Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

35 minut temu

dieta organizacja

50 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:21:34

Hej. w tym roku kończę gimnazjum, zastanawiam się co dalej.Co chcę robić. waham się pomiędzy liceum(profil napewno humanistyczny) a technikum (kierunek -technik obslugi turystycznej)Ale czy po liceum znajdę jakąś pracę ? Ja wiem ,że studia i wogóle.Ale czy to ma sens? Jest ktoś tutaj po liceum po profilu humanistycznym ? czy znalazłyscie prace ? jak tak to gdzie ? A moze ktos jest jest po kierunku obslugi turystycznej albo w trakcie ? Czy jest bardzo trudno ?

Dziekuje z gory za odp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 16:23 przez porcelanowalalka.

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:24:02

ja jestem w 2 klasie na profilu technik obsługi turystycznej i teraz akurat odpoczywam na praktykach przez caaalutki miesiąc :)

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:26:35

Cytat
but_why
ja jestem w 2 klasie na profilu technik obsługi turystycznej i teraz akurat odpoczywam na praktykach przez caaalutki miesiąc :)

a jak z jezykiem ? bardzo trudno ?

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 2/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:29:03

ja jestem Technik Logistyk ;) Polecam ;)


http://forum.szafa.pl/8/3156262/_subject_.html pomożecie ?

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:32:00

są dwa języki z tym że ja uczyłam się przez całą podstawówkę i gimnazjum niemieckiego a angielskiego wogóle, a teraz mam angielski, angielski zawodowy i niemiecki, ale zawodowy jest dopiero od 2 klasy i radzę sobie. Ogólnie nie jest ciężko, w 2,3 i 4 klasie są miesięczne praktyki, więc moc :d wiadomo że trzeba się uczyć, tak jak wszędzie, ale jest fajnie i polecam w stu procentach :)

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:32:07

tez wybieram sie na technika obslugi turystycznej i chetnie sie czegos dowiem wiec up, up, up :)

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:35:08

super ze wiesz w jakim kierunku chcesz się kształcic . ja zwasze zdecydowanie byłam za technikum bo po tym w sumie jest juz niby jakiś zzawód a nie to co po liceum . JA tez wybieram w tym roku szkołe ponad gimnazjalną i nie mam zadnego pomysły. pPOMOCY . ????!!!!!!!!! jesli znacie jakies fajne i praktyczne technika to piszce :DDDDDDDD

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:35:27

Witam !
Ja właśnie kończe 3 klase LO (humanistyczna) a w przeszłośći zastanawiałam się nad technikum. I teraz bardzo żałuję, ponieważ nie chcę iść na studia a przynajmniej nie teraz a po LO mogę co najwyżej pracować jako telemarketer.. Nawet za kasę ciężko jest się dostać po LO.. A po technikum można mieć i maturę i co najważniejsze KONKRETNY fach w ręku ;)

Idź do technikum. Pochodzisz rok więcej a będziesz miała już nie tylko maturę ale i tytuł technika a po LO masz tylko maturę.

;)

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:37:13

Ja jestem po liceum informatycznym, więc ci nie odpowiem. Ale na pewno polecam studia.

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:37:58

ja jestem w 1 klasie na techniku oblusgi turystycznej, i jest naprawde fajnie, fajne sa zawodowe przedmioty i nie jest trudno

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:38:13

Cytat
LuSiaCzeK_95
super ze wiesz w jakim kierunku chcesz się kształcic . ja zwasze zdecydowanie byłam za technikum bo po tym w sumie jest juz niby jakiś zzawód a nie to co po liceum . JA tez wybieram w tym roku szkołe ponad gimnazjalną i nie mam zadnego pomysły. pPOMOCY . ????!!!!!!!!! jesli znacie jakies fajne i praktyczne technika to piszce :DDDDDDDD
jesli ci to pomoze to ja sie wahalam pomiedzy technikiem architektury krajobrazu(jesli lubisz projektowac ogrody itp.Z takich ciekawszych jeszcze to : technik hodowcy koni ;D. Moze straz? kosmetyczka? policja ?:)

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:39:21

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-22 21:47 przez Vendie.

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:39:49

Ja jestem po studiach turystyka i pracuje w administracji bo jedyna stała praca to biuro podroż a jest strasznie ciężko znaleźć prace.

Nie polecam.

niezweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:44:33

Dzieki dziewczyny ;D ktos jeszczE ?>:>

Technik obsługi turystycznej

17 mar 2011 - 16:48:20

""jesli ci to pomoze to ja sie wahalam pomiedzy technikiem architektury krajobrazu(jesli lubisz projektowac ogrody itp.Z takich ciekawszych jeszcze to : technik hodowcy koni ;D. Moze straz? kosmetyczka? policja ?:) ""
hmm tez kiedyś tak myślałam(jakieś 4-5miesiecy temu) ostatnio przechodzi mi przez myśl
-technik
*teleinformatyk
*ekolog
*ekonomista
*hotelarz
+turystyka
ale nie mam pojęcia co dalej ;O
jeśli byłyście na takich kierunkach napiiszcie coś o tym jak jest i czego wymagają tam??
hmm tez kiedyś tak myślałam(jakieś 4-5miesiecy temu) ostatnio przechodzi mi przez myśl
-technik
*teleinformatyk
*ekolog
*ekonomista
*hotelarz
+turystyka
ale nie mam pojęcia co dalej ;O
jeśli byłyście na takich kierunkach napiiszcie coś o tym jak jest i czego wymagają tam??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 16:49 przez LuSiaCzeK_95.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję Kompendium maturalne z geografii - poziom podstawowy