Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:31:39

Cytat
paulicja
Cytat
paulicja
Cytat
bbasia
Cytat
paulicja
Cytat
bbasia
nie wazne w co, wazne to czego sie nauczysz, wiec zamiast pisac tu w co sie ubrac i sie nad tym glowic idz do ksiazek


chyba nie Twoja sprawa czy się nauczy czy nie .
ludzie , najlepiej si.ę czepić kogoś . C'nie ?


zwyczajna dobra rada duzo starszej kolezanki

z reszta jak ktos nie wie jak sie ubrac na bialo-czarno, w sensie na galowo do gimnazjum, to jest zaaal wielki


każdy odbiera inaczej 'galowo' np. u mnie w szkole nie ma nakazu spódniczka granatowa/czarna i biała bluzka z kołnierzykiem .
ja sama idę w spódniczcce i szpilkach , na drugi dzień w rurkach i platformach .


tu widze tez gimnazjum:)
no to jak nie ma nakazu chyba i tak wszyscy wiedza w co sie moga ubrac

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:32:22

Napisz już po testach z humana jaki temat mieliście i co roprawka, list czy co innego? bo jestem ciekawa:) w tam tym roku była rozprawka wiec pewnie w tym już nie dadzą.

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:32:55

ale wiem jaki kolor tylko jaki krój!! grrrrrrrr
i wgl:)
imimo wszystko i tak was wszystkie kocham:**serce

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:34:42

kazdy odbiera inaczej galowo? a to błąd.. własnie gimnazjalistki odbierają to inaczej.. galowo to galowo.. skromnie, schludnie i z klasą.. taką klasą na jaką przystoi 16letniej dziewczynie :) ale widze masz juz koncepcje wiec po co pytania ;P

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:35:47

krój ? najlepiej prosto sie ubierz, moze bluzke z zabotem, a spodnice z wysokim stanem i z głowy masz ubiór ...:)

Cytat
Anita__91
kazdy odbiera inaczej galowo? a to błąd.. własnie gimnazjalistki odbierają to inaczej.. galowo to galowo.. skromnie, schludnie i z klasą.. taką klasą na jaką przystoi 16letniej dziewczynie :) ale widze masz juz koncepcje wiec po co pytania ;P


dokładnie, zresztą ktoś nad pomniał, że dlaczego do maturzystek nikt nie wyskakuje, no więc 3 lata to jednak sporo, a test gim. jest banalny i tak naprawde nic nie znaczący, dzień jak codzień, biała bluzka, czarna spódnica czarne buty i tyle ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 17:37 przez cye_.

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:37:36

Cytat
cye_
bo chyba to normalne ze zakladasz biala bluzke, spodnice czarna lub spodnie :|

hahah no ;D

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:42:08

więc zaopatrz się w bluzkę zapinaną pod szyję, i spódnice nie krótszą niż do kolan, buty też bez awangardy,torebka mała czarna:]

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:43:51

W tych dniach strój nie jest ważny tylko wiedza :P Wiadomo, ze trzeba wyglądać elegancko bo to egzamin. Ale później nie będzie liczyć się to jak wyglądałaś tylko to jak napisałaś. Powodzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 17:45 przez mawia.

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:42:55

Ja idę w tym w czym będę czuła się okej, bo ja tam nie idę pokaz, tylko żeby napisać jak najlepiej :) Strój musi dodawać mi pewności siebie, co za tym idzie, musi być wygodny. Obcasy odpadają, spódnica, rajstopy itp też. Pewnie pójdę w rurkach granatowych, w inny dzień w czarnych, do tego baleriny czarne, biała, zwiewna bluzka, innym razem elegancka koszula z czarną kokardką :) I po problemie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-21 17:50 przez minutka_.

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:49:17

Ja na swoich testach byłam w czarnej spódnicy do kolan i białej bluzce. Niczego innego z resztą nie miałam do wyboru. Dziś ubrałabym się podobnie, ale może jakiegoś fajnego tulipana czarnego bym poszukała i ładnej bluzki białej z kołnierzykiem, albo bez.... :)

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 17:51:16

No na galowo ;D

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 18:33:11

widze ze ten temat był drażliwy co dlA NIEKTóRYCH:)
ale i tak dziekuje za wypowiedź:)

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 21:06:51

przecież to jasne..na galowo(np ciemna-czarna lub granatowa spódnica i biała bluzka,myślę ,że nie będą mile widziane jakiekolwiek udziwnienia).. w ten dzień nie jest najważniejszy strój ale wiedza


przypomniał mi się wątek chyba z przed roku " co założyć to tramwaju" :P nie wiem czy go pamiętacie..

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

21 kwi 2010 - 21:05:40

Spódnica z wysokim stanem i koszula biala z zabotem lub sukienka z buffkami lub szorty i koszula i kamizelka i oczywiscie buciki na obcasie lub platformy: )

Pomocy!! testy gimnazjalne:)

22 kwi 2010 - 16:49:19

dzięki wszystkim:)
a mogłbyktos jakis zestaw stawic??:) byłabym wdzieczna:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca licencjacka