Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tak jak w temacie ile płacicie za mieszkanie na studiach i w jakim mieście :)

podbijam, bo też jestem ciekawa : i czy macie swoje pokoje, czy dzielicie z kims? :)

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Ja płaciłam 500zł w centrum Tarnowa, na uczelnie miałam jakieś 200 m :) była to kawalerka mieszkałam sama :)

obecnie za osobę 650 zł ( z rachunkami )do uczelni mam ok. 15 mim,
mieszkam w kawalerce z chłopakiem
Wrocław.

ja za pokój we wro k 560 teraz mieszkam z partneem w naszym mieszkaniu więc wiadomo, że dużo mniej

Poznań 600 zł, mieszkanie dwupokojowe

Cytat
Finka1988
Ja płaciłam 500zł w centrum Tarnowa, na uczelnie miałam jakieś 200 m :) była to kawalerka mieszkałam sama :)

500zł za kawalerkę u nas w centrum? No to Ci się poszczęściło nieźle ;)

mieszkanie czteropokojowe w centrum miasta, Białystok - 400 zł (z rachunkami)

Wow, w Gdańsku widzę dużo drożej ;/ za pokój płaciłam 800zł, 700zł, 650zł (częste przeprowadzki xD) więc i na uczelnie miałam różnie, zawsze mniej więcej 30min dojazdu ;/ Ah i pokoj mialam sama, ale w mieszkanku zawsze ktoś jeszcze mieszkał :)

moja kolezanka wynajela ostatnio kawalerke 20minut od centrum Krakowa 750zł + media i czynsz do spoldzielni razem ok.1100zl

Ja płace 375 zł na miesiąc + opłaty, pokój dzielę z chłopakiem. Bygdoszcz

wawa - gumtree.pl - ceny wynajmu są różne, zależne od lokalizacji i standardu..wiadomo, im bliżej metra tym drożej, tak samo z centrum, ja np place 500zl,a to bardzo mało

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

ja w Gdańsku płaciłam dużo drożej.. Za kawalerkę ze współlokatorką 600 zł od osoby, 450 za pokój ze współlokatorką w mieszkaniu 3 pokojowym... I było to w zeszłym roku, więc teraz pewnie jeszcze drożej...

Poznań:
ja płacę ok. 400 zł miesięcznie już z rachunkami i internetem, pokój dzielę z koleżanką. Mieszkanie na strzeżonym osiedlu, monitoring i takie tam bajery ;) Koło Teatralki.

P.S. od lipca najprawdopodobniej będę się wyprowadzać i szukać kogoś na swoje miejsce, więc jakby kogoś interesował wynajem to zapraszam na prv ;)

Mieszkanie dwupokojowe 1300zł ze wszystkimi oplatami w tym kablowka i internet. Kawalerka w domku osobne wejscie wlasna kuchnia i lazienka 600zł (akurat trafiejka byla). A tak to zawsze w granicach 1000zł. Miasto - Koszalin. W Krakowie moja kolezanka placi za stancje 1100zł ze wszystkimi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Angielski- szybko i skutecznie