Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Idące na Studium Kosmetyczne 2012!

01 maj 2012 - 23:28:15

Matura coraz bliżej nas:P Dziewczyny napewno już macie wybrane szkoły dalsze;) do jakich miast szkoł policealnych lub wyższych szkół się wybieracie?Ja myślałam o Poznaniu-Studium kosmetyczne Anieli Goc.Wrocław-jedyne studium jakie znalazłam na ul.Nowowiejskiej ostatecznie Gdynia-Centrum Kształcenia MaesTria.A wy?:)

Idące na Studium Kosmetyczne 2012!

21 cze 2012 - 23:26:23

Hej,
Ja od wrzesnia zaczynam nauke w studium kosmetycznym Anieli Goc w Poznaniu, zaocznie:) juz zlozylam papiery. a Ty myslisz o dziennym czy zaocznym? Jesli jestes zdecydowana to warto zlozyc papiery do konca czerwca bo jest promocja ze brak wpisowego :)

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Idące na Studium Kosmetyczne 2012!

21 cze 2012 - 23:30:14

Cytat
evevlina
Hej,
Ja od wrzesnia zaczynam nauke w studium kosmetycznym Anieli Goc w Poznaniu, zaocznie:) juz zlozylam papiery. a Ty myslisz o dziennym czy zaocznym? Jesli jestes zdecydowana to warto zlozyc papiery do konca czerwca bo jest promocja ze brak wpisowego :)

Ja dziennie wybieram,słyszałam trwa promocja.Ale niestety do Poznania mam akurat trochę;/ Więc chyba dopiero po wyniku matur pojadę i złoże no chyba,że wyśle dokumenty pocztą tak jak Pani w sekretariacie mi radziła;) Badania lekarskie robiłaś u zwykłego lekarza rodzinnego??

Idące na Studium Kosmetyczne 2012!

22 cze 2012 - 11:57:29

Tak. Tzn to nawet nie badanie;p po prostu lekarz rodzinny wydaje Ci zaswiadczenie ze jestes zdrowa i jestes zdolna podjąc nauke na jakimkolwiek kierunku i prace na jakimkolwiek stanowisku. bo niby konkretne zaświadczenie o zdolnosci do wykonywania zawodu kosmetyczki moze tylko lekarz medycyny pracy. ale to co mi wystawila to wystarczylo:)

Idące na Studium Kosmetyczne 2012!

22 cze 2012 - 11:58:42

moja siostra jest na studium kosmetycznym, za dużo tam nie nauczą ; )

Idące na Studium Kosmetyczne 2012!

22 cze 2012 - 11:59:10

Gdyńska Maestria jest dobra ! ;) Mam sporo znajomych ktore pokończyły tę szkołę ;)

Idące na Studium Kosmetyczne 2012!

03 wrz 2012 - 07:32:37

Hej - przemyślałyście temat tego studium przed wybraniem się na nie? Zastanówcie się kilka razy czy te same pieniądze nielepiej przeznaczyć na inne cele - choćby szkolenia? Studium może być niestety stratą czasu...

Idące na Studium Kosmetyczne 2012!

17 wrz 2012 - 20:25:01

Hej !
Wybiera się ktoraś do studium Anieli Goc do Poznania w trybie zaocznym???

Pozdrawiam
Ania

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z nauczycielem