Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmiana lo. kłopoty z nauczycielem. !

15 sty 2010 - 15:47:38

temat zamknięty !



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 14:02 przez karmeliz0vana.

zmiana lo. kłopoty z nauczycielem. !

15 sty 2010 - 15:49:40

watpie ze przyjmą cie teraz gdziekolwiek z 3 jedynkami musisz najpierw je poprawic w swojej szkole a dopiero pozniej myslec o zmianie

zmiana lo. kłopoty z nauczycielem. !

15 sty 2010 - 15:53:56

z tego co wiem , to mozesz poprawiac w tej nowej szkole, to wszystko zalezy jaksie dogadasz, powiedz ze chcesz sie przeniesc i w ogole i ze chcialabys tu poprawic, mysle ze nie powinno bc problemu :) idz do tej szkoly w poniedzialek jak bedzi dyrektorka izagadaj :0 na pewno ci sie uda :) daj znac czy sie udalo :)

zmiana lo. kłopoty z nauczycielem. !

15 sty 2010 - 15:57:47

x



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 15:57 przez karmeliz0vana.

zmiana lo. kłopoty z nauczycielem. !

15 sty 2010 - 15:59:35

musisz porozmawiac z dyrekcja z tamtego lo. nie wiadomo jakie maja zasady.

zmiana lo. kłopoty z nauczycielem. !

15 sty 2010 - 16:05:24

no to tak jak ci napisalam idz do tej szkolyod razu od rana w poniedzialek i bedziesz miala z glowy. ja chodzilam do liceum dla doroslych i tam mialam tez zatargi z gburem od matematyki (boze jakie nienormlny facet) w koncu sie wkurzylam i sie przenioslam , pojechalam do tej szkoly i powiedzialam ze mam jedynki na koniec senestru a dyrektor do mnie ze to nie ma problemu bo moge je u nich poprawic :) wiec mysle ze nie bedziesz miala problemow zeby sie przeniesc :0 a po co masz sie meczyc w tej szkole jak mozesz sobie chodzic ze spokojem do innej i na luzie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ekonomia..