Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

operacja oczu

30 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

26 wrz 2016 - 10:45:06

Jestem studentką i nie podpisywałam żadnej umowy kredytowej. Dopiero zaczynam naukę, więc za wiele nie powiem o poziomie, ale rzeczywiście wszyscy w szkole wydają się bardzo kompetentni, i co też ważne, mili :)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

08 paź 2016 - 09:58:19

mysle ze będziesz zadowoona z kursu, studenci to w ogóle mają tam fajnie bo często robią zniżki dla nich :), moja rada taka żeby chodzić na jak najwięcej activities clubs, mają dużo różnych i naprawdę warto chodzić

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

27 paź 2016 - 14:51:24

Możecie mi powiedzieć jak to wygląda u nich z zajęciami online?? Czy wszystko można w ten sposób odrobić?? Chcę jakos pogodzić kurs ze studiami i pracą :) wierzę że mi się uda:D

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

23 lis 2016 - 14:56:46

większość rzeczy można zrobić online, ale też warto chodzić na activities clubs, jest ich naprawdę sporo i tutaj można sobie wybrać co bardizej interesuje, fajny jest klub filmowy i kulinarny, też jest jeden gdzie magluje się wymowę :) da się to pogodzić i z pracą i z nauką, bo godziny są dosyć elastyczne i zawsze też przez neta można coś zrobiź, jak jesteś studentką to też pewnie spory rabat dostaniesz

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

06 gru 2016 - 11:02:41

Z tymi rabatami to bardzo fajna sprawa! Studenci, wiadomo, w portfelu kokosów nie mają, a jednak znać angielski w stopniu lepszym niż podstawowy wypadałoby. Zapisuję się do speakup od stycznia i mam nadzieję, że wszystkie pozytywne opinie, które czytałam o szkole się sprawdzą :)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

SPEAK UP-OPINIE/opinie!

15 gru 2016 - 23:14:50

myślę ze bedziesz zadowolona :) polecam chodzenie na kluby tematyczne, jest ich dużo ale przynajmniej na kilka warto chodzić, jako studentka to też nie musisz kredytu podpisywać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwny autobus szkolny...z wadą???