Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 12:35:32

Cześć dziewczyny :)
Do poniedziałku muszę wybrać szkołe ponadgimnazjalną i mam problem między Logistykiem a Hotelarstwem
Na Hotelarstwo nie uśmiecha mi się iść przez ludzi jacy tam chodzą,ogólnie szkoła dziwna i mature zdaje tylko 30% ludzi,ale za to praktyki są za granicą i da się tam naprawdę dobrze ustawić.
Z logistykiem jest bardziej kolorowo szkoła bliżej fajni ludzie tylko słyszałam że trudny zawód
I dlatego właśnie pisze tutaj macie znajomych logistyków albo co mają zawód hotelarz i waszym zdaniem gdzie lepiej iść

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 12:40:24

jeżeli mieszkasz w turystycznym regionie to hotelarstwo może być okej. jednak znam paru ludzi po tym kierunku i niestety w nim nie pracują.
co do logistyki się nie wypowiem, bo się nie znam ;)

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 12:42:37

własnie wszystko zależy w jakiej okolicy mieszkasz czy planujesz w niej przyszłość

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 12:45:04

ja byłam na technik logistyk super kierunek nie jest wcale to trudny jedynie jak masz problemy z matmą to moga byc kłopoty ale bo jest przedmiot przedsiebiorstwo i sa różne wyliczenia ale tego idzie sie wyuczyc bedziesz miła jeszcze podstawy logistyki i transport w pierwszej klasie potem bedziesz miała magazyny ejszcze a podstawy znikna w drugiej klasie. super kierunek i nie ejst trudny ja miałam same 4 i 5 jedynie z przedsiebiorstwa mialam 3 bo byla mata a ja mialam problemy z matmą

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 12:45:59

Mieszkam w mieście jest kilka hoteli ale nie jest to miasto turystyczne.

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 12:46:44

technik logistyk bardziej przyszłościowe

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 12:47:47

Z matmą nie mam problemów kiedyś miałam ale nadrobiłam wszystko i spokojnie dawałam rade wyciągnąć na 4. A jak z pracą słyszałam że logistyków jest pełno?

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 12:48:16

ja sama osobiście chodzę do 3 klasy technikum o profilu hotelarskim .
jestem mega zadowolona . dużo zalezy od szkoły i tego co ma Tobe do zaoferowania . Moja jest w porządku , mieliśmy już liczne praktyki za granicą ludzie są w porządku .. nie zieniłabym nic . :))
pozatym dużo przydatnych przedmiotów, angielski zawodowy, prawo w hotelarstwie i nie tylko ..
takze z mojej strony, polecam profil hotelarski.
Chyba że masz naprawdę tą szkołę jakąś lipną .

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 12:49:42

Syn jest po technikum informatycznym a na studia poszedł na logistykę, skończył II rok i jest bardzo zadowolony. A zapotrzebowanie na logistyków jest spore.

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 13:19:20

Szkoła pod względem praktyk jest niby dobra bo są za granicą ale pod względem ludzi jest okropna no i mały procent osób zdaje mature

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 13:22:01

Hotelarstwo :) bardzo fajny i ciekawy kierunek :)
Jeżeli chodzi jeszcze o te hotelarstwo to języki bedziesz miala w malym paluszku, zwlaszcza angielski :) gdyz bedzie to jezyk zawodowy.
odbywaja sie praktyki, ktore mozesz odbyc gdzie chcesz ( w sumie zalezy od szkoly ) praktyki rowniez sa za granica :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-07 13:23 przez Freaking.

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 13:24:03

czy ja wiem cyz jeśli ma się problemy z matmą to jest trudno? niekoniecznie, ja matematyczką zdecydowanie nie jestem (humanistką też nie, żeby nie było) i dałam radę skończyć technika logistyka z dobrymi wynikami. to już Ty musisz wiedzieć co chcesz,ale osobiście polecam logistyke :)

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 13:36:29

Teraz chyba każde technikum otwiera profil logistyczny a żeby załapać się do dobrze płatnej pracy to i tak trzeba mieć studia w tym kierunku także już bardziej proponuję to hotelarstwo. Mówisz, że szkoła ta jest okropna pod względem ludzi i zdawalności choć i tak sądzę, że nic nie przebije hotelarki w miejscowości, w której ja chodzę do szkoły. Tam ciąża, narkotyki, galerianki są na porządku dziennym- masakra.

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 13:47:08

z tego co właśnie słyszałam o mojej szkole hotelarskiej to jest dosyć podobnie, strasznie dużo jest dziewczyn a wiadomo jakie one są. Ogólnie zbyt dobrej to ta szkoła nie ma opini.
A zaś jeżeli chodzi o logistyka to właśnie boje się że nie dam sobie rady z matematyką.
Może wiecej logistyków się wypowie? :)

Technik Logistyk

07 lip 2012 - 14:14:46

W każdym technikum jest język zawodowy. Brałabym logistykę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krakow Szkoła Wizazu i Stylizacji:)