Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

18 lip 2016 - 10:26:05

iść trzeba na to co nas i nteresuje i tym nalezy się kierować.

szkola policealna- jaki kierunek??

19 lip 2016 - 14:26:46

Cytat
katacho
iść trzeba na to co nas i nteresuje i tym nalezy się kierować.

Zgadzam się. Nie rozumiem, dlaczego to do wszystkich nie dociera.

szkola policealna- jaki kierunek??

19 lip 2016 - 15:30:56

Cześć. Szkoła policealna to bardzo dobry kierunek. Wcale na studia iść nie musisz. W dzisiejszych czasach więcej osób po studiach nie ma pracy. Ten kierunek,który wybrałaś jest okey,sama zastanawiam się nad administracją. Moim zdaniem dobrze wybrałaś. Studia czy szkoła policealna w tym kierunku to żadna różnica i tak nauczysz się tego samego,a pracodawca nie będzie patrzył na to,tylko na to co wyniosłaś z tej szkoły. Teraz to wszędzie ciężko z pracą i nie powiedziane,że jak będziesz po studiach to szybciej ją znajdziesz.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

03 lis 2016 - 17:50:56

To chyba nie jest miejsce na takie reklamy....

Ale wracając do tematu.
To powinniśmy wybrać sobie taki kierunek żeby nas interesował.
Ale znam też parę osób które próbowały robić kilka kierunków w Cosinusie i szukały czegoś co w końcu im się spodoba, więc można i tak :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

17 gru 2016 - 18:57:12

Jaki kierunek? Każdy ma przecież inne zainteresowania. Warto wybrać taki który nas interesuje.
Bez sensu iść na pierwszy lepszy bo później będziemy się z tym bujać i męczyć.
Jedynie co mogę polecić to moją szkołe do której warto iść,czyli Cosinusa. Szkoła naprawdę w porządku, spoko ludzie, luźna atmosfera i co najważniejsze bezpłatna.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

szkola policealna- jaki kierunek??

17 sty 2017 - 09:20:49

Jaki kierunek? no to chyba Ty musisz wybrać. Zależy co Cie interesuje... wybór kierunku jest istotny bo jeśli na jakiś się decydujesz to chyba z tą dziedziną wiążesz przyszłą pracę?? ja jedynie mogę powiedzieć Ci w jakiej szkole wybrać szukać kierunków bo naprawdę jest ok. Ja sama chodze do Cosinusa i jest naprawdę spoko :) plus za to że nic się tu nie płaci

szkola policealna- jaki kierunek??

12 lut 2017 - 19:48:32

Zimowy zawrót głowy w szkołach COSINUS !!!!

REKRUTACJA NADAL TRWA !

Tylko u nas całkowicie za darmo możesz nauczyć się jak skomponować i wykonać bukiet ślubny, jak zadbać o skórę i paznokcie, jak zbudować stronę www, jak naliczyć wynagrodzenie, jak ochronić innych przez zagrożeniem. Wybierz jeden z naszych kierunków i zdobądź praktyczne umiejętności oraz tytuł technika!

Sprawdź na nas stronie www.cosinus.pl/Oferta-edukacyjna

Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy do zapisów internetowych na stronie www.rejestracja.cosinus.pl, a w ciągu paru dni na pewno oddzwonimy !

szkola policealna- jaki kierunek??

12 lut 2017 - 19:50:56

jesli masz mozliwosc rób technik farmaceutyczny zdecydowanie!

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

15 lut 2017 - 11:21:07

czemu technik farmaceutyczny?
Ja jestem na kosmetyce w Cosinusie i uważam że to też jest przyszłościowy zawód. Coraz więcej kobiet o siebie dba i wybiera usługi kosmetycznego wszelkiego rodzaju

szkola policealna- jaki kierunek??

28 lut 2017 - 11:51:05

Ja polecam szkołę GoWork.pl - sama jestem słuchaczką na kierunku Technik Masażysta.
Kontakt z Paniami z sekretariatu jest super! Sa miłe i pomocne. Nauczyciele w fajny sposób prowadzą zajecia, ciekawie opowiadając.
Ogólnie polecam - czesne jest niksie, a materiały są zapewnione.

POLECAM Gowork w Krakowie

szkola policealna- jaki kierunek??

28 lut 2017 - 12:05:34

Ja jestem na asystentce stomatologicznej.
Jest spoko, nauki trochę jest ale z pracą nie ma problemów.

szkola policealna- jaki kierunek??

13 mar 2017 - 15:11:50

a gdzie chodzisz na asystentkę stomatologiczną? do Cosinusa? bo widziałam że mają oni taki kierunek

Ps. a nie lepiej wybrać szkołę gdzie nie ma żadnych opłat?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-13 15:12 przez agnes0110.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

szkola policealna- jaki kierunek??

18 mar 2017 - 00:04:30

Kierunek zależy od tego co lubisz i czego chcesz w zyciu ... jeśli tylko chcesz się rozwijać to idz dalej w tym kierunku który Cię interesuje, zdobyta wiedza zostanie z Tobą na lata i zawsze może Ci się przydać.Jak dla mnie w dzisiejszych czasach na czasie jest kosmetyka wizaż itp ... Jeśli Cię to interesuje to może spróbuj swoich sił w Międzynarodowym Studium Dziewulskich w Warszawie , jest to świetna szkoła z pewnością wiele się nauczysz, moja przyjaciółka kończy tam właśnie studium wizazu i stylizacji i jest mega zadowolona. Teraz jest nabór na roczne  studium wizażu i stylizacji właśnie , zajęcia zaczną się od kwietnia także startuj:) tutaj masz stronkę zerknij tam znajdziesz więcej info <moderacja-spam>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:35 przez moderator.

szkola policealna- jaki kierunek??

27 mar 2017 - 11:10:14

Ja mam takie samo podejście. Studia to teraz przereklamowana rzecz.. dużo lepiej iść do policealnej, nauczyć się czegoś a międzyczasie pracować i zdobyć doświadczenie :) Jeżeli chodzi o szkoły to moja znajoma chodzi do Kreatoredukacji we Wrocławiu i chwali sobie bardzo. Ponoć wysoki poziom a jednocześnie idą na rękę jak trzeba :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

szkola policealna- jaki kierunek??

29 mar 2017 - 19:56:08

Jeśli chodzi o szkołę - to cosinus jest spoko, a kierunek to zależy kto co lubi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet szkoła policealna fryzjerstwo