Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polecam knajpke na floriańskiej (lezy tam pizza przy wejsciu zawsze :D) kolo takiej drogerii hebe chyba tak się nazywa. Z karteczkami od stacjonujacego pana w pobliżu do godz 17 za 3 dychy kupisz 2x piwo, 2 wielkie zapiekanki, talerz zupy i całkiem sporą pizze :D mega!serce

Na ahg jest kilka "żaczków". Osobiście polecam bar mleczny na grodzkiej zaraz obok restauracji pod aniołami.
Tłoczno, ale pysznie!

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Lubię restaurację Mekong, nie jest drogo a kuchnia moja ulubiona, orientalna, przepyszna.

zaoszczędzić wychodzac do restauracji można tez dzieki www.gastrobooking.pl Rezerwując stolik przez tą strone zbieracie punkty lojalnosciwoe, ktore potem wymieniacie na znizki do roznych restauracji :) moim zdaniem warto sprawdzić :)

Koko jest fajne ale małe porcje:) Myślę, że w barze mlecznym można się bardziej najeść za tą kasę ale i tak polecam. Polecam również http://www.redukcjakosztow.pl/tani-obiad/, - lista najtańszych miejsc z żarciem.
Pod wawelem też jest fajnie, w tym tygodniu promocja na żeberka za 23 zł + wiśniówka na pożegnanie. Naprawdę duża porcja. Wiadomo, że ułożone tak aby wyglądało jak najlepiej (tzn.: najwięcej) ale i tak naprawdę warto.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Zależy kto jaką kuchnię lubi. W Restauracji Tradycyjna na przykład, podawana jest tradycyjna kuchnia włoska Kraków oraz kuchnia polska. Myślę, że wśród proponowanych tam dań każdy znajdzie coś dla siebie. A ceny nie są porażające więc warto zajść.

Polecam restauracje aika w kazdy czwartek sa rabaty dla studentow na zestawy sushi -20% +piwo gratis do zamowieniea popwyzej 50 zł. serecznie polecam

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 6/5

Ja często jadam w caprinew . Mają bardzo dobre i tanie obiady, lubię ten lokal :) Ciężko znaleźć pizzerie w tej lokalizacji, która serwuje też domowe obiady :) Zostawiam namiary http://www.caprinew.pl/ :)

Szczerze mówiąc wolę sama sobie zrobić jedzenie niż kupować jakieś "stołókowe" żarcie. I na pewno taniej Ciebie wyniesie jak sama zrobisz. No ale to nie moja sprawa ;)

Dla mnie to już jest lenistwo ;]

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

W Krakowie to ja bardzo lubię odwiedzić lokal Ganesh na ul. Św Tomasza (ich strona:ganesh.pl). Przyjemne miejsce, bez ogródka co prawda, ale jako że jest to lokal w piwnicy to jest bardzo chłodno, przyjemnie w takie upały. Codziennie są jakieś promocje, najlepsze to chyba w poniedziałek – all you can eat, czyli jesz ile chcesz.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

To i ja jeszcze coś Wam polecę- restaurację Od Świtu do Zmierzchu. Naprawdę dobre jedzenie i do tego taka prawdziwa polska kuchnia. Dobrze zjecie i nie wydacie wszystkich pieniędzy.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Warto przynajmniej raz odwiedzić restauracje Lubicz-Browar, gdzie mają bardzo dobre dania,miła obsługę i jest to klimatyczne miejsce. Kilka razy wybrałam się tam ze znajomymi i złego słowa powiedzieć nie mogę. http://www.browar-lubicz.com.pl/ tutaj jest adres, nie jestem z Krakowa i słabo się orientuje gdzie co i jak :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Nie wiem czy lubisz chińczyka, ale w Krakowie jest kilka świetnych knajp z chińskim jedzeniem za prawie grosze. Także wypróbuj kilka knajp, na pewno znajdziesz jakąś w której jedzenie Ci będzie smakować :)

Tak, chińczyk wychodzi ekonomicznie. Zawsze mnie tylko zastanawia z czego oni robią te gęste pomarańczowe sosy...



--
system kolejkowy

Czasem student może też zjeść lepiej niż u chińczyka. Dlatego może warto pomyśleć o odwiedzeniu restauracji Złota Pipa ze swoja drugą połówką? :) Ja lubie tam chodzić z narzeczoną na golonkę pieczoną w piwie - jest wręcz wyśmienita! A do tego mają tam świetny i niepowtarzalny klimat! Samo zobaczcie http://restauracja-pipa.pl/pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Całki !