Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Kochane ! :) Zakładam ten watek w celu znalezienia nowych znajomych z Trójmiasta;)
Idę teraz na drugi rok socjologii na UG. Do Gdańska mam ok. 260 km czyli nie za blisko.. Mieszkam z chłopakiem, mam dwie koleżanki z liceum w Trójmieście, jedna będzie dojeżdżać na zaoczne..:)
Początkowo byłam bardzo optymistycznie nastawiona do studiów, jednak wkurza mnie to, że nie mam żadnych dobrych znajomych takich do spotkania czy do pogadania z mojego roku..
Problem nie tkwi we mnie, nie jestem aspołeczna. Jedna koleżanka z którą się trzymałam zrezygnowała, druga okazała się fałszywa, w ogóle dużo osób odeszło i mało nas zostało, w tym chłopcy, potworzyły się różne grupki itp, nie ma nikogo dla mnie tam ;/ też Ogólnie w mojej grupie nie mam już żadnej osoby, z którą można się trzymać.. nie to co w liceum.. wszyscy się razem dogadywaliśmy, zgraliśmy na imprezę itp., śmialiśmy :) tu tego nie ma ;/ myślałam, że inaczej będą te studia wyglądać i nie bałam się iść sama na tę uczelnię...:p
Chcę przemęczyć się jeszcze te 2 lata a potem na magisterkę wybiorę coś innego, może spotkam tam też jakichś spoko ludzi..:) Tymczasem chętnie nawiązałabym jakieś nowe znajomości :) Moje 2 koleżanki czy chłopak nie zawsze są wolni, więc może są tu jakieś studentki z Trójmiasta?:) Chętnie poznam jakieś sympatyczne dziewczyny, tak żeby było z kim iść na kawkę, na zakupy, na plażę czy imprezę wiecie o co chodzi..:D

ja zaczynam w tym roku studiaw Gdańsku i wczoraj się już wprowadziłam ,też nie znam tu nikogo i chętnie wybiorę się na jakąś kawe ,zakupy;]

Ja mieszkałam i mam nadzieję, że w paździrniku do Gdańska wrócę :) Ale teraz stacjonuję niedaleko, bo w Nowym Dworze Gdańskim i dojeżdżam sobie na popraweczki...
Stokrotka6 jak się sobie radzisz z komunikacją miejską? ;)

narazie zwiedzam okolice pieszo;p
ale już od jutra wybiorę się gdzieś i zobacze czy ogarne tą komunikację;]

no to ja chętnie się zapoznam jak coś :D, ja w październiku się wprowadzam dopiero :)
może jeszcze ktoś?:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-17 21:19 przez aasieeq.

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

Ja jestem z gdańska i teraz ide na ug na niemcoznastwo

zweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

A ja jestem tu już od dwóch lat, też przyjechałam z daleka :) Cenię sobie Gdańsk - dzięki niemu mam swojego ukochanego Ł. :)!

Nigdy stąd nie wyjadę :D!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Psychologiczne i społeczne skutki niepełnosprawności.