Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

16 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
docia184
ale ja mam prace opisową nie badawczą temat: Zastosowanie kwasów w wybranych zabiegach kosmetycznych czyli mam zacząć od słów. "Celem mojej pracy było ..."

z tego co ja wiem, to "nadawca " w pracy się nie ujawnia, czyli unikamy zwrotów typu ja/moje. Innymi słowy, pamiętajcie, że uczelnia ma was i wasze zdanie w głębokim poważaniu.

jak można zdać maturę albo nawet egzamin gimnazjalny, nie umiejąc napisać podsumowania?

Daj adres mail to Ci wyślę moje zakończenie- wprawdzie z pedagogiki temat, ale struktura mniej więcej ta sama:)

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

hej ja pisalam prace z resocjalizacji tzn magisterska bo mialam pięcioletnie studia jesli ktos chce zakonczenie piszcie na priv ;p

ja rowniez moge podeslac swoje zakoczenie jesli ktoras chce :)
praca z pedagogiki ale temat o problemach matematycznych ;))

Hej
Help musze w pon. oddac prace licencjacką a nie mam jeszcze zakonczenia, siedzialam nad nim 1 dzien i ledwo napisalam 5 zdan a dalej nie mam pojecia co pisac i jak .Ze wstępem sobie jakos poradziłam ale zakonczenie to porażka...Jeśli któraś z Was była by taka miła i mogła mi wysłać na maile swoje zakończenie jako wzór była bym bardzo wdzięczna.
Ja pisze akurat o podatku rolnym , a nigdzie na necie nie ma wzorów przykładowych.

Mam taki sam problem...

A jak w pracy licencjackiej opisana jest historia czegos to jak napisac zakonczenie? Nie ma zadnych tez postawionych.. ;/

co za dramat..po co ci ten tytuł lic skoro masz problem z podstawami;/
co ty robilas przez te 3 lata..

Co sie przypier... jesli masz cos do powiedzenia na ten temat to pisz na temat a nie! Dobrze że ty nie masz z tym problemu..A i Napewno robiłam wiecej niż ty!

Cytat
7medeis
Cytat
docia184
ale ja mam prace opisową nie badawczą temat: Zastosowanie kwasów w wybranych zabiegach kosmetycznych czyli mam zacząć od słów. "Celem mojej pracy było ..."

z tego co ja wiem, to "nadawca " w pracy się nie ujawnia, czyli unikamy zwrotów typu ja/moje. Innymi słowy, pamiętajcie, że uczelnia ma was i wasze zdanie w głębokim poważaniu.

jak można zdać maturę albo nawet egzamin gimnazjalny, nie umiejąc napisać podsumowania?
Co za brednie? To że praca naukowa(w przypadku licencjatu raczej pseudonaukowa, ale wciąż)ma być obiektywna to nie znaczy że nie można w niej używać zwrotów typu "cel mojej pracy", bo można. Unikać należy subiektywnych sądów czy ewidentnie własnych, nie popartych dowodami wniosków.

A problem mam podobny i łączę się w bólu, bo muszę dopisać jeszcze 3-4 strony ostatniego rozdziału, który muszę oddać do poniedziałku, wtorku najpóźniej, a już sie chyba wypaliłam :P
Ale z tego co wiem, teoretycznie, to zakończenie bardzo przypomina wstęp, tzn. powtarzasz tam podobne frazesy plus wnioski do których doszłaś w trakcie pisania. Duzo zależy oczywiście od tematu pracy.

dziewczyno, kończysz studia, masz w przyszłości mieć wykształcenie wyższe, a nie umiesz napisać PODSUMOWANIA pracy, którą pisałaś ostatnie tygodnie? Na prawde nie powinni byli likwidować tych zawodówek. Potem sie narzeka, że wyższe wykształcenie nic nie znaczy i nie ma nic wspólnego z kompetencjami.

ja jutro będę pisała swój wstęp i zakończenie :) zakończenie to jest podsumowanie tego wszystkiego co pisałaś, jakieś wnioski na temat tego co pisałaś, to am być zawsze na 1 stronę do 2, więc na pewno napiszesz jakieś podsumowanie na 1 stronę

Dzięki już dałam sobie radę.. i nie to, że nie umiałam napisać podsumowania tylko mój promotor ma wymagania i ciągle coś musiałam zmieniać i nie wiedziałam co jeszcze ma w tym być! ;/ Ale nie wazne mam już całą prace ;))

Witajcie. Mam pytanie.. Pisał ktoś z Was może pracę licencjacką na temat schizofrenii w rodzinie?

ja niestety nie pomogę w tym temacie..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

eurosieroctwo.. pomocy?