Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:24:10

już tęsknię za moim łóżkiem :|

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:25:40

Ja tam czekam już od końca zeszłego roku akademickiego :P
Najbardziej tęskno mi za pokojem dzielonym z moim Mężczyzną :)
I za znajomymi z roku :)

Przed chwilą miałam wyniki rekrutacji na magisterkę z Biotechnologii i na szczęście dostałam się więc nadal mogę kontynuować studia na tej samej uczelni, uspokoiłam się dopiero teraz po ogłoszeniu wyników ;)
Zaczynam też zaocznie fotografię więc nie mogę doczekać się jak to będzie, jakich ludzi poznam itd :)
Chciałabym się już dawno zacząć szykować ale odkładam to zanjmując się różnymi pracami aby czas tak się nie dłużył :)
Wszystko mam na starej stancji tzn muszę dokupić tylko nową patelnię naleśnikową :D

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 3/5

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:30:30

Ja już powoli kupuję i pakuję najpotrzebniejsze rzeczy, a zabrać będę musiała tego sporo, bo będę studiować ok. 300 km od domu.

Czy się boję? i to jeszcze jak ;) Najbardziej przeraża mnie perspektywa dzielenia mieszkania z obcymi osobami (wynajmuję mieszkanko z dziewczynami poznanymi w internecie także nie wiem czy się dogadamy). Do tego nie znam miasta gdzie będę studiować, żadnych ludzi... kompletnie nic. I do tego dochodzi kierunek, który sobie wybrałam i moja niepewność czy podołam z nauką.
Z jednej strony jestem szczęśliwa, że zaczynam nowe życie, nowy rodział ale z drugiej to kompletnie przerażona ;p

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

15 wrz 2012 - 17:18:00

Eterycznaa ja też mam ponad 300km od domu i też będę wynajmpować pokój z dziewczynami z netu ale już jutro się wyprowadzam i mam nadzieję ,że będzie dobrze !;] a któraś się wybiera do GdAŃSKA?

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

15 wrz 2012 - 20:53:10

Ja sie bardzoo stresuje ;p Bede mieszkala z ludzmi, których kompletnie nie znam, ale mam nadzieje że jakoś się dogadamy. No i jeszcze wogóle nie znam miasta. Przeprowadzam się 26, może troche już się zapoznam z terenem ;p

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

15 wrz 2012 - 20:59:21

-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-12 12:36 przez lala514.

niezweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

15 wrz 2012 - 21:04:57

Ja się nie cieszę, nie znoszę miasta gdzie studiuję. Dobrze mi w domu ;p

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

15 wrz 2012 - 21:05:13

aaah, cieszę bardzo, choć w moim przypadku, jak zwykle wszystko załatwiane jest na ostatnią chwilę :) Więc z mieszkaniem jeszcze nie wiadomo, z czym wiążą się obawy, no ale przed nami podobno najpiękniejszy okres w życiu, więc nie warto się tak denerwować ^^

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

15 wrz 2012 - 21:10:51

Ja przeprowadzam się za jakieś 5 dni i kompletnie nic jeszcze nie zrobiłam :D
Im bliżej tym większa radość, ale i stres zarazem :)
Nie tyle martwię się o mieszkanie - choć nie znamy się z dziewczynami, co o uczelnię, czy będę miała z kim się skumplować i nie zostanę sama jak palec..

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

15 wrz 2012 - 21:11:42

Cytat
biedra999
Powiem tak... Bywa różnie. Na moim kierunku na początku niby to wszystkim się podobało, ale jak lepiej się poznaliśmy to okazało się, że ponad połowa z nas wyje codziennie w poduszkę... Tak! I wcale nie żartuję! Jedni za rodziną, inni za znajomi, a jeszcze inni tak jak ja za chłopakiem/dziewczyną;) To był dla mnie najgorszy okres i niezbyt miło go wspominam... Teraz idę już na trzeci rok i w październiku jadę tam nawet z uśmiechem, ale nadal przychodzą momenty, że tęskni się za lubym i za wszelką cenę chciałoby się znaleźć obok niego :))

Dokładnie! Jutro wracam do mieszkanka oddalonego o 210 km od siebie i ciężkie chwile mam baaaardzo często. Aż teraz po przeczytaniu w/w posta prawie stanęły mi łzy w oczach.

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

15 wrz 2012 - 21:46:37

Ja już po przeprowadzce, najbardziej boje się uczelni,jakich ludzi poznam,czy się dogadam i wogóle:)masakra

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

15 wrz 2012 - 21:51:48

Cytat
nielegalnerymy
ja się cieszę, mam już prawie wszystko kupione :) na blogu dodałam nawet post i dziewczyny podpowiadały o czym zapomniałam i to wczoraj byłam dokupić, ale wiem, że potrzebuję jeszcze durszlaka, deski do prasowania, sitka, trzepaczki (takiej do kuchni) i młotka do kotletów ;p

łoo, na bogato :D ja większości takich rzeczy nie miałam na pierwszym roku :D deski do prasowania do tej pory nie mam :D

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

16 wrz 2012 - 22:21:33

Cytat
kinga09
Cytat
xx9xx
Cytat
kinga09
plakac mi sie chce jak czytam takie watki, ja sie nie dostałam na studia i teraz zostaje sama jak palec w miescie bo wszyscy wyjezdzaja:( zazdroszcze Wam dziewczyny:((

a dodatkowy nabór?
były ale kierunki które zostały to typu filozofia,fizyka, europeistyka, nic przyszlosciowego albo nic dla mnie niestety...

nie martw sie , idz w przyszlym roku ;)

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

16 wrz 2012 - 22:54:22

Cytat
joanny3
Cytat
nielegalnerymy
ja się cieszę, mam już prawie wszystko kupione :) na blogu dodałam nawet post i dziewczyny podpowiadały o czym zapomniałam i to wczoraj byłam dokupić, ale wiem, że potrzebuję jeszcze durszlaka, deski do prasowania, sitka, trzepaczki (takiej do kuchni) i młotka do kotletów ;p

łoo, na bogato :D ja większości takich rzeczy nie miałam na pierwszym roku :D deski do prasowania do tej pory nie mam :D

haha gruuubo, ja jak mieszkałam na stancji to jak robiłam pizze to wałkowałam ciasto butelką z piwa :) tym różni się życie studenckie od 'prawdziwego'życia :D:D

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

16 wrz 2012 - 22:57:01

Ja się cieszę ogólnie, nowe miasto, nowe życie i mam nadzieję, że spotkam fajne osoby :)

Cytat
huana
Ja już po przeprowadzce, najbardziej boje się uczelni,jakich ludzi poznam,czy się dogadam i wogóle:)masakra

Też mam takie obawy, ale tylu ludzi się poznaje, zaczyna studia, że trzeba myśleć pozytywnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-16 22:59 przez agania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia I II stopnia i podyplomowe co to znaczy :)