Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hey dziewczyny, potrzebuje jakiegoś ciekawego pomysłu na prezentację mojej klasy na płyte studniówkową . w klasie sa rózne pomysły ale niezbyt fajne, niektóre z Was już miały studniówke i pewnie robiły taką prezentację ;) piszcie Wasze pomysły, przesyłajcie linki itp :) bd bardzo wdzięczna

my zrobilismy parodię gry mario ;)

moje przyjaciolki zrobily klasowa mode na sukces:D

może ktoś jeszcze?:) i piszccie jak to robiły :) bo to że zrobiły parodię mario to nie mówi mi duzo:)

Nie rób zadnych scenek to jest smieszne tylko dla Was. Pózniej jak to sie oglada to i tak połowy nie slychac bo ktos sie smieje i wszystko wypada naprawde zenujaco, takie jest moje zdanie. Kiedys na youtube znalazłam genialna czołówke studniówki, wiec polecam zrobic coś takiego! sa przedstawione klasy ale w troche inny moim zdaniem fantastyczny sposób :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-05 16:58 przez rzodkiefffka.

U mnie było coś takiego,organizowała to jakaś klasa (mieliśmy studniówkę w 6 klas) i była taka niby "zabawa",że porównywali nauczycieli do owoców lub warzyw.. I na przykład jedna nauczycielka dostała kapustę..
Dla mnie to było żenujące,nie jestem zwolenniczka takich wygłupów na studniówce.

my w związku z tym ze w szkole informatycznej byliśmy jedyną klasą która bawiła się w organizację jakichkolwiek przedstawień, zrobiliśmy przedstawienie które opierało się na musicalu z 91r - "Metro" . :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-11 13:35 przez anetusieniusienka.

Ja miałam tak :
zaczeło sie w klasie. Gadamy ,śmiejemy sie .Wchodzi moja wychowawczynyni mówi że robi kartkóweczke. Na co my , że nieeeeee !. ale ok zrobiła. Nawiasem mówiąc uczyła nas angielskiego , wiec zaczeła gadać po angielsku ;p wymyślać głupie zdania do tłumaczenia.
I wtedy sie zaczeło. My ściagamy z czego się tylko da ;p Zauważyła to i wpisała nam po 1 ;]
Na co my ( klasa samych bab) na drugi dzień przyjeżdżamy na hamerze wojskowe auto. Wychodzimy z paki z tyłu i robimy nalot na dziennik. Wymazujemy 1 i odjeżdzamy :D
Ogolenie bardzo mi sie to podobało ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-11 13:35 przez nataliakasp1507.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca maturalna z polskiego