Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Meble

21 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:33:39

Chodzi mi o to, że rejestrowałam się na UW i UG. Przeczytałam że składanie dokumentów jeśli się dostanę jest mniej więcej - powiedzmy do 20. I chodzi o to, co zrobić jeśli oczekuję powiedzmy na wyniki z innej szkoły do której chcę iść bardziej niż do tamtych i te wyniki są 20-stego i ta szkoła jest dla mnie numerem jeden, a pozostałe tylko wyjściem alternatywnym jeśli się nie dostanę?
Dokładniej, to chodzi mi o to, że mój chłopak startuje do szkoły wojskowej, i jeśli się dostanie, pójdę do Warszawy, a jeśli nie, oboje pójdziemy do Gdańska. Problem w tym, że wyniki jego rekrutacji będą ok. 22-23 lipca. najlepiej by było, jakbym poczekała aż będę wiedziała czy się dostał, czy nie, ale są terminy. Jak to jest, np w pierwszej opisanej przeze mnie sytuacji? Miał ktoś taki problem ze składaniem dokumentów, mogę złożyć je potem albo w 2 miejsca na raz jeśli się dostanę, a potem wycofać, może ktoś się orientuje?

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:37:27

zanieś dokumenty, a jeśli się dostaniesz na ta która jest numerem 1, to odbierz je i tyle;)

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:38:26

wiem to jest lipa... składałam na Gumed gdzie rekrutacja jest ogłoszona 22 i na ug gdzie juz wynik znam . a wole gumed..i to jest to .

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:43:16

Cytat
SZARLA
wiem to jest lipa... składałam na Gumed gdzie rekrutacja jest ogłoszona 22 i na ug gdzie juz wynik znam . a wole gumed..i to jest to .

właśnie o to mi chodzi. i co teraz zrobisz? co w ogóle można zrobić?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-10 14:43 przez adaskowa.

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:43:21

a jak to wygląda jak ktoś ma poprawke?

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:45:48

Musisz dotrzymać terminów, wpisz się na studia tam gdzie się dostałaś. Później jeśli jednak wybierzesz tą drugą uczelnię, po prostu odbierzesz papiery z tej pierwszej.

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:46:37

Cytat
adaskowa
Cytat
SZARLA
wiem to jest lipa... składałam na Gumed gdzie rekrutacja jest ogłoszona 22 i na ug gdzie juz wynik znam . a wole gumed..i to jest to .

właśnie o to mi chodzi. i co teraz zrobisz? co w ogóle można zrobić?
olałam ug , bo to tylko awaryjne wyjscie i czekam na gumed z nadzieją :D ale myśle ze raczej sie dostane więc tak zrobiłam ;)

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:47:29

Cytat
jefrozka
Musisz dotrzymać terminów, wpisz się na studia tam gdzie się dostałaś. Później jeśli jednak wybierzesz tą drugą uczelnię, po prostu odbierzesz papiery z tej pierwszej.

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:48:21

Wydaje mi się że możesz zanieść papiery a potem najwyżej zrezygnować lub wgl nie pójdziesz i zostaniesz skreślona z listy studentów ale po co komuś miejsce zajmować

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:55:31

teraz to już nie wiem sama. ja będę znała wyniki już w tym tygodniu ale dopiero później chciałam zadecydować, gdzie pójdę, znając jego wyniki.

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 14:58:26

możesz złożyć tu i tu, a jak będzie jasne, gdzie idziesz to zabierzesz dokumenty

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 15:05:54

Tyle osób Ci napisało, a Ty dalej swoje. Zanieś dokumenty to tych alternatywnych, a jak dostaniesz się na ten, co chcesz i Twój facet też to odbierzesz papiery stamtąd, a dasz tu. Myślenie boli?

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 15:12:20

Cytat
19BaMbOoChA90
Tyle osób Ci napisało, a Ty dalej swoje. Zanieś dokumenty to tych alternatywnych, a jak dostaniesz się na ten, co chcesz i Twój facet też to odbierzesz papiery stamtąd, a dasz tu. Myślenie boli?

widzę, że nawet tu nie można zadać normalnego pytania, bo się dostaje.

czytanie ze zrozumieniem też nie boli, powtórzę, będę znała wyniki w tym tygodniu ale chcę zadecydować później gdzie tak naprawdę pójdę, znając wyniki chłopaka i dlatego pytam, czy można złożyć np. do 2 szkół jednocześnie, ponieważ nie jest to nigdzie napisane, a ktoś może miał taką sytuację z poprzednich lat.

Jak to jest z tą rekrutacją?

10 lip 2013 - 15:21:57

To są Twoje dokumenty i Twoja wola, co z nimi zrobisz- będziesz chciała je skądś zabrać to zabierzesz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obrona za 2 dni!!