Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomóżcie mi bo już nie mam siły. Jutro mam oddać prace a ja od 2 dni siedzę i nie wiem jak napisać zakończenie! Jeśli któraś szafowiczka była by tak miła i mogła mi wysłać na maile swoje zakończenie jako wzór była bym bardzo wdzięczna. Niestety na necie nie ma żadnych przykładów prac a promotor nie odbiera tel :/ POMÓŻCIE!

W zakonczeniu napisz: celem pracy bylo to i tamto, uzyto do tego takich i takich metod, w wyniku badan otrzymano to i tamto. Rozpisz to na 1 strone A4 i wystarczy.

ja jeszcze ostatniego rozdziału nie napisłam a Ty sie zakonczeniem przejmujesz :D

A kto pisał pracę licencjacką na temat pozyskiwaniu i wykorzystywaniu środków unijnych i może udostępnić trochę materiałów. Będę wdzięczna.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
razdwapiec
W zakonczeniu napisz: celem pracy bylo to i tamto, uzyto do tego takich i takich metod, w wyniku badan otrzymano to i tamto. Rozpisz to na 1 strone A4 i wystarczy.

dokaldnei :D tyle ze ja skonczylam moja prace na ostatnim pytaniu empirycznym... a to wszystko,co powiedziala kolezanka zawarlam w metodologii (przed empiria)

ale ja mam prace opisową nie badawczą temat: Zastosowanie kwasów w wybranych zabiegach kosmetycznych czyli mam zacząć od słów. "Celem mojej pracy było ..."

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.888

Ja jak na razie napisałam 2 rozdziały pracy mgr, więc nie pomogę za bardzo :/

ja dopiero 1 rozdział piszę :D a Ty już zakończenie :D

Cytat
docia184
ale ja mam prace opisową nie badawczą temat: Zastosowanie kwasów w wybranych zabiegach kosmetycznych czyli mam zacząć od słów. "Celem mojej pracy było ..."

To zakonczenie to ma byc podsumowanie calosci + wnioski. Mozesz zaczac od tego co napisalas. Napisz pare zdan o tym, ze celem bylo to i tamto, pozniej po prostu stresc to co w tej pracy pisalas (ze np. kwasy stosuje sie tu i tam - czy cos takiego, nie moja branza wiec sie nie znam). No i tyle, to ni ejest wielka filozofia.

mysle, ze warto w zakonczeniu ujac o czym generalnie byla praca, z jakich zrodel korzystalas, jakie sa twoje wnioski i czego sie nauczylas, mysle, ze 1,5 strony A4 starczy

wymóg mam na zakończenie 2-5 stron, siedzę myślę i pustka w głowie i nigdzie na necie nie mogę znaleźć jakiejś przykładowej pracy :/

Hej
Help musze w pon. oddac prace licencjacką a nie mam jeszcze zakonczenia, siedzialam nad nim 1 dzien i ledwo napisalam 5 zdan a dalej nie mam pojecia co pisac i jak .Ze wstępem sobie jakos poradziłam ale zakonczenie to porażka...Jeśli któraś z Was była by taka miła i mogła mi wysłać na maile swoje zakończenie jako wzór była bym bardzo wdzięczna.
Ja pisze akurat o podatku rolnym , a nigdzie na necie nie ma wzorów przykładowych.

też zakończenie meczę ...

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

nie pomogę pisałam po angielsku a tam jest trochę inaczej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca licencjacka-prostytucja