Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BHP, informatyk, dietetyk może? Na pewno inżynieria środowiska. A jak Ci poszła matura?

Poleciłabym jedynie farmację. Coraz więcej ludzi choruje, coraz więcej aptek powstaje więc pracę dostaniesz, bo potrzebują dobrych farmaceutów w całej Polsce. Ludzie będą chorowali z roku na rok.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-08 15:45 przez porcelajn.

Mój kolega jest policjantem, ale do tego naprawdę długa droga. Pierwsze co to musisz przejść testy: sprawnościowe, psychologiczne i jakieś tam jeszcze, a to też nie jest takie hop siup. Poza tym z tego, co wiem, to szkoła policyjna to dla dziewczyn prawdziwa szkoła przetrwania, zwłaszcza jak są słabe psychicznie, ale jeśli byś poczuła, że to właśnie to to super :) bo przede wszystkim praca pewna, a możliwość awansu też jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-08 15:48 przez getrowa.

Witam! Jako eRzecznik WSB i absolwent WSB w Opolu chcę wam przedstawić ofertę szkół WSB. Studia na WSB w Opolu na kierunku ekonomia pomogły mi w mojej karierze zawodowej. Studia przyjemne i można wiele z nich wynieść. Nie jak na wielu prywatnych uczelniach, gdzie za samą obecność zaliczasz egzaminy. WSB to jakość, dobra kadra profesorska i atrakcyjna cena czesnego! Obecnie jeszcze do 15 lipca trwa promocja i możecie studiować taniej o 995zł!
Zachęcam również do zapoznania się z konkursem "Przyszłość z WSB" - można wygrać całoroczne darmowe stypendium na naukę w szkołach WSB!

http://przyszlosczwsb.pl/

Jakub Jaroszewski
______________________________________________________________________
eRzecznik WSB

Ekonomia totalnie nieopłacalna, moi rodzice są po niej i nie pracują w swoim zawodzie. Jest dużo ludzi po ekonomii z doświadczeniem, więc na rynku pracy oni będą mieli pierwszeństwo, tak więc odradzam

ja studiuje administracje, specjalność- bezpieczeństwo publiczne.
gdybym mogła się cofnąć te dwa lata to wybrałabym albo logistykę, spedycje albo bezpieczeństwo wewnętrzne :)

na farmacji jest duuużo nauki...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-11 13:07 przez magdam7070.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

A ja odradzam studia. Strata czasu, chyba że chodzi o szczególne kierunki, takie jak medycyna. Ze studiów wychodzisz z brakiem umiejętności. Jeśli poświęcisz 1/100 tego czasu na szkolenia, to masz kwalifikacje i bez problemów znajdujesz pracę!

Chodź na matmę! Jest fajnie i zero fizyki. :D

edit: nawet nie sprawdziłam z kiedy wątek. No cóż, może za rok. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-29 08:01 przez Szczebora.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Matma to chyba najmniej perspektywiczne studia jakie można wskazać - co możesz robić po matematyce? Bo tak szczerze, to ja nie widzę żadnej opcji, chyba że zamierzasz prowadzić korki ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

A ty jak? Masz pracę bez studiów, że tak piszesz? Wiesz co? Teraz człowiek bez studiów to rzadkość...

taka prawda że po żadnym kierunku teraz pracy dobrej się nie znajdzie więc lepiej wybierz coś co cię interesuje i będzie ci się chciało tego uczyć!

odradzam ekonomie, ja ide na kosmetologie;)

Oligofrendo co? Założyłaś wątek tylko po to, żebyśmy Cię wszystkie pytały, co to za kierunek? Ekonomia - źle, cokolwiek z pedagogiką - bardzo, bardzo źle.

Cytat
sariel
szczerze mówiąc po żadnym możesz roboty nie znaleźć, albo robić za najniższą krajową :x nawet po prawie ludzie mają problem...


Otóż to. Jesteś wszechstronnie uzdolniona to postaw na nauki ścisłe, znajdź sobie pasję np. mikrobiologię, informatykę. Opatentuj coś, pracuj przy ciekawych projektach.


Tak bym powiedziała do 18-letniej siebie, gdybym się mogła cofnąć w czasie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetologia dziennie czy zaocznie ?