Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Sklep internetowy

12 minut temu

tabernakula sklep

35 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:19:43

Ile punktów musi mieć literatura przedmiotu?Pisała mi prace koleżanka i umieściła dwa słowniki,nie wiem czy to dobrze,może tak być?

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:21:45

Jeżeli się nie mylę,to i ja chyba miałam tylko 2 słowniki.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:22:02

Hmmm kiedy ja pisałam, musiało być przynajmniej 5 pozycji na tej liście...

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:23:33

To nieco mało - przydałyby się jeszcze z 2 dodatkowe źródła.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:26:27

Średnio widzę, szczerze mówiąc pisanie pracy maturalnej na podstawie wyłącznie dwóch słowników :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:28:42

to wpisz jakąś stronę internetową jako źródło. Ja miałam dużo więcej tych pozycji i w tym właśnie dwie strony internetowe

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:31:02

mało. poszukaj więcej

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:33:08

3 to chyba minimum. wiadomo ze na podstawie 2 ksiazek duzo się nie napisze.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:36:13

min. 3 chyba... ja miałam 5 :P - taka bezpieczna liczba, nie za dużo nie za mało :)

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:45:01

Cytat
martischa
to wpisz jakąś stronę internetową jako źródło. Ja miałam dużo więcej tych pozycji i w tym właśnie dwie strony internetowe
dokladnie :) ja mialam 6 pozycji, w tym wlasnie 4 artykuly z internetu :) moja kolezanka za to miala 3 tylko i tez miala dobrze ;) ale 2 slowniki? zapytaj kolezanki, nauczycielki - moze ona ci troszke pomoze ;) no ale jak praca juz napisana.. czytalas ja? dobrze jest? wystarczajaco? moze daj komus do przeczytania madrzejszemu [tzn komus kto sie na tym zna] i niech oceni :) bo jak jest ok to niech zostana dwa slowniki :) za to ile masz w bibliografi nie jestes oceniana ;) wazne, zeby byla dobrze napisana, a ty zebys zrozumiala temat ;)

i nie wpisuj byle czego, pamietaj, ze lepiej nic nie wpisywac niz cos o czym sie nie ma pojecia. komisja niby nie wsluchuje sie, ale zwroci uwage jezeli w twojej prezentacji jakas pozycja zostanie pominieta ;)
moim zdaniem mozesz miec nawet tylko jedna pozycje, ale przeczytaj te prace.. bo ja nie wiem czy 2 slowniki to.. nie za duzo masz do powiedzenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 19:50 przez cookies11.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:47:42

Zrób 3 i będzie ok.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:48:05

Cytat
cookies11
Cytat
martischa
to wpisz jakąś stronę internetową jako źródło. Ja miałam dużo więcej tych pozycji i w tym właśnie dwie strony internetowe
dokladnie :) ja mialam 6 pozycji, w tym wlasnie 4 artykuly z internetu :) moja kolezanka za to miala 3 tylko i tez miala dobrze ;) ale 2 slowniki? zapytaj kolezanki, nauczycielki - moze ona ci troszke pomoze ;) no ale jak praca juz napisana.. czytalas ja? dobrze jest? wystarczajaco? moze daj komus do przeczytania madrzejszemu [tzn komus kto sie na tym zna] i niech oceni :) bo jak jest ok to niech zostana dwa slowniki :) za to ile masz w bibliografi nie jestes oceniana ;) wazne, zeby byla dobrze napisana, a ty zebys zrozumiala temat ;)

Praca już napisana,trudna nie jest ale w literaturze podmiotu mam 5 lektur i dziwie sie,że mam aby 2 słowniki.Myśle,że ta koleżanka sie zna bo co roku pisze prace maturalne;)

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:49:48

Mysle ze najlepiej z 3:) tak standardowo.

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:52:30

Cytat
zakupoholiczka93
Cytat
cookies11
Cytat
martischa
to wpisz jakąś stronę internetową jako źródło. Ja miałam dużo więcej tych pozycji i w tym właśnie dwie strony internetowe
dokladnie :) ja mialam 6 pozycji, w tym wlasnie 4 artykuly z internetu :) moja kolezanka za to miala 3 tylko i tez miala dobrze ;) ale 2 slowniki? zapytaj kolezanki, nauczycielki - moze ona ci troszke pomoze ;) no ale jak praca juz napisana.. czytalas ja? dobrze jest? wystarczajaco? moze daj komus do przeczytania madrzejszemu [tzn komus kto sie na tym zna] i niech oceni :) bo jak jest ok to niech zostana dwa slowniki :) za to ile masz w bibliografi nie jestes oceniana ;) wazne, zeby byla dobrze napisana, a ty zebys zrozumiala temat ;)

Praca już napisana,trudna nie jest ale w literaturze podmiotu mam 5 lektur i dziwie sie,że mam aby 2 słowniki.Myśle,że ta koleżanka sie zna bo co roku pisze prace maturalne;)
no to spokojnie, bedziesz miala o czym opowiadac ;) dla bezpieczenstwa po prostu zapytaj swojej nauczycielki czy 2 pozycje moga byc i tyle ;) ja mialam tylko jedna ksiazke, wiec to tez roznica :D

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

Literatura przedmiotu

20 sty 2012 - 19:58:26

uu malutko pasuje tak z 5 miec ja mialam cos kolo.. a jezeli są słowniki to raczej sie to srednio liczy na pewno nie mogą byc same..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc zdesperowanej :(