Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 16:52:15

Hej,
jestem w Liceum. Doszłam do niego w grudniu ,przepisałam się z zawodówki. 17 stycznia mam wystawienie ocen..
Dziś dowiedziałam się, że mam nieklasyfikacje z Podstaw przedsiębiorczości , Wos'u i Edb. ;/
Według mnie to trochę nie fair, bo jestem tu od grudnia.
Miałam zaliczyć te przedioty (cały semestr ) , bo nie miałam ich w zawodówce.
I niestety, nieklasyfikacja. Myślałam, że nieklasyfikacje można wystawić tylko jeśli nie ma 50 % obecności na tej lekcji.. Co mam teraz robić? Miała któraś z was już kiedyś nieklasyfikacje? Jak z tego wybrnęłyście?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 16:55:17

Porozmawiaj z nauczycielami, bo każdy przypadek jest inny. Na pewno się z nimi dogadasz w sprawie tych przedmiotów. U mnie w szkole nie klasyfikują tylko tych osób, które mają ponad 50% nieobecności, więc więcej nie mogę pomóc ;)

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:00:35

ktoś jeszcze?

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:01:19

ktoś jeszcze wie coś na ten temat?

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:01:56

Przy nie klasyfikacji, ma się egzamin klasyfikujący. Coś, jak komis tylko z jednego półrocza.

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:02:11

Pogadaj z nauczycielami, w końcu nie mogło Cię być wcześniej na zajęciach, skoro chodziłaś do innej szkoły.

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:02:35

nie wiem jak to jest
ale radze pogadac z nauczycielami
na pewno w tym przypadku sie uda.

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:02:39

No nie wiem, ale jeśli nie masz żadnych ocen z tych przedmiotów to też nie będziesz klasyfikowana:(

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:03:42

to, że się przepisałaś nie odznacza, że da ci jakąś taryfę ulgową Oo. u mnie do klasy też się ludzie przepisywali i też byli nieklasyfikowani. co robili? kuli cały materiał, nieraz z całego roku i odpowiadali, pisali prace pisemne i dostali te wymagane trzy oceny. więc zamiast siedzieć na szafie to radzę wziąć się do nauki...

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:03:50

Najlepiej będzie jak zapytasz bezpośrednio nauczycieli. Raczej wiedzą więcej od nas ;)

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:05:48

idz do nauczycieli i zapytaj, może najpierw nieklasyfikacja a póxniej te egzaminy... choć ja jak sie kiedys przenosiłam to od razu lecialam zaliczać semestr matmy i problemów nie miałam bo nauczycielka widziała ze chcę to zaliczyc:)

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:06:06

Poprzednio nie doczytałam dokładnie Twojego postu. Nie zaliczyłaś tych przedmiotów, tak? No, to niestety będziesz musiała je zaliczać. A myślałaś, że jak to się odbędzie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 17:12 przez alicja70.

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:07:23

Cytat
ziza91
nie wiem jak to jest
ale radze pogadac z nauczycielami
na pewno w tym przypadku sie uda.

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:09:56

ja mialam kiedys w liceum ponad 50 % niueobecnosci z paru przedmiotów i zrobili mi komisje wychowawczą. była moja mama pedagog wychowawca itd dyrektor. taka pogadanka . ale uszło mi to jakos płazem

Nieklasyfikacja. pomocy!

15 sty 2013 - 17:10:09

Cytat
alicja70
Jeżeli zostałaś przyjęta do szkoły w grudniu i chodziłaś na zajęcia to powinnaś iść z tą sprawą do dyrektora. Na jakiej podstawie jesteś nieklasyfikowana?


Właśnie, coś tu jest nie tak. A nauczyciele powinni Cię uprzedzić o brakach w ocenach czy obecnościach wcześniej, powiedzieć czego wymagają od Ciebie do końca semestru, by nadgonić materiał, coś dziwnego według mnie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 17:10 przez komiczka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc! :) Rachunkowość finansowa