Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Planuje iść w tym roku na dietetyke na UP w Poznaniu jednak nie mam pojęcia czy wybrać stacjonarne czy zaoczne a rekrutacja sie zaczeła i niedługo kończy. Czy ten kierunek jest w ogóle opłacalny? Prosze Was bardzo o jakieś rady;)

Jak masz możliwość to idź na dzienne. Kierunek przyszłościowy,ale trzeba się tym interesować.

właśnie nie jest... gdyby był opłacalny to nie wahałabym się nawet... ale zarabiać maksimum 2 tysiace to nie bardzo...

myślałam o tym żeby licencjat zrobic na dziennych i miec prace dorywczą, a magistra na zaocznych i w miedzyczasie robić jakieś staże związane z zawodem a po ukonczeniu jeśli bym nie znalazła nic ciekawego to wyemigrować gdzieś, ale to są tylko plany

Chciałabym iść na dietetykę, od zawsze mnie jakoś ciągneło, ale w 3 klasie LO zrezygnowałam z biologii i niestety.. Myślę, ze opłaca się to studiować, nawet patrząc na dzieci na ulicy.. Niestety znaczna większość ma nadwagę. Jak Cię to interesuję to idz, nawet na wp.pl ostatnio widziałam jakąś listę opłacalnych zawodów, i dietetyk się tam znalazł, chociaż szczerze wątpie w jej wiarygodność ;)

Moja siostra to studiuje, mówi, że ciekawy kierunek. A opłacalność, wiadomo, zależy od ego jak się zakręcisz.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Każdego roku tysiące maturzystów stawia sobie pytanie: Jaki kierunek studiów wybrać? Co studiować? Gdzie studiować? Jaką ścieżkę kształcenia obrać, aby nie żałować swych decyzji? Ja mam ten sam problem i właśnie czytam bardzo praktyczny artykuł o tym, polecam jeśli ktoś nadal boryka się z problemem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Audiofonologia WUM 2013/2014