Obecnie rozmawiamy o:

stomatolog

gorący temat

Meble do sypialni

24 minut temu

Monitoring domu

32 minut temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

SPEAK UP !

28 lis 2009 - 10:47:53

Zapisałam się do Speak up, z kursu nie jest zadowolona ;|
Ograniczony czas umowy, ciężko zrealizować plan...
Nie ma możliwości polubnej rezygnacji, nie raz słyszałam będąc na zajęciach, jak konsultnt kłócił się z klientem o zakończenie umowy.
Szkoda gadać, po prostu NIE POLECAM !
A co wy myślicie o tej szkole?
Uchrońmy te Szafowiczki , które jeszcze nie skorzystają, a mają taki zamiar !

SPEAK UP !

28 lis 2009 - 10:52:45

Beznadzieja, ja tam jak tylko dostałam ten shit to od razu odesłałam :/ NACIĄGACZE!

SPEAK UP !

28 lis 2009 - 10:55:58

A ja dałam się nabrać ;/
Oferowali uniwersalne godziny nauki, dobra lokalizacja...
Na początku mili.zainteresowani,teraz pokazują , jak mają nas w 4 literach ;)

SPEAK UP !

28 lis 2009 - 10:59:11

Dziękuje za informacje,przydadzą się.

SPEAK UP !

28 lis 2009 - 11:06:35

Cytat
Perla33
Dziękuje za informacje,przydadzą się.

O to właśnie chodzi ;)

SPEAK UP !

28 lis 2009 - 11:10:45

Ja jestem bardzo zadowolona ze tej szkoly!!!! Profesjonalna obsluga, indywiduane podejscie do kazdego ucznia i elastyczne godziny zajec, jak dla mnie super!!! Szczerze moge polecic! :):):):)

SPEAK UP !

28 lis 2009 - 11:14:08

Cytat
kajja
Ja jestem bardzo zadowolona ze tej szkoly!!!! Profesjonalna obsluga, indywiduane podejscie do kazdego ucznia i elastyczne godziny zajec, jak dla mnie super!!! Szczerze moge polecic! :):):):)[/quote

Jeszcze nie słyszałam dobrej opinii o tej szkole...;]
Nawet w necie jadą po nich strasznie !

SPEAK UP !

29 lis 2009 - 11:33:35

Hmmm moze to zalezy od miasta :D

SPEAK UP !

01 gru 2009 - 19:45:28

Dokładnie, ale nachalni są strasznie ;|

SPEAK UP !

01 gru 2009 - 19:47:39

Ja pracowałam kiedyś w SPEAK UP i nie polecam

SPEAK UP !

10 gru 2009 - 10:32:31

Speak Up to BANDA oszustów!!!
Nazywam się Paweł Przybysz i mieszkam w Białymstoku. 4 dni temu zadzwonili do mnie aby mnie poinformować, że zostałem wylosowany z pośród ludzi i wygrałem 500zł na kurs języka w szkole Speak Up. Ogólnie nie wierze w takie BREDNIE jak wylosowany, także zapytałem się wprost- Czy będę ponosił jakieś dodatkowe koszty związane z tą nagrodą i czy będę musiał dopłacić aby skorzystać z tej nagrody. Otrzymałem odpowiedż, że nie będę musiał i że nagrode mogę wykorzystać na dowolny przeze mnie sposób. SKORO tak udałem się wczoraj dnia 9.12.2009 o godzinie 17:30 po nagrodę do Speak Up. Na miejscu oczywiście nikt nie przywitał mnie słowem gratuluje wygranej itp tylko rozpoczeła się typowa promocja szkoły i omawianie jak wyglądają kursy. Jestem osobą cierpliwą także czekałem na moment, w którym usłyszę to po co w gruncie rzeczy tam przyszedłem- czyli o nagrodzie. Minęło jakieś 40 minut wraz ze sprawdzeniem mojej wiedzy w teście komputerowym i zakończeniem prezentacji przez osobę prowadzącą - po czym widząc, że to już koniec naszej rozmowy musiałem SAM wspomnieć o nagrodzie. Pani odpowiedziała, że nagrode wliczyła już w koszt kursu za ponad 3500zł na 15 miesięcy. Prawda jest taka, że to nie ŻADNA nagroda W MORDE ZBYSIA tylko KŁAMSTWO! Każda osoba, która przychodzi z ulicy otrzyma IDENTYCZNĄ cene kursu bez tak zwanej "nagrody".
Jeżeli na wstępie szkoła oszukuje klientów i daje mylne informacje to dziękuje za ich usługi chociażby byli najlepszą szkołą w Polsce. A prawda jest taka, że NIE JEST! Złodzieje i Kłamcy!
Pani która powiedziała mi o nagrodzie zaproponowała abym przyszedł z kimś znajomym (no tak jasne mam wciągać ludzi do czegoś czego sam nie jestem pewien) Tak jak im wspomniałem w rozmowie telefonicznej- "Jak otrzymam informacje póżniej wszystko zostanie przekazane drogą "łańcuchową". Nie nawidze oszustów i ludzi, którzy marnują mój czas. Życzę tej firmie UPADŁOŚĆ i BANKRUCTWO.

SPEAK UP !

23 cze 2010 - 16:49:15

no nie wiem, ja tam byla zadowolona z kursu, moze dlatego ze chodzilam i sie uczciwie uczylam, bo niestety z angielskim jest jak ze wszystkim, trzeba chcec sie nauczyc.

nie mialam zadnych problemow ze speak upem, a juz na pewno nie nazwalabym ich klamcami :/ przeciez nauczylam sie do fce.

SPEAK UP !

23 cze 2010 - 16:54:51

Cytat
pawelprzybysz
Speak Up to BANDA oszustów!!!
Nazywam się Paweł Przybysz i mieszkam w Białymstoku. 4 dni temu zadzwonili do mnie aby mnie poinformować, że zostałem wylosowany z pośród ludzi i wygrałem 500zł na kurs języka w szkole Speak Up. Ogólnie nie wierze w takie BREDNIE jak wylosowany, także zapytałem się wprost- Czy będę ponosił jakieś dodatkowe koszty związane z tą nagrodą i czy będę musiał dopłacić aby skorzystać z tej nagrody. Otrzymałem odpowiedż, że nie będę musiał i że nagrode mogę wykorzystać na dowolny przeze mnie sposób. SKORO tak udałem się wczoraj dnia 9.12.2009 o godzinie 17:30 po nagrodę do Speak Up. Na miejscu oczywiście nikt nie przywitał mnie słowem gratuluje wygranej itp tylko rozpoczeła się typowa promocja szkoły i omawianie jak wyglądają kursy. Jestem osobą cierpliwą także czekałem na moment, w którym usłyszę to po co w gruncie rzeczy tam przyszedłem- czyli o nagrodzie. Minęło jakieś 40 minut wraz ze sprawdzeniem mojej wiedzy w teście komputerowym i zakończeniem prezentacji przez osobę prowadzącą - po czym widząc, że to już koniec naszej rozmowy musiałem SAM wspomnieć o nagrodzie. Pani odpowiedziała, że nagrode wliczyła już w koszt kursu za ponad 3500zł na 15 miesięcy. Prawda jest taka, że to nie ŻADNA nagroda W MORDE ZBYSIA tylko KŁAMSTWO! Każda osoba, która przychodzi z ulicy otrzyma IDENTYCZNĄ cene kursu bez tak zwanej "nagrody".
Jeżeli na wstępie szkoła oszukuje klientów i daje mylne informacje to dziękuje za ich usługi chociażby byli najlepszą szkołą w Polsce. A prawda jest taka, że NIE JEST! Złodzieje i Kłamcy!
Pani która powiedziała mi o nagrodzie zaproponowała abym przyszedł z kimś znajomym (no tak jasne mam wciągać ludzi do czegoś czego sam nie jestem pewien) Tak jak im wspomniałem w rozmowie telefonicznej- "Jak otrzymam informacje póżniej wszystko zostanie przekazane drogą "łańcuchową". Nie nawidze oszustów i ludzi, którzy marnują mój czas. Życzę tej firmie UPADŁOŚĆ i BANKRUCTWO.



MIAŁAM PODOBNĄ SYTUACJĘ TYLKO W INNYM MIEŚCIE.Zaprosili mnie na lekcję próbną a tu się okazało, że reklamują szkołę i pani jest tak nachalna że do gardła by weszła żeby tylko podpisać jakąs umowę;/

SPEAK UP !

23 cze 2010 - 16:55:01

też nie polecam... Niski poziom nauki

SPEAK UP !

23 cze 2010 - 16:58:05

a ja jestem wciąż zadowolona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

technikum hotelar. czy liceum?