Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 20:39:39

Witajcie :)
Ja też mam już licencjat na swoim koncie (z politologii) i od czasu jego ukończenia zrobiłam już dwie inne specjalizacje (fotografia i psychologia reklamy), a teraz od października wybieram się na uzupełniające magisterskie (kulturoznawstwo).
Kompetencji i wykształcenia nigdy za wiele :)
Poza tym jeśli realizujemy w tym swoje zainteresowania to świetnie :)

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 20:42:37

Ja jestem na studiach i mam już skończone studium. Osobiście mogę powiedzieć tylko jedno POLECAM. Świetna sprawa, a kursy?? Nie wszystkie bym polecała, ważne co po takim kursie dostaniesz certyfikat jego ukończenia czy świadectwo? Jeżeli świadectwo to ok, jeżeli certyfikat to szkoda kasy. Osobiście polecam szkoły policealne i to nie ważne czy idziemy do nich po studiach czy po liceum.

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 20:56:54

ja jestem na studium 2 letnim kosmetologii na drugim roku jest calkiem fajnie zawsze to drugi zawod :)) i mzoe kiedys sie przyda:)

Studium po studiach??

03 wrz 2010 - 17:46:06

Cytat
Cikitusia89
Ja jestem na studiach i mam już skończone studium. Osobiście mogę powiedzieć tylko jedno POLECAM. Świetna sprawa, a kursy?? Nie wszystkie bym polecała, ważne co po takim kursie dostaniesz certyfikat jego ukończenia czy świadectwo? Jeżeli świadectwo to ok, jeżeli certyfikat to szkoda kasy. Osobiście polecam szkoły policealne i to nie ważne czy idziemy do nich po studiach czy po liceum.
Hmm a czemu świadectwo lepsze od certyfikatu?? I czy studia podyplomowe można porównać do ukończonego studium jakiegoś?

Studium po studiach??

08 wrz 2010 - 20:15:51

Cytat
malwinkiess
ja jestem na studium 2 letnim kosmetologii na drugim roku jest calkiem fajnie zawsze to drugi zawod :)) i mzoe kiedys sie przyda:)

ja mysle dokladnie tak samo, trzeba sie rozglądać za nowymi-innymi drogami. ja studiowalam na uniwersytecie i ciagnelam Cosinusa na administracji. wiele wiecej wysilku mnie to nie koszyowalo, poniewaz juz bylam na trybiku nauka :> wiec lecialo, a teraz mam rozne wyksztalcenia i wiekszy wachlarz mozliwosci na rynku pracy:>
Cytat
Cikitusia89
Ja jestem na studiach i mam już skończone studium. Osobiście mogę powiedzieć tylko jedno POLECAM. Świetna sprawa, a kursy?? Nie wszystkie bym polecała, ważne co po takim kursie dostaniesz certyfikat jego ukończenia czy świadectwo? Jeżeli świadectwo to ok, jeżeli certyfikat to szkoda kasy. Osobiście polecam szkoły policealne i to nie ważne czy idziemy do nich po studiach czy po liceum.

jesli skonczysz 2 letnia policealna to masz swiadectwo, a jak roczna to certyfikat, wiec szkoda czasu na to bo jrst to traktowane jak zwykly kursik- lepiej juz isc do tej 2 letniej i miec papier z ME.Wiem, bo jak sie zapisywalam do coisnusa to dosc dokladnie mi sekretarki tlumaczyly, bo mialam niezlego dylemata co i jak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-08 20:18 przez niesiaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Puls Życia 3