Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 14:55:19

z domu na okresz szkoly wyprowadzam sie 7 raz :P wcale sie nie ciesze bo nienawidze sie pakowac a rozpaowywac tym bardziej :/

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 15:06:07

Ja nie mam obaw, cieszę się i już nie mogę się doczekać studenckiego życia. Fajnie byłoby mieć kogoś bliskiego przy sobie, ale jakoś sobie poradzę :) Na pewno zapoznamy mnóstwo fajnych ludzi.
Wyjezdzam 26, ale już się pakuję. Nie wiem jak ja się zabiorę z tymi wszystkimi rzeczami :D

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 15:07:03

Ja sie baardzo ciesze na wyprowadzke,odczuwam już od jakiegoś roku silną potrzebe usamodzielnienia się. Jeszcze miesiac temu myślałam ,że będę zmuszona wynająć pokój u obcych ludzi,a dziś mam świetne mieszkanie,z koleżankami i chłopakiem . Dzisiaj właśnie jedziemy z chłopakiem zawieść zasłony,poduszki itp :) a na dobre wprowadzamy się kolo 26 września.

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 15:12:05

Cytat
daria93
Ja nie mam obaw, cieszę się i już nie mogę się doczekać studenckiego życia. Fajnie byłoby mieć kogoś bliskiego przy sobie, ale jakoś sobie poradzę :) Na pewno zapoznamy mnóstwo fajnych ludzi.
Wyjezdzam 26, ale już się pakuję. Nie wiem jak ja się zabiorę z tymi wszystkimi rzeczami :D
Ja także wyjeżdżam 26, a jeszcze nawet nie wiem, co ze sobą zabrać. Ja będę jakieś 230 km od domu, więc nie jest tak kolorowo.
A co to obaw, to zawsze jakieś są, ale jestem raczej entuzjastycznie nastawiona :)

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 15:12:07

A to będzie moja 4 wyprowadzka z domu ;) Tym razem studia. Jakoś mnie to nie przeraża, wręcz się cieszę :).
Motyw z pakowaniem mam już oklepany i pewnie zacznę w przyszłym tygodniu, wiadomo,że zawsze się coś zapomni albo nie kupi na jeden raz dlatego resztę uzupełnia się później :).

zweryfikowana
Posty: 209
Ostrzeżenia: 4/5

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:00:38

ja jeszcze nawet mieszkania nie mam na oku hehe :P

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:10:08

ja z samej przeprowadzki nawet się ciesze, będe mieszkać z chłopakiem, z moją przyjaciółką, jej chłopakiem i naszym kolegą. mieszkanie mamy duże, kuchnia cała wyposażona w naczynia, lodówkę, mikrofalówkę i inne bzdety. do domu mam godzine jazdy busem także tego też się nie boje. najbardziej boje się uczelni, bo nie znam tam nikogo a jestem strasznie nieśmiała! :D

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:12:47

Ja już mam pierwszy rok i pierwszą przeprowadzkę za sobą, nie było tak źle. Teraz jednak wyjeżdżam na pół roku na ERASMUSA do Niemiec i od kilku tygodni bezowocnie szukam mieszkania :(
Strasznie mnie to stresuje, bo ponadto bez przerwy walczę z formalnościami.

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:14:53

a ja pierwszy raz bede mieszkac w akademiku i nawet nie chce mi się myslec o pakowaniu...

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:15:07

ja się cieszyłam :) bardzo ;)

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:17:31

ja już nie mogę sie doczekać:) całe wakcje siedzenia w domu, wreszcie będzie można wrócić do zycia:P za bardzo sie nie pakuje, mam czas, a zreszta wszystkie potrzebne rzeczy już raczej mam z poprzedniego roku, jeszcze jakiś koc fajny musze kupić tylko, firanke i zasłonke do akademika zeby troche przytulniej było:)

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:20:20

Doczekać się już nie mogę. Nie, żeby mi w domu źle było, po prostu chcę znów poczuć tą wolność :D I facet ma do mnie bliżej jak mieszkam w mieście, w którym studiuję. Jeszcze 2 tygodnie.

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:22:00

ja w tym roku sie nie cieszę, bo na razie to nie mam gdzie się wyprowadzić :/

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:22:56

Ja się cieszę bo bd mieszkać z ludźmi których znam od przedszkola i tyle z nimi przeżyłam, że bd dobrze ;)
Ale co do przeprowadzki jestem kompletnie nieprzygotowana :|

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 18:23:53

ja sie właśnie wyprowadzam jutro :) hmm cieszę się, ale też boję :) mnie moi rodzice już nie utrzymują i boję się, czy podołam finansowo :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuje pokoju w kielcach