Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:42:50

ja ostatnio użyłam palette 10 min color i jest super, przede wszystkim trzymasz ją na włosach tylko 10 minut, w sumie w 20 minut miałam pofarbowane włosy. Co do koloru to ciężko mi doradzić, może dobry fryzjer coś Ci podpowie.

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:52:09

Palett jest okropna farbowałam nią , ale strasznie niszczyła mi włosy choć często nie farbowałam co 3 miesiace od 2 lat używam Garniera i jestem bardzo zadowolona też mam ciemny bląd naturalny i maluje od dłuższego czasu na mahoniowy szatyn kolor jest super prawie jak na opakowaniu z czystym sumieniem mogę polecić Garniera;)

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 14:05:28

dzieki za rady :)

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 14:05:54

ja farbowalam loreal casting ale po 3 tygodniach pozostal tylko zloty (rudy) polysk a kolor calkowicie sie zmyl ;/

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 14:15:53

co do palette zgadzam się z poprzedniczką - okropnie niszczą włosy. Polecić Ci mogę, uwaga uwaga, farby joanny (ok 5zł) ! Kolor wychodzi przepiękny! Niezależnie jaki kolor kupujesz zawsze świetnie wychodzi. Oczywiście jest jeden minus - farba szybko się spłukuje. Trwalsza i równie dobra (ale nia aż tak :D ) jest schwarzkopf brillance. Włosy są po niej lśniące i miękkie

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 18:53:10

dzieki za rady. ale szczerze powiem ze sie juz pogubilam. Nie wiem teraz sama jaką farbe kupic. czy loreal czy garniera czy joanny czy londy... :(

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 18:58:43

ja farbuje wlosy Safirą i jak dla mnie jest swietna

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

16 lis 2010 - 12:26:04

Farby profesjonalne Osmo ikon są chyba jak dla mnie najlepsze. Tubka farby ma aż 100 ml a nie jak zazwyczaj mają po 50 ml. Także wykorzystam ją od 2-4 razy, bo są wydajne. Poza tym zachowują one dłużej trwałą, wyrazistą barwę, zapewniają całkowite pokrycie siwych włosów oraz pełen blasku, mieniący się wieloma refleksami kolor. Włosy są lśniące i ładniejsze niż np. po farbach L`oreal. Napewno wybierzesz taki odcień koloru dla siebie.

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

16 lis 2010 - 12:28:36

jak masz blond nie kładź brązu bo wyjdzie ciemno!! połoz ciemny blond..wyjdzie braz;)

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

02 gru 2010 - 00:48:31

Polecam Riflessi - maskę koloryzującą. Przede wszystkim jest to maska regeneracyjna do włosów z jedwabiu. Do maski dołożony jest dość intensywny pigment bo kryje nawet pierwsze siwe włosy. Normalnie służy do wyrównywania blaknącego koloru farbowanych włosów ale z powodzeniem można znaleźć dla niej wiele zastosowań. Chociażby zmiana odcienia włosw z ciemnego blondu na miedziany czy czarny. Trzeba tylko dłużej potrzymać na włosach i działa jak nierozjaśniajca farba bez amoniaku.
250ml kosztuje ok. 35-45z. Polecam



zweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

02 gru 2010 - 00:56:01

kup sobie szamponetkę taką 4-8 myć i zobacz czy ci będzie do twarzy w takim kolorze.

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

02 gru 2010 - 00:56:15

Cytat
cosmogirl
ja farbuje wlosy Safirą i jak dla mnie jest swietna
to prawda i ma aktywator koloru :) polecam jeszcze feria loreala
miodzio

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

02 gru 2010 - 00:58:12

Ja polecam Csting Loeral. Kosztuję około 20zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TRĄDZIK - pomocy!