Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

technik masażysta

22 mar 2010 - 20:28:40

Aktualnie jestem na pierwszym roku na fizjoterapii na AWF, jednak nie bardzo sobie radzę;/ moim zdaniem jest tu wiele przedmiotów które nie mają za wiele wspólnego z kierunkiem. I z tego co słyszałam od starszych roczników to po skończeniu trzeba pewnie zrobić jeszcze dodatkowe kursy.
Od przyszłego roku zamierzam iść na medyczne studium zawodowe na technika rehabilitacji...co to tym sądzicie? A może ktoś skończył takie studium?

technik masażysta

22 mar 2010 - 20:31:56

przeważnie jest tak na I roku , że narazie są przedmioty bardziej ogólne, na więkości kierunków tak jest ;] dopiero poźniej masz przedmioty specjalistyczne. no ale jesli twierdzisz , że sobie nie radzisz no to może i lepiej zrezygnować i zrobic technika.

technik masażysta

22 mar 2010 - 20:43:54

Sama już nie wiem;/ trochę się w tym pogubiłam...i jeszcze problem jak powiedzieć o tym w domu:(
nikt nie pomoże;/?
dziewczyny ratujcie;/
Widzę, że ostatnio na szafie już na pomoc czy porade w ważnych sprawach nie można liczyć...tylko wątki typu: czy dobrze wyglądam i czy to jest hot ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-23 08:34 przez boooomba.

technik masażysta

18 sty 2021 - 19:43:09

Ja poszłam do szkoły policealnej cosinus. Poziom jest naprawdę super, a zajęcia bardzo praktyczne. Też możesz spróbować. Szkoła jest bezpłatna

technik masażysta

26 sty 2021 - 14:32:43

Doskonale Cię rozumiem! Na studiach jest wiele przedmiotów, które z przyszłym zawodem nie mają wiele wspólnego. Pozostaje Ci liczyć na to, że z czasem się to z mieni i pod koniec toku studiów będziesz uczyć się tylko stricte zawodu. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci szkołę policealną Cosinus i kierunek masażysta. Tam nie ma mowy o przedmiotach zapychaczach, a tytuł technika zdobywasz po dwóch latach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocc niemiecki !