co piszesz to wejdziesz na rynek pracy 2 lata później niż twój rocznik - a to dużo

teraz pracodawców już nie jarają studnia tylko praktyka

nie słyszałam, aby ktoś robił 3 kierunki - pewnie jest możliwe, ale nie widzę sensu

lepiej gdzieś pracować i być konkurencyjnym na rynku pracy - 3 kierunek tego nie da ;)

zweryfikowana
Posty: 728
Ostrzeżenia: 3/5

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:25:19

też wydaję mi się to bez sensu;p

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:26:51

Moja kumpela robi 3 kierunki ;) Trzeci zaczęła w zeszłym roku. Równolegle pisze 2 magisterki na pozostałych kierunkach. I nie ma życia osobistego :P Ale daje radę

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:27:08

zrób jeden, a porządny

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:29:09

Bez sensu.

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:30:02

Wszystko zależy od tego, jak czasochłonne są te 2 kierunki które studiujesz, oraz ile zajęć będziesz miała na tym 3 kierunku.
Ale tak jak powyżej uważam, że to bez sensu. No ale Twój wybór.

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:37:22

Zależy jakie te kierunki?
Czy studiowanie tylko dla papierka czy całkiem odmienne kierunki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 17:39 przez dziefczynka.

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:40:21

Ja bym wolała skończyć jeden a porządnie :)

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:41:20

Ona nie pyta o sens tylko o to jak sobie radzicie.
Sens powiedzmy to ja jakiś w tym widzę, co do pracy czlowiek zaradny nie będzie miał probemu z jej znalezieniem. Tylko czy będziesz miała czas na życie prywatne, pogodzisz to wszystko?

Właściwie nie znam nikogo kto studiuje 3 kierunki jednocześnie. Ja studiuję 2 i nie widzę fizycznej możliwości studiowania trzech.

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:42:32

Cytat
estusia
a takie pytanie mam - po co?

bo z tego co piszesz to wejdziesz na rynek pracy 2 lata później niż twój rocznik - a to dużo

teraz pracodawców już nie jarają studnia tylko praktyka

nie słyszałam, aby ktoś robił 3 kierunki - pewnie jest możliwe, ale nie widzę sensu

lepiej gdzieś pracować i być konkurencyjnym na rynku pracy - 3 kierunek tego nie da ;)

Rok później nie dwa, bo od października zaczynam drugi rok mgr stosunków międzynarodowych, a teraz skończyłam licencjat z administracji, więc od października zaczynam mgr z administracji, trzecim kierunkiem miała być ekonomia bądź finanse i rachunkowość, ale faktycznie teraz myślę że lepiej zainwestować w naukę języków czas.

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:45:14

Cytat
Singrid
zrób jeden, a porządny

tysiace osob studiuje ekonomie, finanse, administracje i stosunki...

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:50:31

Cytat
Mitsu91
Cytat
Singrid
zrób jeden, a porządny

tysiace osob studiuje ekonomie, finanse, administracje i stosunki...

To niech studiują, mnie nic innego nigdy nie interesowało poza wymienionymi kierunkami, więc bez sensu byłoby dla mnie studiowanie czegoś czego nie lubie

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:55:33

Cytat
elak21
Cytat
estusia
a takie pytanie mam - po co?

bo z tego co piszesz to wejdziesz na rynek pracy 2 lata później niż twój rocznik - a to dużo

teraz pracodawców już nie jarają studnia tylko praktyka

nie słyszałam, aby ktoś robił 3 kierunki - pewnie jest możliwe, ale nie widzę sensu

lepiej gdzieś pracować i być konkurencyjnym na rynku pracy - 3 kierunek tego nie da ;)

Rok później nie dwa, bo od października zaczynam drugi rok mgr stosunków międzynarodowych, a teraz skończyłam licencjat z administracji, więc od października zaczynam mgr z administracji, trzecim kierunkiem miała być ekonomia bądź finanse i rachunkowość, ale faktycznie teraz myślę że lepiej zainwestować w naukę języków czas.

no jak dla mnie to tak :)

3ci kierunek

15 lip 2013 - 17:56:10

Cytat
elak21
Cytat
Mitsu91
Cytat
Singrid
zrób jeden, a porządny

tysiace osob studiuje ekonomie, finanse, administracje i stosunki...

To niech studiują, mnie nic innego nigdy nie interesowało poza wymienionymi kierunkami, więc bez sensu byłoby dla mnie studiowanie czegoś czego nie lubie

A może pomyśl np o jakimś dobrym kursie księgowości zamiast studiów. Bo będziesz miała studia plus kurs praktyczny. Oczywiście taki kurs kosztuje, ale wydaje mi się, że było by to bardziej przydatne niż kolejny papierek z uczelni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UWM filologia angielska !