Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studium po studiach??

01 wrz 2010 - 19:20:39

Cześć Wam, czy doświadczyłyście takiego zjawiska na własnej skórze?? Ostatnio jest to coraz częściej spotykane zjawisko wśród absolwentów uczeli wyższych- wszystko by przebić się jakoś przez nasz zapchany rynek pracy;/
Chodzi mi o to,że w tym roku skończyłam studia licenc.z fizjoterapii ale by zdobyć dodatkowe umięjętności i praktykę chcę się zapisać do studium kosmetycznego 2-letniego. Co myślicie o takim rozwiązaniu? I czy ktoś może słyszał lub robił roczne studium jakieś??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

Studium po studiach??

01 wrz 2010 - 19:21:43

Ja zaczynam 2letnie studium BHP ale myślę że to fajne rozwiązanie :-)

Studium po studiach??

01 wrz 2010 - 19:25:39

ja zrobiłam studium 2 letnie ale od razu po maturze, nie szłam na studia teraz to rozważam ale raczej nie. Po studiach na studium ah ta Polska rzeczywistość, w sumie nie zaszkodzi się doszkolić każdy papierek jest ważny

aha... poczytaj może na TEB edukacja? jest sporo kierunków i 1roczne również ale płatne;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-01 19:27 przez agata_szafa.

Studium po studiach??

01 wrz 2010 - 19:35:04

Na pewno płatne... Poczytam opinie Teb-u bo nie jestem przekonana do tych wielkometrażowych pomaturalnych szkół..
Czy ktoś jeszcze sie wypowie??
Hej hej!!! studentki!!!co sądzicie o tym??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-01 21:44 przez mloda87.

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:21:44

jak najbardziej jestem za ;) Sama studiuje dziennie, a ponadto chodze do studium calkowicie darmowego zaocznie, a do tego jeszcze sobie zrobilam kurs stylizacji paznokci, bo nigdy niewiadomo, co sie za 10 czy 20 lat w zyciu przyda.

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:24:07

Studiuję fizjoterapię, ale nie wybrałabym studium na Twoim miejscu. ;-) Zainwestowałabym w różne kursy dokształcające, to daje lepsze możliwości. Duża inwestycja, ale według mnie opłacalna. :-)

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:24:39

Jestem za.

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:25:21

Ja jestem na ostatnim roku licencjackich, potem magisterka, a potem chce zrobić jeszcze coś przydatnego do mojego kierunku właśnie na studium;) Jestem za:D Wszystko się kiedyś przyda:))

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:26:45

też studiuję dziennie i chodzę na studium zaoczne, bezpłatne, myślę że to dobry pomysł na podłapanie dodatkowych możliwości, niewiadomo co nam się przyda za 10 lat :)

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:29:11

a ja po studiach zrobiłam jeszcze podyplomowe ... ale jak tak Was czytam to nabieram ochoty na jakieś studium :P

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:30:48

a nie lepiej ci jakiegos magistra sobie zrobic?

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:31:31

Mam znajomą, która chce identycznie zrobić - jest po fizjoterapii i myśli o licencjacie/studium kosmetycznego..


Ogólnie zależy od kierunku i potrzeb.. Mój narzeczony zrobił między licencjatem a magisterką studium, ale nawet go do cv nie wpisał, bo poziom był taki, że wstyd.. Ale jak to jakiś kierunek, który jest powiązany z zawodem to czemu nie spróbować?

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 12:34:07

Na twoim miejscu poszłambym na studium masażu...tam masz wiele technik masażu, i dużo praktyki

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 14:33:23

Dzięki, widze,że dużo Szafowiczek przyszłościowych i inwestują w siebie- to najważniejsze:) Nie zrobię kurs masażu bo to bez sensu-masaż miałam na studiach, na mgr trza wyłożyć najmniej 10 000zł(zaocznie) tylko po to by zarabiać o 100zł więcej na państwowym stanowisku. Myślę,też o rocznej podyplomówce. Lub po prostu kursie rocznym, najpierw muszę sie wdrążyć w rynek pracy i obczaić co by mi się najbardziej opłacało i w co warto inwestować..

Studium po studiach??

02 wrz 2010 - 14:38:17

ja skończyłam licencjat, a teraz wybieram się na studia podyplomowe roczne z Kryminalistyki:)
chciałam zrobic uzupełniające magisterskie-ale nie ma takich:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

materiały na maturę!!!!