Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 16:08:58

Ja ide z cala klasa i naujczycielem d kina wiec tak mozesz powiedziec ze do kina idziecie ;D

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 16:09:28

Cytat
Patka039
Cytat
juliar123
no mam nadzieje ze bedzie tak jak mowicie :D
mialam juz kilka nieprzyjemnych sytuacji z policja... ehhh

Opowiedz coś, szykuje się ciekawa pogawędka ;d
nie mam czym sie chwalic... picie na starówce
mama mnie kiedys po imprezie zawiozla na komisariat zeby spr ile mam promili i bylo sporo

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 16:09:50

Wymyślicie coś na spontana, ze was mama zwolniła, albo, ze na autobus czy tramwaj nie zdążyłyscie i teraz musicie sie na pieszo wlec :) Tylko bądzcie miłe, mówcie normalnie i przede wszystkim nie pokazuj strachu :) Mnie z koleżankami kiedys w nocy patrol złapał jak spałayśmy pod namiotami i akurat szłuysmy do sklepu 24h na dobę po bułki :D:D Powiedziałysmy, ze śpimy pod namiotem i idziemy 2 ulice dalej po koc, bo strasznie zmarzłyśmy i powiedzieli tylko, że następnym razem nie chodzić po nocach bo moze nam sie cos stac i zeby wczesniej pomyslec o kacazh itp. :) i wymyslilysmy to na poczekaniu, pamietam ze nie moglam wtedy ze smiechu :) A bułki i tak kupilysmy, ale byly nie zwieże ;D

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 16:14:27

spisza was najwzyej :) rozdawalam autografy im nieraz... ale sama nie wiem po co to bylo. np za picie wina w parku - spisali wszystkich i tyle. stare dzieje - jest co wspominac :D

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 16:17:20

Mnie kiedyś w Krakowie zaczepiła policja-czy nie powinnam być w szkole?o.O
Powiedziałam im,że nie jestem stąd,co jest prawdą,i poszli :D I dobrze,bo wybrałam się na wagary do galerii..

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 16:22:36

Cytat
coco2
wątpię, że policja w dniu wagarowicza była by jakoś wyjątkowo złośliwa czy upierdliwa :D wydaje mi się , że wręcz odwrotnie :p chyba, że sie na trafi na nie za tolereancyjnych funkcjonariuszy :D

to są praktycznie sami tacy ;]

ja raz miałam przypadek że mnie złapali w innej miejscowości niż mieszkamy, z chłopakiem, po %, ok godziny 10-11, miałam 16czy17lat, chłopak 2lata starszy i z problemami z prawem już od dawna ;D oczywiście spisali nas, trzeba było dmuchać. Spawdzili, że nie byłam nigdy spisywana ani nic to udało mi się ich przekonać żeby puścili nas. no i na szczęscie skonczyło się tylko mandatem i mieliśmy wrócić do swojego miasta ale my dopiero zaczynaliśmy ;p także zależy od tego na jakiego psa się trafi i czy się ma jakiś urok osobisty bo to działa na nich ;)))
a fakt faktem jutro na pewno będzie sporo patroli.
w najgorszym wypadku spisują, zabierają na psiarnię, muszą odebrać rodzice no i idzie zawiadomienie do szkoły.
Cytat
juliar123
hehhe dobra będe uważała ,:D wazne ze mama wie

haha to jaki problem skoro mama wie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-20 16:29 przez Endorfina18.

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 16:40:15

Cytat
Endorfina18
Cytat
coco2
wątpię, że policja w dniu wagarowicza była by jakoś wyjątkowo złośliwa czy upierdliwa :D wydaje mi się , że wręcz odwrotnie :p chyba, że sie na trafi na nie za tolereancyjnych funkcjonariuszy :D

to są praktycznie sami tacy ;]

ja raz miałam przypadek że mnie złapali w innej miejscowości niż mieszkamy, z chłopakiem, po %, ok godziny 10-11, miałam 16czy17lat, chłopak 2lata starszy i z problemami z prawem już od dawna ;D oczywiście spisali nas, trzeba było dmuchać. Spawdzili, że nie byłam nigdy spisywana ani nic to udało mi się ich przekonać żeby puścili nas. no i na szczęscie skonczyło się tylko mandatem i mieliśmy wrócić do swojego miasta ale my dopiero zaczynaliśmy ;p także zależy od tego na jakiego psa się trafi i czy się ma jakiś urok osobisty bo to działa na nich ;)))
a fakt faktem jutro na pewno będzie sporo patroli.
w najgorszym wypadku spisują, zabierają na psiarnię, muszą odebrać rodzice no i idzie zawiadomienie do szkoły.
Cytat
juliar123
hehhe dobra będe uważała ,:D wazne ze mama wie

haha to jaki problem skoro mama wie?
no ze moga odwiezc do szkoly , zazdzwonic , albo nie wiem mandat?

dzien wagarowicza

20 mar 2011 - 16:52:28

skoro masz papierek ze mozesz isc na ta impreze to jaki problem? poza tym policja tak wszystkich z ulicy nie legitymuje, ja jestem na studiach a wygladam bardzo mlodo, policja moglaby pomyslec ze chodze do liceum i ze wagaruje zamiast byc w szkole jesli jechalabym na uczelnie np na 10-11 a mimo to tego nie robią jakos ;) mysle ze niepotrzebnie sie martwisz, jakby podeszli do Ciebie to wtedy pokazujesz ten papierek, mozesz tez podac numer do mamy zeby zadzwonili i tyle

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fizjoterapia Tarnów