Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

10 minut temu

Druk ścienny

18 minut temu

Nowy samochód

37 minut temu

Montaż Klimatyzacji

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studium po studiach??

01 wrz 2010 - 19:20:39

Cześć Wam, czy doświadczyłyście takiego zjawiska na własnej skórze?? Ostatnio jest to coraz częściej spotykane zjawisko wśród absolwentów uczeli wyższych- wszystko by przebić się jakoś przez nasz zapchany rynek pracy;/
Chodzi mi o to,że w tym roku skończyłam studia licenc.z fizjoterapii ale by zdobyć dodatkowe umięjętności i praktykę chcę się zapisać do studium kosmetycznego 2-letniego. Co myślicie o takim rozwiązaniu? I czy ktoś może słyszał lub robił roczne studium jakieś??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

Studium po studiach??

01 wrz 2010 - 19:21:43

Ja zaczynam 2letnie studium BHP ale myślę że to fajne rozwiązanie :-)

Studium po studiach??

01 wrz 2010 - 19:25:39

ja zrobiłam studium 2 letnie ale od razu po maturze, nie szłam na studia teraz to rozważam ale raczej nie. Po studiach na studium ah ta Polska rzeczywistość, w sumie nie zaszkodzi się doszkolić każdy papierek jest ważny

aha... poczytaj może na TEB edukacja? jest sporo kierunków i 1roczne również ale płatne;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-01 19:27 przez agata_szafa.

Studium po studiach??

01 wrz 2010 - 19:35:04

Na pewno płatne... Poczytam opinie Teb-u bo nie jestem przekonana do tych wielkometrażowych pomaturalnych szkół..
Czy ktoś jeszcze sie wypowie??
Hej hej!!! studentki!!!co sądzicie o tym??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-01 21:44 przez mloda87.

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:21:44

jak najbardziej jestem za ;) Sama studiuje dziennie, a ponadto chodze do studium calkowicie darmowego zaocznie, a do tego jeszcze sobie zrobilam kurs stylizacji paznokci, bo nigdy niewiadomo, co sie za 10 czy 20 lat w zyciu przyda.

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:24:07

Studiuję fizjoterapię, ale nie wybrałabym studium na Twoim miejscu. ;-) Zainwestowałabym w różne kursy dokształcające, to daje lepsze możliwości. Duża inwestycja, ale według mnie opłacalna. :-)

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:24:39

Jestem za.

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:25:21

Ja jestem na ostatnim roku licencjackich, potem magisterka, a potem chce zrobić jeszcze coś przydatnego do mojego kierunku właśnie na studium;) Jestem za:D Wszystko się kiedyś przyda:))

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:26:45

też studiuję dziennie i chodzę na studium zaoczne, bezpłatne, myślę że to dobry pomysł na podłapanie dodatkowych możliwości, niewiadomo co nam się przyda za 10 lat :)

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:29:11

a ja po studiach zrobiłam jeszcze podyplomowe ... ale jak tak Was czytam to nabieram ochoty na jakieś studium :P

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:30:48

a nie lepiej ci jakiegos magistra sobie zrobic?

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:31:31

Mam znajomą, która chce identycznie zrobić - jest po fizjoterapii i myśli o licencjacie/studium kosmetycznego..


Ogólnie zależy od kierunku i potrzeb.. Mój narzeczony zrobił między licencjatem a magisterką studium, ale nawet go do cv nie wpisał, bo poziom był taki, że wstyd.. Ale jak to jakiś kierunek, który jest powiązany z zawodem to czemu nie spróbować?

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:34:07

Na twoim miejscu poszłambym na studium masażu...tam masz wiele technik masażu, i dużo praktyki

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 14:33:23

Dzięki, widze,że dużo Szafowiczek przyszłościowych i inwestują w siebie- to najważniejsze:) Nie zrobię kurs masażu bo to bez sensu-masaż miałam na studiach, na mgr trza wyłożyć najmniej 10 000zł(zaocznie) tylko po to by zarabiać o 100zł więcej na państwowym stanowisku. Myślę,też o rocznej podyplomówce. Lub po prostu kursie rocznym, najpierw muszę sie wdrążyć w rynek pracy i obczaić co by mi się najbardziej opłacało i w co warto inwestować..

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 14:38:17

ja skończyłam licencjat, a teraz wybieram się na studia podyplomowe roczne z Kryminalistyki:)
chciałam zrobic uzupełniające magisterskie-ale nie ma takich:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

materiały na maturę!!!!