Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

- technik organizacji reklamy
- technik hotelarstwa
- technik logistyk
- technik fototechnik
- technik usług fryzjerskich
- technik technologii żywienia i usług gastronomicznych
- technik informatyk
- technik spedytor
- technik ochrony środowiska
- technik architektury krajobrazu
- technik geodeta
- technik analityk
- technik eksploatacji portów i terminali

- technik technologii żywienia i usług gastronomicznych
Jestem w tej chwili na tym kierunku i naprawdę polecam! :)

Pytanie z czym sobie najlepiej radzisz.. Między technikiem analitykiem a usług fryzjerskich dość duża rozbieżność. My Ci powiemy co jest najbardziej opłacalne a Ty nie będziesz sobie z tym kompletnie radzić no i co?

Ale ja nie pytam gdzie iść, tylko co waszym zdaniem jest najbardziej opłacalne.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

technik hotelarstwa... nic ciekawego innego nie wymieniłaś...

Cytat
ecri16
Pytanie z czym sobie najlepiej radzisz.. Między technikiem analitykiem a usług fryzjerskich dość duża rozbieżność. My Ci powiemy co jest najbardziej opłacalne a Ty nie będziesz sobie z tym kompletnie radzić no i co?

Dokładnie.
W sumie to Nas pytasz gdzie iść bo pytasz co jest opłacalne a skoro pytasz to pokierujesz się Naszymi sugestiami. Więc albo pytasz albo nie.

Jak będziesz dobra w tym co wybierzesz,to wszystko z tego co tu wymieniłaś da duże zyski. Może ewentualnie oprócz ochrony środowiska :)

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Od razu Ci moge powiedziec ze w czerwcu koncze organizacje reklamy- i to jest DNO.

taki sam poziom mial technik informatyk,
moze to kwestia regionu lub osob prowadzacych-nie wiem

ja teraz wybrałam sobie weterynarię :)

z tego co masz na liscie to wybrałabym jakies usługi np fryc, jesli nie chcesz siedziec w "autokadzie" to raczej krajobraz odpada, w spedycji itp -symfonia i podobne, o geodecie Ci pisac nie bede :D a jesli chodzi o terminale...mieszkam na pomorzu a dokladnie mam 10min do wody...zapomnij proszę o terminalach :D zeby cokolwiek robic w tych "dziedzinach" to potrzebujesz chociazby podstawowe kursy na sztaplarkę i podobne.
Jestes kobieta wiec raczej patrzylabym pod katem przyszlosci i co sie bedzie robilo w tym zawodzie. Żywienie badz zaineresowania z urodą mysle ze by byly najrozsadniejsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-03 16:19 przez Sepulturka.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

- technik informatyk
- technik spedytor
na dzień dzisiejszy najbardziej polecane kierunki, po tym zawsze znajdziesz prace.

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
slotek
- technik informatyk
- technik spedytor
na dzień dzisiejszy najbardziej polecane kierunki, po tym zawsze znajdziesz prace.


prawda
ale do tego raczej na 100% prawko i to nie tylko B , bo teraz i C i kto wie co jeszcze...a co do informatyki- to nie wiem czy jestes na tyle obcykana by byc na bierzaco, uczyc sie zaleglosci i samemu rozwiazywac problem.
Jak bysmy pogadaly o wirtualnym dysku albo moim problemie z zablokowaną partycja na 16GB pendziu- pomozesz mi?

- technik organizacji reklamy
- technik informatyk
- technik spedytor
- technik ochrony środowiska
- technik geodeta
- technik eksploatacji portów i terminali

To są wg mnie ciekawe i gwarantujące pracę kierunki, wnioskuję to po ogłoszeniach o pracę ;).

ja własnie kończe analityka, cieki kierunek i dosc pracochłonny ale bardzo pożadany i dobrze przygotowujący zarówno do pracy zaraz po technikum jak i na studia. po takim kierunku masz duzo lepszy start na studiach zwiazanych z chemią, gdyz sporą czesć zaliczeń robisz już w szkole średniej i masz mniej roboty na studiach ;)

Ja ukończyłam technikum hotelarstwa i powiem szczerze dla mnie stracone 4 lata .. !

Cytat
19BaMbOoChA90
- technik organizacji reklamy
- technik informatyk
- technik spedytor
- technik ochrony środowiska
- technik geodeta
- technik eksploatacji portów i terminali

To są wg mnie ciekawe i gwarantujące pracę kierunki, wnioskuję to po ogłoszeniach o pracę ;).

No ja własnie szukam pracy jako geodeta i ciężko ciężko każdy widzi/słyszy dziewczyna i nie chcą już nawet gadać ehhh....

zweryfikowana
Posty: 372
Ostrzeżenia: 1/5

- technik technologii żywienia i usług gastronomicznych
- technik hotelarstwa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

System bankowy