Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

samodzielna nauka języków obcych :)

08 kwi 2015 - 20:56:05

Zabieram się właśnie za hiszpański z fiszkami. Podobno to dość łatwy język do samodzielnej nauki, zobaczymy :) Póki co zamówiłam starter za niecałe 25 zł, a w nim prawie 600 słówek i 85 minut nagrań.

samodzielna nauka języków obcych :)

14 kwi 2015 - 22:01:48

Które fiszki masz? Polecasz? Jakie mają inne języki?

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

samodzielna nauka języków obcych :)

15 kwi 2015 - 22:35:16

Takie niebieskie z białymi napisami. Języków mają sporo, zobacz sobie na stronie: <moderacja-spam> Są tam też różne poziomy, więc coś pewnie dobierzesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-24 10:01 przez moderator.

samodzielna nauka języków obcych :)

22 kwi 2015 - 10:27:08

jest teraz wiele stronek gdzie można online uczyć się angielskiego całkiem za friko. Ja korzystałam kiedyś z Duolingo, Dualingo..? czy coś takiego :) w sumie przy 15 minutach dziennie widać efekty :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

samodzielna nauka języków obcych :)

22 kwi 2015 - 14:09:55

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

samodzielna nauka języków obcych :)

08 maj 2015 - 16:36:28

Według mnie bardzo ciężko jest się samemu nauczyć języka, dla mnie to niewykonalne, największy problem mam z wymową, jak się chodzi na kurs (chodzę do speak upa) to zawsze jest ktoś kto weryfikuje czy dobrze mówię itp. jak to samemu zweryfikować?

samodzielna nauka języków obcych :)

08 maj 2015 - 18:04:30

ja wam polecam stronę

http://ororo.tv/pl

do seriali są dodane napisy po angielsku - tłumaczenie niestety nie działa, ale można sobie zatrzymać film i sprawdzić co słówko oznacza :)

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

samodzielna nauka języków obcych :)

09 maj 2015 - 23:25:01

Cytat
grenn
Według mnie bardzo ciężko jest się samemu nauczyć języka, dla mnie to niewykonalne, największy problem mam z wymową, jak się chodzi na kurs (chodzę do speak upa) to zawsze jest ktoś kto weryfikuje czy dobrze mówię itp. jak to samemu zweryfikować?
Nie jest ciężko, bez przesady. Do moich fiszek są mp3 do posłuchania, to przecież powtarzając takie słówka dziesiątki razy słyszę czy dobrze brzmi.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

samodzielna nauka języków obcych :)

14 maj 2015 - 12:36:47

Wszystko się da, trzeba tylko chcieć. Są takie kursy internetowe jak Dualingo czy bardziej profesjonalny kurs na TheOpenUniversity, mp3, fiszki, na większości stron jest podoba wymowa danego słowa etc. etc. Co prawda musiałam raz skorzystać z tłumaczenia karty leczenia z besttext.pl - miałam wypadek zagranicą, ale wiadomo, że nigdy się też nie szkoliłam w zakresie medycyny, żeby być w stanie przetłumaczyć taki dokument z języka angielskiego :O.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

samodzielna nauka języków obcych :)

17 maj 2015 - 18:09:51

Ciężko jest się nauczyć szybko języka i do tego samodzielnie ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Tutaj [moderacja - reklama/link] jest ciekawy artykuł o szybkiej nauce języka. Może poczytaj sobie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-07 11:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 4/5

samodzielna nauka języków obcych :)

22 maj 2015 - 16:04:50

Znalazłam fajną opcję na naukę języków w Warszawie, można sobie szkolić język przy piwku z nativem, szkoła nazywa się Talks in the city, choć wszystko ogarnia się przez stronę internetową [moderacja - reklama/link]. Fajna opcja również dla Native Speakerów z Wawy, jak znacie kogoś, to przekażcie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-07 11:41 przez moderator.

samodzielna nauka języków obcych :)

08 cze 2015 - 20:43:14

Mój brat w szkole totalnie sobie olewał język angielski, ale 3 lata temu zaczął samodzielną naukę. Mówi bardzo płynnie i potrafi się dogadać z Anglikami, więc chyba taka nauka nie jest zła.

----------------------------
[moderacja - reklama/link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-07 11:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

samodzielna nauka języków obcych :)

23 cze 2015 - 15:10:53

ja sama na pewno nie dałabym rady nauczyć się angielskiego... Znając mnie niepoprawnie wymawiałabym słówka i nikt by mnie nie zrozumiał. Dlatego chcę isć na angeilski do [moderacja - reklama/link] Podobno to bardzo dobra szkoła językowa. Kupiłam sobie co prawda niedawno książkę z płytą do nauki jezyka ale nawet jej nie otworzyłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-07 11:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

samodzielna nauka języków obcych :)

07 sie 2015 - 11:34:03

Ja uważam, że samodzielna nauka języka to jest wyzwanie, ale do zrobienia :) Sama kiedyś próbowałam się uczyć angielskiego w domu. Wyjeżdżałam nawet na kursy językowe. To jest dobra opcja, jak się ma już jakieś pojęcie o języku. Może, was zainteresuje : [moderacja - reklama/link]

samodzielna nauka języków obcych :)

14 sie 2015 - 10:01:56

Samodzielna nauka jest ok, jak się lubi język, którego się uczy. Ja ostatnio zaczęłam i widzę dużo większą efektywność niż jak uczyłam się w szkole. Najtrudniejsze jest dla mnie opracowanie planu, czego uczyć się w jakim dniu. Dlatego też wyszukuję całe kursy w Internecie, albo w księgarni i staram się przechodzić całe. Najtrudniej było znaleźć fajny kurs do samodzielnej nauki mówienia, ale udało się:P Teraz właśnie przerabiam kurs metodą Emila Krebsa. Bardzo mi przypadł do gustu. Dodatkowo mam też aplikacje w telefonie do nauki słówek ;) korzystam też z kursu na stronie BBC (ale tam bardziej jest czytanie i ewentualnie rozumienie)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maturalny prezent dla dziewczyny