Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Angielski

21 lis 2009 - 13:20:34

Moze jednak jeszzcze ktos mi pomoze, pisalam o moim zadaniu w innym watku ale juz pozniej nikt nie pisał wiec zalozyłam swoj ;)
potrzebuje na ang 2 zadania jesli ktos pomoze bd bardzo wdzieczna
1.Bedac na kursie jezykowym w Anglii otrzymałas zaproszenie na slub znajomego w Londynie.Napisz do niego list, w ktorym:
-podziekujesz za zaproszenie i z radoscia je przyjmujesz
-piszesz kiedy przyjedziesz i prosisz aby odebrał cie z dwroca
-prosisz o zorganizowanie noclegu na 1 noc i o telefoniczne powiadomienie Twoich angielskich gospodarzy o powodze Twojej nieobecnosci na kursie w Brighton.
-skladasz gratulacje i wyrazasz swoja radosc ze spotkania
i mam sie podpisac jako XYZ. i list powinnien zawierac 120-150słow.



2. wybierz 2 dowolne obrazki (mozna dac z neta ja sobie je wydrukuje) przedstawiajace ludzi i opisz je odpowiadajac na pytania.
1.Who is in the picture?
2.What is he/she doing?
3.Where is he/she?



pomoze ktos?

Angielski

21 lis 2009 - 13:27:40

a jakiej pomocy oczekujesz?

to sa podstawowe zadania maturalne, powinnas sama zrobic. najwyzej jak bedzie zle to poprawisz i przynajmniej bedziesz wiedziec jakich bledow w przyszlosci unikac;)

chyba,ze czegos nie rozumiesz? to mozemy wytlumaczyc

Angielski

21 lis 2009 - 13:34:44

to tak sprobowalam sama te 2 obrazki i jakby mi ktos to sprawdzil bylabym wdzieczna i moze troszke to rozwinal ;)
z gory dzieki ;)


1,In the picture are band,someone play on the guitar,man next to him singing. They are on the scene.


2,In the photo I see the people when they dancing.They are on the scene





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-23 21:22 przez Blondyneczka.

Angielski

23 lis 2009 - 21:29:19

Jak na tak kolorowe i zawierające dużo szczegółów obrazki to Ci powiem, że się nie wysiliłaś ;>

Angielski

23 lis 2009 - 21:33:25

Cytat
edyta64_90
Jak na tak kolorowe i zawierające dużo szczegółów obrazki to Ci powiem, że się nie wysiliłaś ;>
nie znam sie calkowicie na ang ;( a w przyszlym tygodniu musze to oddac, nie wysililam sie bo proste pytania,gdyby to bylo po polsku wymyslilabym wiecej.

Angielski

23 lis 2009 - 21:35:00

Daj mi swojego majla na PW to pomoge Tobie:)

Angielski

23 lis 2009 - 21:37:21

Napewno zaczyna się od słów In the picture I can see...
Jak chcesz to mogę Ci na e-maila coś wysłać:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-23 21:38 przez kurczaczek21.

Angielski

23 lis 2009 - 21:41:16

1) In the picture I can see a band. They called Perfekt. In the middle I can see a man who is singing and the other men are playing guitars. They are giving concert so they are on the scene.

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Angielski

23 lis 2009 - 21:42:35

ja w drugiej klasie liceum miałam takie same zadania :)

Angielski

23 lis 2009 - 21:44:42

1. In the picture is a band. There is someone playing the guitar. One man is singing. He's wearing glasses. The band is on a stage, but there are also two man facing the stage. It is probably night.

2. In the photo I can see lot of people. They on the stage. I think it is a some kind of dance contest, beacuse each pair have a number. A woman wearing black top and long violet skirt could be a judgess or announcer.

Może tak?
Chociaż moim zdaniem, jeśli się sama nie wysilisz, to nie nauczysz się. Najlepiej zapamiętasz słówka, jak sama weźmiesz się do pracy. Pozdrawiam :)

Angielski

23 lis 2009 - 22:10:34

Cytat
oleczka83
1. In the picture is a band. There is someone playing the guitar. One man is singing. He's wearing glasses. The band is on a stage, but there are also two man facing the stage. It is probably night.


2. In the photo I can see lot of people. They on the stage. I think it is a some kind of dance contest, beacuse each pair have a number. A woman wearing black top and long violet skirt could be a judgess or announcer.

Może tak?
Chociaż moim zdaniem, jeśli się sama nie wysilisz, to nie nauczysz się. Najlepiej zapamiętasz słówka, jak sama weźmiesz się do pracy. Pozdrawiam :)
dzieki wielkie, postaram sie teraz zrobić 1 ;)

Angielski

24 lis 2009 - 09:03:04

Czesc!
Wyslalam Tobie tez na PW to drugie zadanie:

Hello Mark,

I am so happy for you and Laura! I wanted to let you know how much it meant to me that you included me in your wedding. It's always so wonderful when two people as nice as yourselves find happiness together. Your marriage is a big step in your lives and will bring you even closer together.
At the moment I am participating in English Course in Brighton, so I need to inform my teachers that I will need to take two days off next week. I think a phone call will be enough for them to accepted my holiday leave. London it is not so far a way from Brighton, so I am travelling to London by train, and I am coming on Friday morning at 10 O’clock. Could you please pick me up from the train station?
I haven’t booked my hotel yet; do you know any good hotel in London close to your apartment but not to expensive? Could you book me a hotel room please?
I miss you so much and I can’t wait to see you again!

Congratulations on your marriage!

See you soon,
XYZ

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SPEAK UP-OPINIE/opinie!