Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZKOŁA OMEGA BYTOM

19 sie 2010 - 17:05:23

Hej dziewczyny =) ja mam pytanie, głownie do dziewczyn ze Śląska ( choć nie tylko ) czy któraś z szafiareeeek wybiera się na studium weterynaryjne do Omega w Bytomiu ? :)))))) Pozdrawiaaam =)

SZKOŁA OMEGA BYTOM

19 sie 2010 - 17:06:41

Byłam w OMEDZE co prawda nie w Bytomiu, ale w Kielcach i na studium farmaceutycznym nie weterynaryjnym ;)

SZKOŁA OMEGA BYTOM

19 sie 2010 - 17:08:32

a ogólnie o szkole co możesz powiedzieć ? w szkole to 1 rok rusza więc jestem ciekawa czy to nie będą pieniądze wywalone w błoto. po pierw mnyślałam o awangardzie w katowicach, jednak mieszkam w Bytomiu i mam blisko =)

SZKOŁA OMEGA BYTOM

19 sie 2010 - 17:14:08

Ja powiem Ci tyle- pochodziłam poł roku bo moim celem były studia a nie studium. Ogólnie musze przyznac że szkoła ma dobre zaplecze, pracownie są super wyposażone, sa warunki do nauki i wg mnie dobrze przygotowują do zawodu, w moim przypadku trzeba bylo się dużo uczyć.
Jedyne co było dla mnie minusem, to to że brali wszystkich co się zgłosili do tej szkoły, nie patrzyli na świadectwo z liceum, uczyło się sporo osób po 40, sporo osób nie miało zielonego pojęcia o biologii, chemii i nie mówię tu o jakiś wymyślnych rzeczach, oni nie znali podstaw! A jakoś przechodzili. Także jak pomyślę jakie co niektóre elementy konczą tą szkołę...
Ale polecam!

SZKOŁA OMEGA BYTOM

19 sie 2010 - 17:18:30

no miałam to samo na kosmetyce. Dziewczyna mimo miesiąca ćwiczeń nie potrafiła zrobić DEMAKIJAŻU.. namoczyła mi twarz wodą i tyle heheheehe :D a nawet bym powiedziała ' zamoczyła ręce w misce i pokropiła mi twarz' i ot to cały jej demakijaż na zaliczeniu hehehehe :)))) także powinna być prowadzona rekrutacja, no ale uważam ze prrędzej czy później takie osoby się 'wykruszą' i jednak sobie uświadomią, że to nie ich miejsce ;)))
dla mnie jest ważne by dobrze przygotowywali do zawodu. Studium jest dla mnie dopiero 1 krokiem w kierunku pracy weta ;) a że jestem ambitna, to na tym nie zakończę ;))))) ale była mciekawa czy któraś z szafiareczek również tam zawita ze mną od wrześna :D


dziękuję bardzo za informaaacje ;* ukłooon

SZKOŁA OMEGA BYTOM

08 wrz 2010 - 15:50:03

hej, ja z kolei zapisałam się do ów szkoły na kierunek asystentka stomatologiczna, gdzieś w okolicach czerwca. Kilka razy kontaktowałam się z biurem obsługi telefonicznie, mailowo i za każdym razem słysze jedno i to samo " w najbliższym czasie skontaktujemy się z panią w celu ustalenia szczegółów" jest prawie połowa września, a ja dalej nie wiem kiedy zaczynają sie jakieś zajęcia, jaki jest plan, termin zjazdów, i czy w ogóle ten kierunek zostanie otwarty. z wpisowym kazali się wstrzymać, a trzeba było opłacić go do 10 sierpnia. już jestem cała zielona, i wkurza mnie to, bo papiery wszystkie u nich, rekruacja w szkoła sie kończy, znów zostane na lodzie?

SZKOŁA OMEGA BYTOM

08 wrz 2010 - 15:53:31

Ja nie :D



Proszę pomóżcie :) http://forum.szafa.pl/40/2313866/_subject_.html też mam 'problem' ze szkołą...

SZKOŁA OMEGA BYTOM

08 wrz 2010 - 16:36:37

masz już zajęcia?

SZKOŁA OMEGA BYTOM

08 wrz 2010 - 16:41:04

JA ZACZYNAM KOSMETYKE W OMEDZE ALE W BIELSKU

SZKOŁA OMEGA BYTOM

04 sty 2011 - 21:49:54

Hej ja polecam tą szkołę w bytomiu nie wiem jak jest ale katowice są naprawdę dobrze przygotowane zawsze udzielą mi konkretnej informacji jak potrzebuję. Faktycznie trzeba sie troche pouczyc zastanawiam się nad kosmetyką bo jest zupełnie za darmo!

SZKOŁA OMEGA BYTOM

04 maj 2012 - 14:18:15

Ja również polecam OMEGE w Katowicach. Uczę się na kosmetyce zajęcia mamy co 2 tygonie w sobotę oraz niedzielę natomiast pracownia jest też w tym samym miejsc co zajęcia więc nie musze dodatkow dojeżdżać na zajecia praktyczne :) jestem bardzo zadowolona po za tym mamy fajnych nauczycieli mozecie pisać na PW mam notaki:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STUDIA - pytanie . ?