Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

12 wrz 2012 - 12:37:18

Niedługo wielu studentów wyprowadzi się na studia ,jestem ciekawa czy się cieszycie, macie jakieś obawy,szczególnie się do tego przygotowujecie?

Ja jak narazie się cieszę qale zo0baczymy jak to bd póóźniej ;]

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

12 wrz 2012 - 13:04:09

ja się cieszę ;]
narazie jakoś szczególnie się nie przygotowuje ale jeszcze mam trochę czasu

zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

12 wrz 2012 - 13:13:12

Cieszę się tym bardziej, że wyprowadzam się z facetem do wynajętego mieszkania i to juz w tą sobotę, boję się tylko z jakimi ludźmi będę studiować i jak nam się będzie dalej układać z D. jestesmy razem niespełna 4 miesiące ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ;)
dziewczyny! skoro już jesteśmy w temacie to powiedzcie, macie jakieś pomysły jak to wszystko ogarnąć?! jak spakować te wszystkie rzeczy i o niczym nie zapomnieć?

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

12 wrz 2012 - 13:25:29

Powiem tak... Bywa różnie. Na moim kierunku na początku niby to wszystkim się podobało, ale jak lepiej się poznaliśmy to okazało się, że ponad połowa z nas wyje codziennie w poduszkę... Tak! I wcale nie żartuję! Jedni za rodziną, inni za znajomi, a jeszcze inni tak jak ja za chłopakiem/dziewczyną;) To był dla mnie najgorszy okres i niezbyt miło go wspominam... Teraz idę już na trzeci rok i w październiku jadę tam nawet z uśmiechem, ale nadal przychodzą momenty, że tęskni się za lubym i za wszelką cenę chciałoby się znaleźć obok niego :))

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

12 wrz 2012 - 13:29:37

ja się cieszę, mam już prawie wszystko kupione :) na blogu dodałam nawet post i dziewczyny podpowiadały o czym zapomniałam i to wczoraj byłam dokupić, ale wiem, że potrzebuję jeszcze durszlaka, deski do prasowania, sitka, trzepaczki (takiej do kuchni) i młotka do kotletów ;p

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

12 wrz 2012 - 13:34:11

ja się przeprowadzam w przyszłą niedzielę ( 23 września ), na razie jeszcze nie mam nic spakowane ani kupione :P z tym, że ja się przeprowadzam jakieś 50 km od domu więc jak coś to wsiadam w pks, godzinka i jesem w domu :P

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

12 wrz 2012 - 13:35:55

mnie w sobotę czeka wielkie pakowanie i nie wiem jak to wszystko ogarnę heh

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

12 wrz 2012 - 13:36:38

a ja się nie cieszę ! Męczą mnie te przeprowadzki co roku na studia.

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

12 wrz 2012 - 13:44:15

tez sie wyprowadzam w ten weekend tylko tyle ze nie na studia ale czuje to samo. jest wiele obaw czy damy rade. i martwie sie o ojca czy da rade sam w domu, jednak w gleni ducha sie ciesze

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

13 wrz 2012 - 01:28:33

plakac mi sie chce jak czytam takie watki, ja sie nie dostałam na studia i teraz zostaje sama jak palec w miescie bo wszyscy wyjezdzaja:( zazdroszcze Wam dziewczyny:((

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

13 wrz 2012 - 01:34:44

Cytat
kinga09
plakac mi sie chce jak czytam takie watki, ja sie nie dostałam na studia i teraz zostaje sama jak palec w miescie bo wszyscy wyjezdzaja:( zazdroszcze Wam dziewczyny:((

a dodatkowy nabór?

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

13 wrz 2012 - 01:40:27

Cytat
xx9xx
Cytat
kinga09
plakac mi sie chce jak czytam takie watki, ja sie nie dostałam na studia i teraz zostaje sama jak palec w miescie bo wszyscy wyjezdzaja:( zazdroszcze Wam dziewczyny:((

a dodatkowy nabór?
były ale kierunki które zostały to typu filozofia,fizyka, europeistyka, nic przyszlosciowego albo nic dla mnie niestety...

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

13 wrz 2012 - 01:58:07

do wyprowadzki mam ok. 25 km, w związku z tym nie planuje nazwozić dużo rzeczy z domu.

na sam początek najbardziej potrzebne rzeczy z kosmetyków i ubrań, resztę będę uzupełniać po jakimś czasie. coś do kuchni, łazienki dogadam się ze wspołlokatorami, ja osobiście do pokoju muszę dokupić biurko, może jakieś kwiatki by ożywić pokój :D

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 14:50:15

Ja z racji tego, że zacznę trzeci rok studiów i mam już zaklepane mieszkanie nie muszę zwozić zbyt dużo rzeczy. Jedynie co zawiozę to trochę ubrań i kosmetyków. Może kilka książek do poduszki. A wyprowadzka dopiero 30 września.

STUDIA WYPROWADZKA TUŻ TUŻ

14 wrz 2012 - 14:52:53

mieszkam z mamusią i tatusiem więc moge tylko pofantazjowac jakby to było

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kraków czy Wrocław?