Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

wizja idealnego świata.

07 mar 2010 - 17:17:37

piszę pracę na polski..wizja idealnego świata/ społeczeństwa... przerabiamy teraz Utopie... Morusa... stad ten temat. jakoś nigdy nie mam problemów z napisaniem wypracowania a tym razem... ;/ traaagedia ;| | kompletnie nie wiem co napisać... Może któraś z Was podsunie mi pomysł...co mogło by się znalezc w tym moim idealnym świecie itp...
dzięki z góry ;))

P.s
wiem, ze sporo prac na ten temat jest w internecie, ale moja sorka się zorientuje... :|

wizja idealnego świata.

07 mar 2010 - 17:22:30

co tylko ci przyjdzie do glowy;p np jak lubisz zwierzeta to w idelanym swiecie wszystkie zwierz beda na wolnosci hehe tego typu rzeczy
albooo ze wszystkie ciuchy beda darmowe haha o to chodzi tylko wymysl cos bardziej ambitnego ;p

wizja idealnego świata.

07 mar 2010 - 17:23:20

obejrzyj avatara :))

zweryfikowana
Posty: 2.899
Ostrzeżenia: 1/5

wizja idealnego świata.

07 mar 2010 - 17:24:42

Cytat
just3
co tylko ci przyjdzie do glowy;p np jak lubisz zwierzeta to w idelanym swiecie wszystkie zwierz beda na wolnosci hehe tego typu rzeczy
albooo ze wszystkie ciuchy beda darmowe haha o to chodzi tylko wymysl cos bardziej ambitnego ;p

własnie to nie ma tak być... że domy bd z czekolady czy coś ... ;/ to ma być bardziej realne.

wizja idealnego świata.

07 mar 2010 - 18:58:58

Raj w którym żyli Adam i Ewa to według Biblii idealny świat, więc może na tym się wzoruj.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca licencjacka- jak się do tego zabrać