Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:36:50

Witam , blagam pomozcie mi wypelnic dziennik praktyk. Ze wzgeldu na to ze pracuje nie bede mogla uczeszczac na praktyki wiec zdobede tylko piecztake ze świetlicy wiejskiej ze mialam tam praktyki ale najpiewr musze uzupelnic dzieniczek, kompletnie nie wiem jak za to sie zabrac:( a moze ktos ma wzor i moglby m iwysałac?

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:38:49

podbijam! ten sam problem!

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:40:16

ja studiuje logistyke takze nie pomoge znajdz plan praktyk na twoim kieruku i uzupelnij go zgodnie znim bnedziesz wiedziala co powinna taka praktyka zawierac

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:40:45

niestety. poszukaj w google

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:41:04

dziennik na studia z praktyk? ja przyznam szczerze ze mialam w tym samym kierunku praktyki ale o takim dzienniku pierwszy raz slysze...

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:44:00

ja swoje praktyki odbywalam rowniez w swietlicy i kierowalam sie tym co sie tam dzialo. skoro Ty nie dasz rady fizycznie stawic sie w miejscu praktyk proponuje poszukac w necie planu pracy swietlicy i z pomoca tego wypelniac dzienniczek :)

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:46:43

wzór dziennika praktyk powinien być do ściągnięcia na stronie Twojej uczelni, u mnie przynajmniej tak jest

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:46:43

akurat w tym roku miałam praktyki w świetlicy socjoterapeutycznej, dzienniczek juz dawno oddałam :)
ale przeważnie uzupełniłam w ten sposób:

1. Zapoznanie się z wychowawcami, regulaminem świetlicy, funkcjonowaniem itp - rozwiń to, ja juz nie pamiętam jak tam napisałam

a potem normalnie opisywałam każdy dzień czyli:

2. Pomoc w nauce
Przygotowanie podwieczorku
Temat zajęć : Nasze marzenia (i tu np opisujesz, ze byla przeprowadzona z dziećmi rozmowa o marzeniach, narysowanie i przedstawianie prac itp)
Podsumowanie dnia ( np rozpisujesz, ze siadaliście w kręgu i kazdy po kolei musial powiedziec co podobało sie( i nie podobalo ) w dzisiejszym dniu), wyciągacie "+" i "-" dnia na świetlicy i nie tylko :)
Sprzątanie razem świetlicy


i tak każdy dzien w kolko opisywałam, tylko musialam inaczej opisywac tematy dnia, bo kazego dzialo sie co innego ;)
i tyle ;p troche chaotycznie napisalam, mam nadzieje,z e da sie zrozumiec :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 18:49 przez MoniczQ.

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:53:56

jesli jest dziennik praktyk z uczelni to wypisujesz date ,ilosc godzin oraz to co robilas np.pomoc w odrabianiu lekcji dzieciom,organizowanie czasu dzieciom,organizowanie konkursow itp.na koncu podbija to opiekum praktyk czyli osoba ze swietlicy i wypisuje opinie.jesli nie masz dziennika z uczelni to zaloz sama teczke i opisywac kazdy dzien co robilas.na poczatku kazdego dziennika musi byc plan pracy w twoim przypadku swietlicy,obowiazki panujace w swietlicy.

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 18:57:03

każda uczelnia ma chyba swój wzór dzienniczka... jaki jest Twój?

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 19:03:28

Ja tez miałam praktyki w świetlicy socjoterapeutycznej Dobra rada
Wymtsl na kazdy dzien co mogla byś robić z dzieciakami Np. zabawa w diabla i kolory (Znasz to na peno) opisz z e sie w to bawiłaś(np ile bylo dzieci zasady i jak dlugo trwalo zainteresowanie zabawa :P ) jaki miało to wpływ na dzieci czy sie pokłóciły czy sie w zgodzi e bawily jak mogla ona rozwinąć umysł, fizyczność dzieci. I wsio masz cały dzienniczek zabawami wypełniony aaa Na pieszym dniu powinnaś sie zapoznać z Regulaminami placówki zasadami bhp itd To wpisz na Bank bo to wazne :P By to było na pierwszej strone Ja sie zapoznawalam cale 4 h z rehgulaminami zasadami i normami i tym behp kursem w mojej placowce :) i pierwsza strona jest dalej juz tylko zabawy ruchowe edukacyjne , rozwijajace motoryke dziecka iiiiitdddd Dalej sama juz cos tyw myślisz zabawa i ich wpływ na rozwój młodej jednostki to PESTKA :)
Ja mialam w okresie wakacyjnym praktyki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 19:04 przez kojanka.

zweryfikowana
Posty: 1.226
Ostrzeżenia: 1/5

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 19:05:27

też będę miała ten problem:/ w następnym semestrze ale historia sztuki i plastyka

DZIENNIK PRAKTYK PEDAGOGIKA

27 paź 2010 - 22:57:53

Cytat
monikaaa04
ja studiuje logistyke takze nie pomoge znajdz plan praktyk na twoim kieruku i uzupelnij go zgodnie znim bnedziesz wiedziala co powinna taka praktyka zawierac

a moze napisałabys cos wiecej o studiach logistyczny?:) gdzie studiujesz?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoc - j.niemiecki