Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

23 minut temu

dieta organizacja

38 minut temu

przestrzeganie diety

55 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:27:08

W szkole robimy prezentację a dokładniej mamy sobie wybrać jakiś dowolny temat i na lekcji informatyki robić prezentację na ocenę.. jednak ja kompletnie nie mam pomysłu na temat:( pomożecie mi wymyślić jakiś ciekawy i w miarę możliwy do zaprezentowania temat??:)

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:32:20

my w gimnazjum mieliśmy coś takiego, zrób o czymś co Cię interesuje :) ja zrobiłam o autorze 'Alicji w Krainie Czarów", informacje wzięłam z wikipedii, poszukałam różnych ciekawych zdjęć i obrazków i posklejałam do kupy :) a fajnie się trafiło bo o L. Carroll'u jest dużo ciekawostek typu, że był też fotografem i robił zdjęcia małym dziewczynkom, albo że był posądzany o bycie 'kubą rozpruwaczem' :D

możesz zrobić nawet o cyklu życiowym tasiemca, bo skoro temat dowolny to i tak w zadaniu chodzi o to czy się posługujesz programem ;)

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:33:56

Możesz zrobić prezentację o jakimś ulubionym zespole muzycznym, będziesz mogła napisać ich biografię, dyskografię, uzupełnić muzyką, dodać teledyski, zdjęcia:P Tematów jest mnóstwo, poszukaj coś w google i zaraz Ci jakiś temat się spodoba:)

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:35:25

książki które lubisz może jak spedzilaś wakacje twoj wymarzony zawód ?

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:37:52

ja ostatnio zrobiłam na angielski prezentację o Amiszach - dla mnie bardzo ciekawe, bo ciekawe zdjęcia można znaleźć
a przy okazji zapraszam do wypowiedzi na temat NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
http://forum.szafa.pl/8/2824355/2824696/niepelnosprawnosc.html#msg-2824696



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-09 19:38 przez vertigo.

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:38:39

albo albo(podłapie temat MUZYKA od koleznaki wyzej:)) i moze o gatunku muzki, takim ktorego łsucha wiekszosc klasy;) powinni sie zainteresowac;) przynajmniej ta wiekszosc:D:D

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:40:00

Też coś takiego miałam i zrobiłam o World Trade Center, dostałam 5+. Pani bardzo się podobała ;)

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:40:52

zrób o tym co cię interesuje, ja np zrobiłabym o wizażu;)

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:50:42

ja ostatnio robilam o wodce absolut na promocje:D fajen zdjecia maja. ale to chyba temat za bardzonie nadajacy sie do LO czy gim:D

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:56:45

zrób o portalu szafa.pl ;)

Prezentacja temat..

09 sty 2011 - 19:59:27

w gimnazjum robiłam o gatunku muzycznym:) teraz może coś innego:) koleżanka podłapałam mój pomysł o najbardziej potrzebnych rzeczach kobiety.. bez czego nei mogą żyć itd:) więc odpada już:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Statystyka