Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:39:06

sluchajcie pierwsze co chce napisac to to ze ja nie zwalam winy nauczyciela, ale mam zagrozenie i jak nic sie nie zmieni to bede miala poprawke, wiec bronie sie jak tylko moge. sprawa wyglada nastepujaco. po feriach odeszla stara nauczycielka, bo bylo w ciazy, nowa przyszla w polowie maja. z tamta pisalismy prace klasowa z ciagow i z ta tez z tym ze nie w lutym a w czerwcu i troche z innych zadan. w lutym nie pisalam gdyz mialam zlamana noge, a tej w czerwcu nie zaliczylam, ale nauczycielka mi nie chce pozwolic jej poprawic, bo juz pisalismy to w lutym. czy powinnam miec mozliwosc poprawy?

<moderacja tytułuj wątki rzeczowo>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-15 13:53 przez moderator.

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:41:18

przeciez chyba znasz zasady u Was panujące, w swojej szkole, Usprawiedliwioną masz ta nieobecność co złamałas noge? jesli tak to jak najbardziej

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:41:30

Moim zdaniem tak! Idź do swojej wychowawczyni, niech Cię wesprze, pogada z tą nową nauczycielką-w końcu od tego jest!

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:43:44

Różnie to bywa, a czemu wcześniej nie pisałaś , tylko teraz w czerwcu.
Powinna dać Ci szansę.

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:45:27

znam, kazdy nauczyciel powinien dac mozliwosc poprawy oceny nieodpowiedniej o ile praca jest pisana w pierwszym terminie. wiec sprawa jest zagmatwana, bo to niby byl pierwszy, a niby drugi termin. dziekuje dziewczyny :)

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:46:16

A którego pisliście poprawkę i którego Ty wrócilą do szkoły po chorobie?

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:46:02

Jeśli miałaś nogę złamaną i nie mogłaś się poruszać, to chyba powinnaś mieć szansę... Tak mi się wydaje

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:46:24

jak wrocilam po zwolnieniu to nauczycielka od matmy juz nas nie uczyla, nie bylo chyba mozliwosci poprawy ani tamtej ani tej oceny.
jutro porozmawiam z wicedyrektorka, bo z wychowawczynia to nie ma o czym. dzisiaj pisalam poprawe semestru, ale mi zle poszla i sie boje, ze moge nie zaliczyc. mam obecnie 38%, na semestr mialam 52%, zaliczenie jest od 40%, wiec moze skoro i wy uwazacie, ze powinnam miec mozliwosc poprawy tego sprawidzianu to uda mi sie cos wskurac. dzieki!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-15 13:52 przez angelus86.

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:50:10

u mnie w liceum sytuacja byla taka: nie napisalam sprawdzianu/kartkowki/pracy klasowej bo np mnie nie bylo i jak wrocilam do szkoly na ogol mialam tydzien, dwa na zaliczenie tego. ewentualnie umawialam sie z nauczycielka np 'na koniec roku'.

wcale sie nie dziwie ze nie pozwala Ci poprawic. sama powinnas sie o to upominac.

edit: oczywiscie zaraz po powrocie do szkoly. w moim liceum takie zasady panowaly i jestem tego zdania. ale moze ja ponachodz troche, popros, ewentualnie kup jej kwiaty, kwiaty zawsze pomagaja ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-15 13:52 przez mafinka.

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:53:34

upominalam sie, dostalam odpowiedz, ze nie moge tego pisac, bo ona zrobi swoja prace klasowa z ciagow i z niej bede miala ocene.

Cytat
maadlin
Zalezy od nauczycia, lae uważam że jeśli miałaś poważny problem zdrowotny tj złamanie nogi to powina Ci pozolic poprawić, ponieważ pisałąś ją po raz pierwszy. Jednak z drugiej strony ona może mieć inne zdanie, bo pisałaś wraz z tymi ktorzy poprawiają, a moglaś dzień po przyjściu do szkoły po chorobie umówić się na termin jeszce przed poprawką. Chyba że dzień w którym pisaliście poprawke był Twoim 1-szym dniem po chorobie. Zależy jak ona na to popatrzała. Także jeżeli miałas mozliwośc żeby się umówić po przyjsciu do szkoly na termin swój pierwszy po chorobie, a zwlekałaś do czasu poprawy, to ma do tego prawo, aby ci nie pozwolić. Ale jeśli umówiłąś się z nauczycielem ze pierwszy spr napiszesz na poprawie, lub był to pierwszy Twój dzień po chorobie to powinna ci pozwolic go poprawić. Jedankże w każdej szkole są inne reguły, w mojej kiedyś miałam, ze jak przychodzisz po chorobie to piszesz od razu w pierwszy dzien a potem poprawiasz, Jeśli się nie zgłosisz to nie masz możliwości poprawy, bo i tak miałaś dużo więcej czasu na nauczenie się niz inni

troche zle zrozumialas. to bylo tak ze spr pisalismy w lutym mnie juz wtedy nie bylo, wrocilam po feriach ale po feriach odeszla tez stara nauczycielka. potem dlugo nie mielismy matmy az do maja, chcialam pisac tej spr z lutego bo stara nauczycielka podobno zostawila sprawdziany, ale nowa mi powiedziala, ze ona tez yrobi z nami ciagi i bedzie praca klasowa w czerwcu, a tamtego co stara zostawila pisac nie moge. teraz osoby ktore napisaly ciagi w czerwu gorzej (czyli cala klasa, bo byl bardzo trudny) to nie dostaja tej oceny, a zostaje im ta stara z lutego. mi musiala ja wpisac, bo nie mialam tej oceny z lutego, ale powiedziala, ze nie moge poprawic i ze mam przyjsc JUTRO na poprawe semestru. poprawa semestru bylo oookropnie trudna.

a propo, kiedy sa rady kwalifikacyjne w szkole? w piatek czy w przyszlym tygodniu?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-15 14:10 przez angelus86.

POMOZCIE- poprawka w szkole

15 cze 2010 - 13:53:33

Zalezy od nauczycia, lae uważam że jeśli miałaś poważny problem zdrowotny tj złamanie nogi to powina Ci pozolic poprawić, ponieważ pisałąś ją po raz pierwszy. Jednak z drugiej strony ona może mieć inne zdanie, bo pisałaś wraz z tymi ktorzy poprawiają, a moglaś dzień po przyjściu do szkoły po chorobie umówić się na termin jeszce przed poprawką. Chyba że dzień w którym pisaliście poprawke był Twoim 1-szym dniem po chorobie. Zależy jak ona na to popatrzała. Także jeżeli miałas mozliwośc żeby się umówić po przyjsciu do szkoly na termin swój pierwszy po chorobie, a zwlekałaś do czasu poprawy, to ma do tego prawo, aby ci nie pozwolić. Ale jeśli umówiłąś się z nauczycielem ze pierwszy spr napiszesz na poprawie, lub był to pierwszy Twój dzień po chorobie to powinna ci pozwolic go poprawić. Jedankże w każdej szkole są inne reguły, w mojej kiedyś miałam, ze jak przychodzisz po chorobie to piszesz od razu w pierwszy dzien a potem poprawiasz, Jeśli się nie zgłosisz to nie masz możliwości poprawy, bo i tak miałaś dużo więcej czasu na nauczenie się niz inni

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

księgowanie operacji rachunkowość