Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 16:17:46

Hej!
Czy ktos z was studiuje Finanse i Rachunkowosc w jezyku angielskim na Uniwersytecie Ekonomicznym w Kraowie?
Slyszalam ze sa to platne studia wiecie mniej wiecej ile? Latwo sie dostac? Slyszalam tez o roku zerowym

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 16:22:05

Ja się męczę na dziennych FiR, jeszcze by brakowało jakby wszystko było po angielsku, boże :P

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 16:23:41

I jak wygladaja takie studia na kierunku FiR? Zastanawiam sie nad nimi od lat mi sie marzy praca ksiegowej:D

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 16:31:14

Cytat
loveshoesmakeup
I jak wygladaja takie studia na kierunku FiR? Zastanawiam sie nad nimi od lat mi sie marzy praca ksiegowej:D


a masz pojecie jak wygląda taka praca?

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 16:35:32

Ja studiuję FIR na UE. Bardzo ciężkie studia, ale jeśli komuś zależy to da radę. Nie wyobrażam sobie mieć zajęć w języku ang, ale jeśli jesteś dobra i uważasz, że sobie poradzisz, to czemu nie :) Dla mnie byłaby to strata czasu, tyle trzeba się na tych studiach uczyć, bo niektóre przedmioty naprawdę tego wymagają, no i jeszcze dodatkowo j. angielski szlifować.. Ciężko, ale jeśli uważasz, że sobie poradzisz to idź na takie :)

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 16:35:42

Cytat
loveshoesmakeup
I jak wygladaja takie studia na kierunku FiR? Zastanawiam sie nad nimi od lat mi sie marzy praca ksiegowej:D
A dlaczego Ci się marzy praca księgowej ;)? Myślisz, że to kaweczka, ploteczki i stukanie w klawiaturkę? To grubo się mylisz.

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 16:38:26

Nie nie mysle tak.
od zawsze lubialam matematyke, lubialam liczyc i uwazam ze takie studia to cos dobrego a po angielsku jeszcze lepiej bo latwiej potem o prace i zna sie bardzo dobrze jezyk.
na studiach jest rok zerowy ktory przygotowywuje cie z jezyka

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 16:51:27

Cytat
loveshoesmakeup
Nie nie mysle tak.
od zawsze lubialam matematyke, lubialam liczyc i uwazam ze takie studia to cos dobrego a po angielsku jeszcze lepiej bo latwiej potem o prace i zna sie bardzo dobrze jezyk.
na studiach jest rok zerowy ktory przygotowywuje cie z jezyka
Wbrew pozorom księgowa nie musi być orłem z maty bo wszystko zrobi za nią komputer. Musi być inteligentna, rozumieć prawo i uaktualniać wiedzę ;)

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 16:53:07

Nie mowie ze jestem orlez z matematyki:)
Od niedawna jak tata zalozyl wlasna dzialalnosc gospodarcza pomagam tacie robic fakturi i wypelniac inne papiery i spodobalo mi sie to i dlatego mysle o takich studiach:0



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 16:55 przez loveshoesmakeup.

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 17:00:34

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
loveshoesmakeup
Nie nie mysle tak.
od zawsze lubialam matematyke, lubialam liczyc i uwazam ze takie studia to cos dobrego a po angielsku jeszcze lepiej bo latwiej potem o prace i zna sie bardzo dobrze jezyk.
na studiach jest rok zerowy ktory przygotowywuje cie z jezyka
Wbrew pozorom księgowa nie musi być orłem z maty bo wszystko zrobi za nią komputer. Musi być inteligentna, rozumieć prawo i uaktualniać wiedzę ;)

dokładnie !

Cytat
loveshoesmakeup
Nie mowie ze jestem orlez z matematyki:)
Od niedawna jak tata zalozyl wlasna dzialalnosc gospodarcza pomagam tacie robic fakturi i wypelniac inne papiery i spodobalo mi sie to i dlatego mysle o takich studiach:0

Ja studiuje FiR na szczęście nie ucze się tego od zera bo jestem po ekonomiku. ale fakturki to nie wszystko moja droga to nie takie łatwe jak myślisz.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 17:02 przez MartynaBe.

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 17:12:13

Wiem ale wszystkiego sie uczysz na studiach:0
Co sie wie po liceum? Wiedza jest tylko rozwalona z wszystkiego po troche

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 18:49:35

Cytat
MartynaBe
Też jestem na FiRze (w sumie już kończę) więc wiem o czym mówisz. Także też jestem po ekonomie heh :P
Rachunkowość to ciężki kawałek chleba, nie wiem czy drugi raz wybrałabym ten zawód i studia ;)

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 18:55:33

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
loveshoesmakeup
Nie nie mysle tak.
od zawsze lubialam matematyke, lubialam liczyc i uwazam ze takie studia to cos dobrego a po angielsku jeszcze lepiej bo latwiej potem o prace i zna sie bardzo dobrze jezyk.
na studiach jest rok zerowy ktory przygotowywuje cie z jezyka
Wbrew pozorom księgowa nie musi być orłem z maty bo wszystko zrobi za nią komputer. Musi być inteligentna, rozumieć prawo i uaktualniać wiedzę ;)

Zgadzam się! Poszłam na FiR i zrozumiałam, że praca księgowej nie jest dla mnie. Trzeba miec ogromną wiedzę i co najgorsze: na bieżąco ją uzupełniać, znać dokładnie system prawny, podatkowy. Niestety nie wiedziałam na co się piszę idąc na FiR bo jestem po liceum językowym, a jedyną specjalizacją była właśnie rachunkowość. Na moim roku są bardzo inteligentne osoby, często właśnie po ekonomiku, ale tylko część nada się na tego typu stanowisko... Strasznie duża odpowiedzialność. Mi bardziej podoba się analiza finansowa :) Dlatego na magisterkę do innego miasta wybieram się na specjalizację związaną właśnie z analizą i podatkami.
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
MartynaBe
Też jestem na FiRze (w sumie już kończę) więc wiem o czym mówisz. Także też jestem po ekonomie heh :P
Rachunkowość to ciężki kawałek chleba, nie wiem czy drugi raz wybrałabym ten zawód i studia ;)

He, też to mam... chyba bym inaczej pokierowała drogę jednak. Bo w zawodzie nie będę pracować na pewno, to nie na moje nerwy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 18:56 przez claudyn.

Studia-FiR w jezyku angielskim

17 kwi 2013 - 19:18:07

Cytat
loveshoesmakeup
Wiem ale wszystkiego sie uczysz na studiach:0
Co sie wie po liceum? Wiedza jest tylko rozwalona z wszystkiego po troche

Od kiedy? NA studiach to owszem uczysz się ale nie wszystkiego, bo by czasu nie starczyło. Oni coś tam pokażą, do reszty musisz dojść sama

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STUDIA 2013